Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ***

  Čekal jsem naprostou debilnost, a po Medvídkovi a Krásce v nesnázích se mi určitě nikdo nediví, a ejhle! Ono se na to dalo dívat. A když odmyslím typické hřebejkoviny a macháčkoviny, šlo i o celkem vtipný kousek. Žádná velká sláva, ale odpolední zábava lepší, než čumět do zdi, to byla určitě:-)) Milka to vytáhla ještě o kus výše, i když HH z ní dělat nemuseli. Ale zase o to víc pobavila sama HH v mini střihu:-)))) A na tu otázku bych odpověděl: Áno, áno:-))))(28.5.2009)

 • boshke
  **

  Film o hovně. Zápletka? Děj? Pointa? Katarze? Nic. Nestydu jsem v kinech (a vlastně všude jinde) bohorovně a s ledovým klidem odignoroval, až doporučení kamarádky mne k němu dokopalo. Nu, alespoň to bylo krátké. A dobře obsazené. Až na Macháčka, jehož ksicht mne bavil naposledy ve Vratných lahvích... 40%(9.8.2017)

 • JANARYBA
  ***

  Čekáme na další filmový skvost od Honzy Hřebejka a on už sám sebe asi překonat nemůže. Takže patrně, kdyby to natočil někdo jiný, byli bychom tolerantnější. Macháček, Babčáková, Landovský a "korytňačka" hráli výborně, bohužel nesdílím režisérovo nadšení pro Emílii Vašáryovou....i když si taky nedovedu představit nějakou herečku, která by tuto roli přesvědčivě zvládla.(9.5.2009)

 • forsberg
  **

  U televize, s nějakou tou reklamní pauzou na cigárko a kávu by se Nestyda přežít možná dal, ale v kině to bylo čiré utrpení. Upachtěné, upocené, nevtipné a neveselé a navíc jsem u každé erotické scény s panem Macháčkem trpěla stejným studem, jako bych asi trpěla, kdyby mne někdo donutil dívat se na porno s vlastními rodiči.(30.11.2008)

 • špaček421
  *

  Ségra si z nějakýho důvodu oblíbila Macháčka, takže mě vloni donutila, abych s ní šel na tenhle film (už jí to doufám přešlo). Strašná kravina. Hlavní hrdina se sice nestydí, ale to ještě není důvod, aby se film jmenoval Nestyda. Jako v každým českým filmu z poslední doby jsou tady všichni šťastní a bohatí, zahejbaj si, chlapi jsou hovada, jenom Pavel Liška ne, protože vypadá jako Sandokan, ženský musej ukázat kozy (první nahá scéna hned po deseti minutách), objevuje se strašný dítě, který z nějakýho důvodu šišlá a všichni si myslí, že je to roztomilý a ve vedlejší roli se objevuje někdo z disidentů (tady Pavel Landovský) a Karel Gott. A samozřejmě to nemá konec, prostě je to useklý. Od tý doby jsem nebyl v kině na českým filmu (no, vlastně jsem od tý doby byl jenom na Inglourious Basterds). Hmm. Hřebejk natočil dva dobrý filmy (Pelíšky, Musíme si pomáhat) a jeden napůl dobrej (Šakalí léta, i kdyžty vylepšujou hlavně písničky) a od tý doby už tahá z klobouku tyhle sračky. Viewegha nečtu, viděl jsem dva filmy podle jeho knih, oba strašný. 2/10 - za to že to má jenom 70 minut (bez titulků).(26.4.2009)

 • - Povídky o manželství a o sexu jsou volně inspirovány Vieweghovým porozvodovým obdobím. (hippyman)

 • - Jan Hřebejk společně s hercem Jiřím Macháčkem se také podíleli na konečné podobě scénáře. Michal Viewegh většinu jejich nápadů přijal vstřícně. (hippyman)

 • - Ve scéně, kdy se Pavel Liška rozhlíží po Oskarově pokoji, můžeme na jednom z plakátů vidět Jacka Nicholsona coby Jacka Torrance z Osvícení. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace