Zatčení Badgera přinutí Walta a Jesseho spojit se s jedním pochybným právníkem. (Netflix)

castor

Hank je z uplynulých událostí v El Pasu solidně rozhozený. DEA v ulicích nicméně zaúřaduje a Jesse s Waltem mají problém. Buď se jednomu z jejich klíčových dealerů ve vězení pořádně roztáhne konečník nebo vysolí nemalé prostředky. Pochybný právník Saul zároveň věří, že by s Waltem mohl vydělat i nadále slušný balík peněz. A právě ten prostě střídá role, jak kdyby si každý den měnil ponožky. Zmiňovaný Saul je každopádně šťavnatý komediální prvek. Jeho postava má potenciál. ()

Anderton

Možno najlepšie napísaný diel doterajšej histórie seriálu. Nesmierne vtipný a zároveň veľmi chytrý. Ako samotný Saul. V ôsmom dieli tak tvorcovia prišli s niečím novým a nečakaným, komu by teda napríklad doterajší vývin prišiel tak nejako predvídateľný. Ako keby to nerežíroval McDonough, ale niekto z bratov McDonaghových. ()

Frajer42

Spoilery! Lehce odlehčenější vtipná epizoda. Právník Saul je úžasný komediální prvek, který seriálu dosud scházel. Celý díl se táhne v právnickém rytmu. Přeci jen, když zariskujete a dovolíte, aby za vás prodávali drogy šulini, tak se vystavujete jistému nebezpečí odhalení. Naštěstí je tu Saul, který vás vyseká z každého průseru. ()

BROKEN_

" Better Call Saul!" Postava Saula dodala seriálu ještě větší šťávu, a to je kurva dobře, protože to začínám neskutečně milovat. A už po prvním díle se Saulem, chápu proč dostal vlastní seriál. Jinak díl je zatím nejlepší z 2.série. Celá ta část s předáním neměla chybu, umíral jsem smíchy :-D . ()

LachtanShows

Kdokoli, kdo se stejně jako já dostal k Breaking Bad až nyní, kdy už je dávno v éteru Saulův prequel, se musel na jeho příchod ohromně těšit. A je hodně cítit, že seriál s ním nabere ještě lepší obrátky. ()

adamix

Keď na scénu príde najprešibanejší právnik Saul Goodman, myslíte si, že seriál dosiahol svoj vrchol. Časom ale zistíte, že to vôbec nie je pravda. Tých vrcholov bude ešte kopec :). ()

PaTeXx

Asi není popřeba popírat, že Saul může být (a pravděpododně bude) katalizátorem následujících peprných sitací ve druhé, potažmo dalších sériích. Za stvoření tohoto charakterního veledíla nám nezbývá nic, než Vinceovi poděkovat. ()

Maza2222

Zatím asi nejlepší díl druhé série. Dialogy jsou zajímavé, herci hrají opět ''neuvěřitelně'', scénář sice slabší, ale tahle epizoda je skvělá díky příběhu, ale hlavní důvod - SAUL! ()