Jeniffer Marshová (Diane Lane) je svobodná matka ale především agentka FBI, která společně se svým kolegou Griffinem Dowdem (Colin Hanks) pátrá ve dne v noci po lidech porušujících zákony prostřednictvím internetu. Jednoho dne dostanou tip na bizarní stránky, na kterých jejich autor zabíjí nejenom zvířata ale také lidi a to v přímé závislosti na jejich návštěvnosti. Úporná snaha okamžitě vypátrat provozovatele se však mění v beznadějné zjištění, že jejich umístění je prakticky nevysledovatelné… Už vůbec však nemají tušení, že hlavním předmětem zájmu „majitele stárnek“ se stávají právě oni sami… Poté, co se do rukou brutálního vraha dostává také agent Dowd je Marshová nucena spojit síly s místním policejním detektivem (Billy Burke) a najít vraha dříve, než její kolega ve vražedné hře podlehne. (oficiální text distributora)

MáŠa

Čtyři hvězdy za koukatelnost, jinak nic zvláštního pod sluncem, podobných filmů jsou tisíce, zas tak často na ně nekoukám, tak sem dokázal u tohoto neusínat. Ale jinak spíš takový kýč trochu. Základní nápad zajímavý, ale čím víc se film rozjíždí, tím je to béčkovitější - však víte, jak to dopadá, když na skoro všechno musí přijít hlavní hrdina, když se všechno týká hlavního hrdiny, a když i finále musí úspěšně zvládnout hlavní hrdina. Fuj. :-) ()

Bauer

Pokud bych někam napsal adresu www.zabijenilidionline.cz, tak věřím, že by se na to kdekdo podíval. Buď ze zvědavosti a nebo by se našel nějaký úchyl, který by se v tom vyžíval. Přesně o tom je tento vydařený thriller. Lidé se rádi kouknou na různé reality show, aby viděli soukromí ostatních lidí a pokud by šlo o to, kde někdo umírá, tak je mi jasné, že by se lidé koukali. Gregory Hoblit natočil vysoce kvalitní thriller, který se sice lehce opičí po brutálnějších filmech jako je Saw a nebo třeba Sedm. Důležitá je ale stálá zábava, kterou tyto thrillery přínáší. Smrt on-line je především originální snínek, jenž je obohacený o slušné vraždy v přímém přenosu. Tyto vraždy mi sice silně evokovali Saw. Dá se to však překousnout. Dešťivá atmosféra je vskutku výtečná. Neztracející tempo a kupodivu dobrý konec. Navíc vrah měl dobrý a hlavně smysl davající motiv. Herecké obsazení není také nejhorší. Krásná Diana Lane se na tuto roli docela i hodí. Colin Hanks jde ve šlépějích svého otce Toma a podává výborný výkon a konečně taky nějaká pro mně sympatická role Billyho Burkea. Během filmu jsem jen tak zkusit www.killwithme.com (zkuste se podívat). Na současnou dobu opravdu naprůměrný thriller. ()

JASON_X

Film z deštivého Portlandu, ze kterého si za týden nebudu nejspíš pamatovat už zhola nic, ale který mi příjemně zpříjemnil příjemnou večeři, a to se počítá. V rámci thrillerového žánru lehký nadprůměr, i když scénář byl chvilkami trochu nenápaditý a potenciálu námětu (smrtelná tortura on-line) nevyužil na sto procent. Ale samotný závěr byl zábavný (fandění u monitoru na policejní stanici), hlavní hrdinka pěkná (máma "nového" Supermana), a záporák měl vhodně šílený výraz. ()

Morholt

Pokud pominu zbytečné moralizování na téma internet je nebezpečný, jedná se o nadprůměrný thriller s originální zápletkou a neméně originálními způsoby vraždění. Herecká sestava s obvykle výbornou Dianou Lane, jíž zdatně sekundovali Billy Burke a Colin Hanks, také potěšila. Jsem spokojen. 70% ()

Lucasion

Na tenhle film si pamatuji docela dobře, protože jsem v roce 2008 na něm byl v kině. I když mi vypadlo mnoho z hlavy za ty roky, tak smysl příběhu jsem věděl. Ani však doma po letech jsem v tom nenašel o moc větší zalíbení. Mám rád složité thrillery, kdy vrah je geniální a má motivy brutálně vraždit. Tentokrát nechává rozhodovat veřejnost a jejich internet. I když Vám na konci řekne pointu, tak to ve výsledku dává smysl, ale geniální to moc není. Jako thriller se mi to atmosférou docela líbí a nechci film zbytečně srážet. Ale jak už bylo řečeno, motivy nejsou nijak převratné a celých těch téměř sto minut postavy pouze překračují a jejich dialogy nejsou zajímavé. Velmi mi chybí nějaký drive nebo moment, kdy by to začalo být opravdu napínavé. Což tento thriller nemá. Já skoro usnul půl hodiny před koncem. Vraždy díkybohu nejsou nikterak brutální, i když je vrah rozhodně vynalézavý. Celé je to taková jednohubka, která pobaví na večer, ale jistě ej tu mnoho jiných zajímavějších thrillerů nebo krimi. (50 %) ()

corpsy

Gregory Hoblit thrillery vždy vedel. S menším, či väčším nasadením. Toto je síce priemer, ale odsýpa dobre a ako jednohubka neuškodí. ()

sidzej

Poctivo natočená kriminálna jednohubka. Po režisérskej, hereckej a hudobnej stránke ide o dobre odvedenú rutinu 70% ()

draggo

Příjemné překvapení. Mě osobně přišla zápletka zajímavá - smrt jen na základě počtu lidí shlížejících vaši popravu na internetu - leccos to vypovídá o stavu naší společnosti lačnící po šokující podívané. Film samotný je zpracovaný velmi pěkně, má napětí a závěr je taky jeden z lepších. Diane Lane zvládá svou roli celkem obstojně. Inspirace sérií Saw je zřejmá, ale přeci jen se to v dost věcech liší, takže to pominu. Záběry poprav jsou udělané pěkně, jsem rád že zde byly nějaké ty hnusárny a zvrácená část mého já byla uspokojena. /shlédnuto na DVD: 85% a 4*/ ()

ladko

Tento film ja naozaj dosť hlúpy a naivný. Nie je vôbec napínavý, identita vraha je prezradená pomerne skoro a jeho motív je smiešny. Klišé číha na každom kroku a agentka Fbi je hlúpa ako popolník. Jediné, čo stojí za zmienku sú komentáre, ktoré návštevníci zanechávajú na www stránke - niektoré sú naozaj veľmi vtipné("Kill that chick, she fucked up your camera." alebo "This is why i don't date online."). Ale to je aj tak veľmi málo. Tomuto filmu bude dobre na televíznej obrazovke, v kinách však nemal čo hľadať. ()

Zayl

Klasická novodobá detektivka, která neurazí, ale ani nenadchne. Přesně na nějaký ten všední večer, když v televizi nic nedávají. ()

maddy

Rutina .. až príliš. Film sa bojí ísť do nejakých explicitnejších záberov alebo pritlačiť na pílu. Určite by mu to neuškodilo, práve naopak mohlo to pomôcť vygradovať atmosféru. Síce slušne natočené, ale inak len veľmi "opatrný" thriller snažiaci sa zviesť na úspechu série Saw. 3* ()

Asgy

Takový hodně průměrný thriller, který mě potěšil alespoň tím, že není tak úplně nereálný a plný superpolicajtů. Na druhou stranu si myslím, že FBI disponuje takovými technickými prostředky, že odhalit uživatele, i když se skrývá za hromadou proxy serverů není až tak nemožné, jakkoli je to obtížné. Ale to by bylo na delší rozbor :). Scénáristé se snaží diváka zmást různými náznaky, které sice vzápětí končí trošku jinak, ale pořád jsou dost předvídatelné. A nemůžu nezmínit pro mě dost viditelný product placement firmy Microsoft, takže jak napsal Renton: "Say WOW" :) ()

Ridick

no akor vyvola smiech ako napatie, skor nahneva ako potesi, skor sa zastavuje rozum ako sa nachadza logika...ano, taky je film untraceable ()

JJ.Gibson odpad!

Bohužel jednou večer jsem neměl co dělat a kamarádi zahlásili, pojď do kina na Smrt on-line. Říkám si proč ne a tam byla ta chyba, absolutně nic jsem o filmu nevěděl. Celých 100 zpropadeným minut jsem ten film nesnášel. Bylo to otravné, nezábavné a smrti se mi nelíbily!!!!! Neměl jsem rád hlavní hrdinku ani hlavního záporáka, ten se mi vážně hnusil. Také mi nevyhoval styl jakým to bylo natočeno. Prostě všechno špatně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

GodComplex

Zajimavy namet, ale provedeni tak neskutecne presetoidni az to boli. Sablona radoveho thrilleru americke produkce na ktere je neoriginalni a drive milionkrat videne v bledemodrem asi uplne vsechno. Pro nezkuseneho divaka by to byl slusny prumer, ale pro filmoveho veterana jako ja to svou totalni ignoraci jakekoliv inovace zabublalo az na 1*. Absolutne zbytecny film. 2/10 ()