Jeniffer Marshová (Diane Lane) je svobodná matka ale především agentka FBI, která společně se svým kolegou Griffinem Dowdem (Colin Hanks) pátrá ve dne v noci po lidech porušujících zákony prostřednictvím internetu. Jednoho dne dostanou tip na bizarní stránky, na kterých jejich autor zabíjí nejenom zvířata ale také lidi a to v přímé závislosti na jejich návštěvnosti. Úporná snaha okamžitě vypátrat provozovatele se však mění v beznadějné zjištění, že jejich umístění je prakticky nevysledovatelné… Už vůbec však nemají tušení, že hlavním předmětem zájmu „majitele stárnek“ se stávají právě oni sami… Poté, co se do rukou brutálního vraha dostává také agent Dowd je Marshová nucena spojit síly s místním policejním detektivem (Billy Burke) a najít vraha dříve, než její kolega ve vražedné hře podlehne. (oficiální text distributora)

JohnSmith

Hoblit je někdy výborný a jindy jen průměrný. V případě Smrti on-line jde spíš o průměrný thriller ze sice relativně nového prostředí a se zajímavým námětem, ale není to nijak oslňující. Prostě lehce nadprůměrná detektivka, která neurazí. ()

ssfan

Velmi průměrný thriller, který se dá dobře rozčlenit na podprůměrnou první polovinu a slušný závěr. Úvod byl naprosto nudný, syrový, ponurý. Druhá část byla více napínavá, ikdyž ve výsledku nic převratného, dá se to vidět. Přesně na 60% ()

jenik71

Nemůžu souhlasit s nikým, kdo tento krimi-thriller hodnotí *** a méně. Co byste ještě chtěli ? Ve svém oboru je to povedený a nadprůměrný film. Slušná dávka napětí a promyšlené způsoby zabíjení nebohých obětí - to je to oč tu běží. A že je pachatel známý již poměrně brzy ? To mi vůbec nevadí. Vždyť jde také o to, proč to vlastně dělá. A zahrané to také není špatně. Úplně špičkový přírůstek do rodiny podobných filmů to není, ale mě se to prostě líbilo a **** tomuhle thrilleru neodepřu. ()

Soweek

Mělo to náběh na slušné nefalšované krimi s originálním námětem. Dostává se nám tu ale pouze průměrného thrilleru (krimi část padá po pár minutách, kdy nám stejně kamera ukáže vraha), který udrží vaše oči otevřené pouze díky Hoblitovi, který má na kontě už pár podobných věcí a ví jak si diváka udržet až do konce. ()

ZkuKol

Standartní kriminálka konečně se smyslupnlou motivací záporáka se skvělou Diane Lane (ano mám pro ní slabost). Která ovšem trpí rutinností, předvídatelností a častými ztrátami tempa. Pokud by to dostal do rukou odvážnější režisér mohlo se jednat zapamátování hodný film, tento přebije následující reklama s dívkami v bikinách tančících na populární song. ()

Ploutev

Hlavní hrdinka se celý film chová a jedná jako inteligentní stvoření, ale při situaci na mostě v závěru filmu by se 3leté dítě s downovým syndromem zachovalo inteligentněji než naše geniální agentka FBI. ()

j.anek

Až na několik drobných logických lapsů je to docela jízda. Jen se na to nedívejte s policistou - ten totiž trpí jako zvíře, když hlavní hrdinka (policistka!) dělá ke konci jednu chybu za druhou. ()

sedm.1

Kristova noho,něco tak průměrného jsem už dlouho neviděl.Klišé nad klišé,jedna velká kopie všeho možného,co tu už nejednou bylo.Ale ze všeho nejhorší na tom je,že to jakštakš celé funguje a já se ani moc nenudil.Mělo to spád,finále mohlo být sice trochu napínavější,ale úplně zbabrané také nebylo a i Diane Lane docela ušla.Hlavní záporem je naprosto nevýrazný záporák,nemasnej,neslanej,slaboučkej.Smrt on-line je jednohubka,která ve svém žánru nepřinesla naprosto nic nového,zároveň mu však ani neudělala hanbu a jako oddychovka klidně projde. ()

Lukoboss

Tenhle snímek celkem přesně ukazuje, jak se dá natočit béčkový (ne-li horší) film s detektivní zápletkou. Již od začátku je celkem jasné, o co půjde. V průběhu sledování se objeví několik vyloženě kýčovitých a stokrát omletých scén (např. ke konci filmu, kdy je padouch ukryt na zadním sedadle v autě a čeká na hlavní hrdinku, aby ji mohl přepadnout). Dále pár nelogičností ohledně inkriminované stránky – miliony lidí se připojují rychleji a rychleji, přestože ví, že člověka na monitoru zabíjí, atd. No a na závěr si nemohu odpustit poznámku, že mně to celé silně připomínalo Saw (různé pasti, nástrahy) spojené s Fear.com, což je dost podobný béčkový horor o záhadné webové stránce. Jiná zápletka, jiný příběh, ale na stejném principu… ()

rozbris

Film z okruhu počitačové kriminality, kde se dovíte co nevíte:-) odteď si fakt budu dávat bacha co dělám:-). Diana Lane odvedla dobrý výkon a jde vidět, že je stále sexy:-). Docela se u toho pobavíte, já se bavil na 65%. ()

NICOX

Střídají se mdlé, nudné a nicneříkající scény s těmi, které jsou celkem zajímavé s hustou atmosférou - ovšem těch je minimum (no vlastně jsou asi dvě :)). A abych pravdu řekla, tak to napětí na konci mě tak nějak vůbec nebralo. Diane Lane není co vytknout, ale mladej Hanks mě stále ještě nepřesvědčil, že zdědil talent po otci (nebo je to možná tím, že mi neni moc sympatickej). 45 % ()

Han22

Klasický thriler jedoucí podle vzoru nejzákladnějšího vzoru dvojice policajtů se snaží polapit nepolapitelného psychopata. V tomto případě jsou vraždy páchány přes internet a v druhém plánu film poukazuje na cynismus lidí na síti, kteří jsou schopni koukat na netu na cokoliv a ještě se u toho dobře baví (nechápu jak se může někdo bavit nad uřezáváním hlav ala arabští teroristi, ale to je jedno). Film má sice fajn příběh, ale na druhou stranu nebýt internetu, něco podobného už tu bylo snad stokrát. ()

Lencha

Slušnej thriller. I když tu tohle téma bylo už stopadesátpětkrát, tak tohle se povedlo. Čekala jsem, že Diana Lane bude obětí daleko dřív, ale to bychom zase přišli o závěrečnou scénu:-))) A vůbec, když tady všichni dávají 3 hvězdy, tak já dám 4:-) ()

Wally

Dal bych i 4*, ale ten konec byl zase strašně americky přeplácanej a tomu filmu to prostě ublížilo. Jinak jde o docela slušný film, který je sice trošku předvídatelný, ale který vlastně není... D. Lane svoji roli zahrála skvěle a přestože to nejlepší má už asi za sebou, tak tímto filmem se připoměla a rozhodně zanechala dobrý dojem. Jednoduše slušný thriller pro jeden páteční večer :-) ()

Eraserhead

V podstatě standardní thriller s drsnějšími vraždami (tvůrci tímto zdraví Jigsawa). Vrah se nám představí už po půl hodině, takže záhadou je jen motiv. Ten je moc pěknou ukázkou toho, že sledovat násilí páchané na druhých je zábavou jen do té doby, než se začne týkat přímo vás. ()