Jeniffer Marshová (Diane Lane) je svobodná matka ale především agentka FBI, která společně se svým kolegou Griffinem Dowdem (Colin Hanks) pátrá ve dne v noci po lidech porušujících zákony prostřednictvím internetu. Jednoho dne dostanou tip na bizarní stránky, na kterých jejich autor zabíjí nejenom zvířata ale také lidi a to v přímé závislosti na jejich návštěvnosti. Úporná snaha okamžitě vypátrat provozovatele se však mění v beznadějné zjištění, že jejich umístění je prakticky nevysledovatelné… Už vůbec však nemají tušení, že hlavním předmětem zájmu „majitele stárnek“ se stávají právě oni sami… Poté, co se do rukou brutálního vraha dostává také agent Dowd je Marshová nucena spojit síly s místním policejním detektivem (Billy Burke) a najít vraha dříve, než její kolega ve vražedné hře podlehne. (oficiální text distributora)

R!ngoSt!x

Dobrý film na jedno podívání. Zápletka dost předvídatelná, ale přesto zajímavá. Určitě jsem se nenudil, až jsem byl překvapen. ()

waska

Uvidím a zapomenu. Bohužel nic jiného se k tomutu filmu nedá napsat. Záplatka byla docela zajímavá, bohužel zůstala nevyužita a konec taky nebyl nějak excelentní. A Diane už není co bývala.. ()

Dovlatovka

Průměrný napínák se špetkou vyvražďovacího koření. Není to zlé, občas je to i napínavé. Na sobotní televizní večer OK. ()

GTS_PUNK

Klasická TV krimi dráma s celkom originálnym námetom, maximálne pridržiavajúca sa zabehnutého trendu storytellingu podobných filmov. Takže na internete sa zrazu objaví stránka, na ktorej sa naživo streamuje - čiže niečo ako Twitch, len s tým rozdielom, že namiesto hrania hier sa tu vraždí. Najprv je to malá mačička s obojkom za 12$, neskôr sa tu začnú objavovať aj ľudia. FBI okamžite stránku podchytí, no tím agentov na čele s Diane Lane ako hlavnou vyšetrovateľkou, nedokáže prísť celej stránke na kĺb. Návštevníci killwithme.com pribúdajú rýchlejšie ako na Pornhube a podieľajú sa tak na rýchlejšom zabíjaní obetí. Agentka je zúfala a čoskoro pre ňu začne byť celý prípad ešte horší, pretože internetový vrah do svojej hry zatiahne aj ju, jej dcéru, či kolegu a tak učiní celý tento, pre ňu mysteriózny prípad, osobným. Krásna ukážka toho ako sa scenáristi TV kriminálok dokážu navzájom vykrádať a diváci im to stále žerú. Ale niet sa čo čudovať, kriminálky sú veľmi populárnym žánrom a tak hlavná hrdinka ako agentka FBI, určite nadchla nejedného diváka. Určite sa však našli aj takí, ktorým sa výkon Diane Lane nepáčil a k tejto skupine sa pripájam aj ja. Heroines, čiže ženské hrdinky, musia byť vo filme naozaj dobré, aby som sa dokázal dostať cez ich priam heroické výkony, ktoré predvádzajú na vlastnú päsť. V tomto prípade sa to však absolútne nedalo. Hlavná postava mi bola nesympatická už od začiatku a za celú dobu filmu ma nedokázala presvedčiť. Záver filmu to zaklincoval najviac, keď čelila vrahovi tvárou v tvár a vy si môžete tipnúť, prípadne pozrieť ako sa tento súboj skončil. Untraceable je typickou kriminálkou pre komerčné televízie, určenou na vysielanie niekedy po 22:00 hodine. Nie kvôli ľahko brutálnejšiemu násiliu, ale kvôli tomu, že by u divákov nezabodovala. Každopádne, pozerať sa to určite dá, ale patrí to do kategórie filmov "raz a stačilo". Hlbšie nezaujme dej, neoslnia výkony hercov a lepších kriminálok je dnes také množstvo, že si je z čoho vyberať. Offline... ()

lakart

Není to kdovíjaká bomba, ale svůj námět a myšlenku má zpracovanou dobře. Lehce nadprůměrný film, který stojí za zhlédnutí. 65% ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Skvelý thriller. Herecký je to fajn. Hlavný herci hrajú dobre ale zvyšok je priemer. Príbeh je dobré spracovaný. Nedokážem si pomôcť ale koniec sa mi zrovna nejako nepozdáva. Je to klišé, ktoré mohli zmeniť. Môžem tento film len odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

Lichty

Sice s nápadem, ale bez atmosféry, což je pro film Gregoryho Hoblita hodně nepříjemné překvapení. Jeho režisérské schopnosti se bohužel film od filmu snižují. Dusno z Prvotního strachu a akčnost Frekvence je tytam, ale že bude Smrt On-Line ještě horší, než průměrně natočená Fraktura, to mě vysloveně zklamalo. Diane Lane ve své role příšerně nesympatická a hlavnímu padouchovi, bůhví jak se jmenoval, chybí zase ranec charismatu. Dvě hvězdy za velmi efektivní mučení v leptavé kyselině. Bez něj by byla Hoblitův film jen "vyžraná" kostra thrilleru. ()

john.h

Ještě že jsem měl volňásky do kina. Za tohle bych 170 korun snad ani nedal, páč do kina se to nehodí. Ale v televizi by mě to potěšilo a zpříjemnilo večer. A souhlasím s tím, že to tak trochu kopírovalo Saw, za kterým zaostává o pořádný kus. A to i přesto, že to má mnohem větší rozpočet. ()

Murdock

Popravdě nechápu drtivou většinu hodnocení kolem. Tenhle film nebyl průměrnej ale hluboce podprůměrnej..vizuál sice temnej ale to už tu bylo tisíckrát, scénář snad ani nelze nazvat scénářem..nedojde k jediný neočekávaný události, jedinýmu zajímavýmu okamžiku (pokud nepočítáte praštěná úmrtí ve stylu Saw), postavy se většinu času chovají zcela debilně a koukat potisící jak je mamince agentce/tatínkovi agentovi líto, že nemůže být s dcerkou/synkem nebo poslouchat chlapíka jak povídá o tom jak už na to přišel a jen si ještě něco ověří aby ho v dalším záběru vrah odpravil..proboha ten film neměl jedinej originální záběr, jedinej nápad nebo dialog..nápad to nebyl špatnej ale takhle strašlivý tuctový zpracování ho úplně zabilo a mě málem s nim..P.S. od srdce jsem se zasmál při scéně, kdy dcerka odchází z domu zjistit kdopak to natáčí jejich dům aby ji následně mamka načapala u garáže a dozvěděla se, že šla uklidit kolo :)) tohle byla scéna jak ze Scary Movie..chvíli jsem měl strach o duševní zdraví holčičky, ale nakonec se ukázalo, že ze všech postav byla relativně nejnormálnější.. ()

papadoce

Okolo tohto filmu chodím už dlho predlho a konečne naňho došlo. Aby som sa vyhol vysokému tlaku, tak sa nebudem zaoberať kokotkami, ktorí dali nízke hodnotenie z dôvodu, že to už videli v inom filme. Predstavoval by som si pritom krutosti, ktoré by som na nich popáchal a zrejme by som pritom sám omdlel. Tak sa radšej budem venovať filmu. Thriller, ktorý má výbornú atmosféru, príjemnú minutáž, sexy Diane a na hollyúd nadpriemernú krutosť. Od thrilleru o sériovom vrahovi viac neočakávam. A to som zvažoval, že dám 5. ()

Emafera

Nenápadný, ale celkem pěkně zpracovaný film o nástrahách internetu. Trochu připomíná Síť se Sandrou Bullock. ()

Maxmilian

Tak na toto téma již bylo natočeno několik filmů (z posledních mužeme jmenovat celo řadu Saw). Vyzdvihnou lze ale nápad, jak umírání a vlastně i zabíjení přenést na plátno. Velká chvála na scénář, protože takový nápad zde ještě nezazněl. Zabíjení pomocí počítače a IP adresy. Dal bych i 5*, ale film na 5* musí mít víc než jen nápad a dobrý scénář. ()

Bigfuckman

Myslím že filmový trh je již přesycen podobnými kousky. Chvíli jsem si i myslel, že to je v koprodukci s německem. Bylo to dost předvídatelné a těch chyb co se při vyšetřování detektivové naděli, které byli do nosu laikovi jako mě no to byla síla. Hodnotím 50%. ()

Cortesz

Celkem dobrý thriller s originální krimi pointou, ale..... nějak se mi nelíbilo zpracování, vypadalo to jako kdybych koukal na TV film, také režisér tomu odpovídal. A tak to taky dopadlo, kamera, režie nic moc, nějak nedokáží upoutat na celou dobu filmu, stejně tak i občas pitomoučkej scénář a nic moc herci z tohohle filmu dělají jen dobře vypadající TV film, u kterého tedy "čumím", že se dostal do kin. Chopit se toho nějakej zkušenej režisér, dopilovat scénář a obsadit lepší herce vypadalo by to mnohem lépe. ()

Pauliee

Čakal som aspoň trošku viac. Od prvej minúty úplne predvídateľný dej a celé mi to tak trochu spracovaním pripomínalo slovenský vykrádačský seriál Mesto tieňov. Potešila ma aspoň Diane Lane. ()