Charlie Bontempo (Joe Pesci) a jeho žena Grace (Helen Mirren) vedou první legální nevěstinec v USA. Jmenuje se Love Ranch a sídlí v části Nevady, kde nepřekračují zákon. Graceina matka byla Madam, a tak Grace ví o tomto obchodě všechno. Iniciátorem byznysu byl však Charlie. Všechno jde hladce, ale potřebují ještě vyhazovače. Charlie uzavře smlouvu se slavným argentinským profesionálním boxerem Armandem Bruzou. Grace překvapuje, že Bruza je ochoten žít a trénovat v nevěstinci. Dalším překvapením je jeho zájem o ni, i když je vdaná a starší. Časem si však dělá nároky nejen na Grace, ale chce se stát i obchodním partnerem. Když Charlie vytuší, co se za jeho zády děje, dochází ke katastrofě. Film je natočen podle života skutečného manželského páru Joea a Sally Confortových, kteří si otevřeli v 70-tých letech první legální nevěstinec v USA "Mustang Ranch" v Nevadě. (TV JOJ)

LuciusWlk

Zajímavé dílko z místa kupované lásky. Pár slušných emocí, nádherné dívky, jak jinak :) a vynikající Joe Pesci. S pohledu skutečných události je to zajímavý snímek. Bohužel jsem měl pocit plytkosti většiny herců. Jakoby nějak ani nevěřily tomu, co hrají. Příběh ale pěkný. ()

jondoe

Neskutocne som sa tesil na navrat Joe Pesciho na filmove platno. Po traileri som bol nadseny a tesil sa na dalsiu "napajedenu " postavu v jeho podani. Nakoniec som vsak trosku sklamany. Nie vsak z jeho vykonu. Ten bol dobry. A aj ostatny herci boly dobry. Najvacsi problem, v tom ze film je (a to aj napriek zaujimavym postavam) nudny. Ja som nejake zvlastne iskrenie medzi dvoma milencami nevidel. Nie ze by som im to v ich hrani neveril, ale scenar nebol az tak dobruseny aby sa mi to vtiahlo pod kozu a citil tu ich lasku s nimy. Rezisersky to bolo priemerne az na jeden svetlejsi moment a tym bol kratky boxersky zapas. Tri hviezdicky z prizmurenymi ocami za ustredne trio. Nebyt nich bolo by to asi dopadlo ovela horsie. ()

LudeCZek

Vypadalo to jako nenápadný snad i televizní klasický film, ale zajímavý námět, dobré herecké výkony a udržení pozornosti jej vyhouplo nad průměr. Slabší 4* ()

Nolanofil

Priemerne napísaný scenár spôsobil, že strihač mal viac práce ako mal mať. V priebehu pár minút od vzájomného bozku, sa Helen zamiluje do boxera a chce s ním hneď odísť boh vie kam. Žiadnej vrstve sa tu nedalo dostatok priestoru, aby si ju divák zamiloval. Herci za to nemôžu, hlavný predstavitelia sú v pohode. Myslím si, že existuje nejaký director cut, ktorý je o dobrú hodinku dlhší a všetko je v ňom dobre rozpracované, pretože takýto zosekaný film povolil pustiť režisér do kín len pod nátlaku producentov, ktorý sa báli, že by ľudia neprišli do kín na 3 hodinový film o bordeli. No a mali pravdu, veď neprišli ani na tú 2-hodinovú verziu. ()

Rockerman

Pěkný filmek o neobvyklém milostném vztahu mezi postarší "bordelmámou" a o dost mladším argentinským boxerem. Přes několik vtipných scén, bych ale film neoznačoval za komedii. Je to především drama ženy, která má kvůli zákeřné nemoci své dny sečteny, ale zdá se, že v těch posledních několika týdnech či měsících zažije ještě život v lásce a beze lží. Film, který je lepší ve své druhé polovině dobře v závěru graduje a je opravdu strhující. Rozhodně nadprůměrný film, který by mohl potěšit mnoho vnímavých lidí. ()

Petulka88

Helen Mirren opravdu nestárne. Hnízdo neřesti je toho jasným důkazem. A je to hlavně Helen, která film zachraňuje v jeho druhé polovině, kdy se tenhle Ranč lásky zbytečně rozpadne na sled několika dialogů. ()

TommyDiamond

Kdo vymyslel název Hnízdo neřesti? Proč se to nejmenuje Ranč lásky podle originálu? Vážně nechápu který blb, vymýšlí ty české názvy k filmům. Film se odehrává v promiskuidním prostředí a i tak bych si troufl říci, že by ho mohlo shlédnout oko puritánovo. Hlavní postava Grace (H.Mirren), která už přes 40let pracuje jako bordelmama v nevěstincich nemá zrovna jednoduchý život, jak by se zdálo. Za tu dobu se pro ni stal život rutinou a každý den musí zařídit milion věci kolem nevěstince, hlídat dvojí učetnictví a hádat se se svým psychopatickým manželem, který ji v jednom kuse podvádí. Ale po zjištění rakoviny a příjezdu boxera Johna věci naberou spád. Helen Mirren v této roli jednoznačně exceluje. Její nejlepší hláska z filmu: ,,Teď nemám čas. Musím se starat o třicet psychopatickejch šlapek.'' Celkově 80% ()

Lilien

neviem možno som čakal niečo viac , film ma nezaujal tak ako som očakával, škoda Joe Pesci ma už asi najlepšie ulohy za sebou. ()

Sutiman

Také chudobnejšie Casino. Tešil som sa na návrat Joea Pesciho a na to, že v tom nevestinci bude opäť všetko rezať, až kým nakoniec nezarežú jeho a on sa namiesto toho zapletie do milostného trojuholníku s manželkou a argentínskym boxerom. No budiš, len keby tu všetko nebolo tak povrchné načrtnuté.Chod nevestinca, vzťahy medzi štetkami, boj kresťanského združenia proti "legálnemu hriechu", nejaké tá mafiánska brutalita. Nič nie je dotiahnuté do konca a to je škoda, pretože samotný románik mladého boxera a majiteľky za zenitom nie je natoľko zaujímavý, aby na ňom bol vystavaný príbeh. Pesci však štandardne výborný a z Helen Mirren stále čosi vyžaruje. ()

Sharleen

Helen Mirren ako majiteľka Love ranchu a Joe Pesci v pre mňa mimoriadne nesympatickej roli (už len tým výzorom) ako jej notoricky neverný manžel. Zo začiatku som nevedela, čo si o filme myslieť a Joe Pesci tomu tiež nepridal, ale nakoniec sa mi to celé naozaj páčilo. Ako sa na obraze objavil boxer, nevedela som si vobec predstaviť ako tí dvaja zahrajú milencov, ale Helen Mirren to dokázala s úplnou ľahkosťou a rovnako tak s gráciou zahrala aj bordel mamu, tlieskam. ()

Havala

Taková excelentní herečka se zaprodala k takové blbině. A do toho Pesci. Hrůza. Oba akréry si raději shlédnu v jiných snímcích. ()

subic

Proč se tam něco děje až na konci? Mám moc rád Helen Mirren, ale tohle ani ona nenarovná a narážky na ni jako na anglickou královnu mi tam moc nesedly. Příště si to klidně nechám ujít. ()

Immort4lek

Nevím co si o tom mám myslet. Pár světlých momentů, nic víc.A to že tam jsou pěkné mladé kočky ještě z filmu nic nedělá. ()

Ruud36

Film je založen na skutečné události a očekával jsem, že se zde bude řešit problematika legalizace prostituce. V tomto ohledu jsem tedy zklamán. Film zbytečně rozpitvává několik věcí, ale žádné se nevěnuje pořádně do hloubky. ()

pafka

On ten pribeh nakonec nebyl az tak moc zajimavy a tim trpi i cely film. Bylo to nejaky takovy az moc obycejny. Ovsem Joa Pesci a H.Mirrenova byli skveli. ()

zodiak217

Mám sa tváriť, že som bol príjemne prekvapený? Rozhodne nie. Film v ktorom hrá hlavnú úlohu Helen Mirren musí byť dobrý či už to je moja šálka kávy alebo nie. Naviac mám veľmi rád príbehy sfilmované podľa skutočných udalostí a v kombinácií s ňou a touto snímkou to bolo naozaj skvelé. Helen bola elegantná, šarmantná, okúzľujúca a sexy. Jej sexepíl doslova sršal z tohto filmu a napriek tomu, že je už dáma v rokoch ukázala mladým herečkám, že nemusia byť za každú cenu tuctovo rajcovné a vulgárne aby pôsobili elegantne a zároveň sexy. Snímka mala dobrý spád a záživný dej vďaka dobrému hereckému obsadeniu. Záver filmu mi už však prišiel trochu rozvláčnejší a málo vygradovaný. Kým sa stupňovalo to sexuálne napätie medzi Helen a Sergiom bolo to veľmi pútavé ku koncu to trochu strácalo iskru, no nič to nemení na vysokej kvalite ktorú pozdvihla o level, možno dva vyššie práve Helen skvelo doplnená Joe Pesci. Je škoda, že tento chlapík tak málo hráva vo filmoch bol by z neho dobrý záporák alebo gangster. V každom prípade výrazný herec a zaslúžil by si viac úloh. Keď tak nad tým rozmýšľam je umením vybrať si dobrú filmovú úlohu a v poslednom čase hrala Helen v samých skvelých filmoch ako Red, Dlh alebo Kráľovná. Možno aj vďaka tomu ma tak dostala. Je jednoducho úžasná, skvelá a navždy mladá! ()