Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Reggie se chce rozvést s nevěrným manželem Charliem, ale než mu to stačí říct, najde vyklizený byt, vybrané konto a vzápětí se dozví, že policie našla manžela mrtvého. Pak se objeví tajemný Joshua a řekne jí, že ho její manžel připravil o 6 milionů dolarů a že je chce zpátky. Reggie o penězích nic neví, postupně ale zjišťuje, že Charlie vedl dvojí život. Před Joshuou ji zase varuje Bartholomew, údajně zástupce amerického velvyslanectví. Tvrdí, že mrtvý manžel byl ve skutečnosti americký agent a že pracoval na nějaké přísně tajné operaci. Kolem Reggie se rojí podivní lidé, jeden tvrdí to, jiný ono a Reggie už neví, čemu může věřit a kdo lže. Jediný, kdo je snad na její straně, je Joshua... (Nova Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (51)

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Odkladám tento prepadák od doby vzniku a o moc som teda neprišiel. Senilná limonáda, pri ktorej si môžete kludne pospať, alebo povysávať barák. Niečo ako neskôr Turista. Newtonová na hlavnú rolu nestačí, nie je ani talentovaná, ani dostatočne pekná. Celé je to nablblé, naivné, predvídateľné,  bez napätia a navyše naťahované, jak posledný deň dovolenky. Furt je to ale až druhý najhorší Whalbergov film. O päť rokov mladší, Fuquov Ostrelovač,  bol ešte o kus slaboduchejšou urážkou vkusu, rozumu a logiky. Vlastne ma zo spomínaných troch failov naštval Charlie najmenej. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Tak nevím, je li to tím že jsem jelito, nebo že jsem neviděl původní Šarádu, leč já se u tohoto filmu nenudil vůbec. Naštěstí se nepotřebuju ztotožňovat s postavami ;-P a film raději vnímám jako film tak jak je... Chápu, že kdo čekal mysteriozní thriller, asi bude zklamán, ale nelze tomuto dílku upřít jistou dávku originality a v závěru i nadsázky, herci podávají standardní - čili dobré - výkony, lehce nervní kamera nám ukáže i kousek té staré Paříže, je to prostě jen a jen zábava v tom dobrém smyslu slova. Americký film se špetkou toho evropského vlivu, což je v tomto případě asi trošku na škodu. Tři hvězdičky a klidně půl k tomu - to za to bříško Thandie Newton ;-) ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Film s největším množstvím zvratů za vteřinu. Tohle opravdu byla síla, prakticky jsem rezignoval na logické úvahy, kdo je kdo a kdo s kým a o co má zájem. Chování postav úplně mimo mísu. Wahlbergův pravděpodobně nejslabší snímek. Tohle že natočil ten Demme který má na svědomí Mlčení jehňátek a Philadelphii? ()

golfista 

všechny recenze uživatele

To je tak, když se člověk řídí jenom tvůrcem na obalu. No napadlo by někoho, že Jonathan Demme natočí takovou kravinu ? Naprosto nezvládnutý film s "cvičením" kameramana, ze kterýho se točí hlava. A to měl slušnou scénářovou předlohu a k ruce docela dobrý herce. Ještě že to nemohly vidět "jehňátka", ty by brečely :) ()

Kaka 

všechny recenze uživatele

Nesourodá směsice akce, romance a zvláštní atmosféru dělající deštivé Paříže, kde nevíte kdo je hodný a kdo zlý, přičemž rozuzlující finále patří k tomu nejhoršímu, co film nabízí. Nejsou to ani vnady Thandie Newton, které by film posunuly někam do vod průměrného béčka. Neuvěřitelné jak mistrný a nápaditý Demme (Jahňátka) klesl v produktivitě a s odstupem více než dekády dokáže od démonického, scénáristicky naprosto brilantního thrilleru klesnout k tupé a naprosto nezáživné tuctovce, kde se výčet hvězdných jmen automaticky nerovná solidní podívané. Úvodní titulky jsou nápadité, hudba relativně dobře zvolená, zbytek už nestojí za hodnocení. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (2)

  • Peter Stone (scénárista původní Šarády) byl zásadně proti natočení remaku; kvůli tomu se musela nakonec hlavní mužská postava přejmenovat na Joshuu Peterse. Peter Stone si zároveň vymínil, že se (jako původní autor námětu) neobjeví v titulcích. (Rodriguez)

Reklama

Reklama