Teenager Jake Tyler (Sean Faris) se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče Ryana a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout bojová umění…  Hrdinou amerického akčního dramatu v režii Jeffa Wadlowa je teenager Jake Tyler (Sean Faris), který se s rodiči a bratrem právě přistěhoval do Orlanda a nastoupil do zdejší školy. Stejně jako mladší Charlie, který má úspěchy v tenisu, je i Jake sportovně nadaný hráč amerického fotbalu. A záhy zjišťuje, že dobrou kondici bude potřebovat. Když ho půvabná spolužačka Baja (Amber Heardová) pozve na večírek, Jake narazí na vyhlášeného rváče Ryana (Cam Gigandet). A poté, co od něho dostane pořádnou nakládačku, se Jake rozhodne, že to tak nenechá. Obrátí se na mistra bojových umění (Djimon Hounsou), který mladíka naučí nejen bojovat, ale také uvědomit si, jaký doopravdy je. Ale i když Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že další střet se surovcem Ryanem je nevyhnutelný... (oficiální text distributora)

Midar

Dva namyšlení teenegeri se rozhodli nenávidět se a navzájem si rozbít hubu, má to slušné tempo a použitelně natočené zápasy. Za mě teda paradní oddechovka. PS: Hounsou jako mentor rozhodně zaválel. ()

jayman

Fúzia dvoch svetov sa vydarila fakt dobre, videoklipovitosť bojovým športom fakt svedčí. Funguje takisto casting a tiež archetypálny príbeh o prerode chlapca v muža, za asistencie povinnej tréningovej sekvencie. Funkčné sa však často rovná obyčajné a okrem spomínanej žánrovej kolízie Never Back Down neponúka nič nevidené. Lepší priemer. ()

Ygan

Filmu, kde je všechno stavěné na efekt a k tomu ještě na hlavu, nedám víc jak tři hvězdy, ale ty bitky jsou často a jsou parádní. A herci pěkní (ach Amber Heard). ()

sirrgulo

Co říct, na snímek sem přišel náhodou a doslova mě odrovnal. Jedná se sice o film, ve kterém se nedočkáme moc originálního, ale to přeci vůbec nevadí. Souboje jsou zde natočené vskutku bravurně. Když hlavní hrdina dostane v úvodu nakladáčku a pak je odnášen domů, celá cesta je z pohledu první osoby a já si připadal, jako bych taky jednu dostal. Podobně, když schytá několik tvrdých úderů na žebra, je při úderu vidět kostra pod kůží (moc nevím jak to napsat, ale vypadá to prostě skvěle a trošku mi to připomnělo Těžkou váhu). Další co se mi líbilo byl trénink s Djimonem Hounsou, flashbacky, kvalitně zvolenej soundtrack, skvělý hlavní záporák i fakt, že se film netočí kolem holky, ale kolem minulosti. ()

simonaa

Myslela som si že viem do čoho idem keď si tento film zapínam, ale to som sa silno mýlila. Dejová línia bola tak veľmi predvídateľná, že to až bolelo a potreba vytvoriť niečo podobné ako FIGHT CLUB neznesiteľná. Jediné čo ma na tomto snímku zaujalo boli “fighty“, ktoré celý film vytiahli vyššie a nenechali ma zaspať. Vďaka ním som mala pozitívnejší pohľad na tento film. ()

BAADRAAM

Velice laciná pohádečka. Rádoby coool film. Ten závěr mě naprosto dostal. Jak se Cam Gigandet usměje na Seana Farise, jako by se tvářil a chtěl říct něco ve smyslu: ,,Co bylo, bylo, teď je vše za námi a budeme se respektovat. Jseš frajer.'', je naprosto neadekvátně přidané. Průběhem filmu jsme neustále přesvědčováni, jaký je Cam sígr (zbije nemilosrdně i Seanova nejlepšího kámoše) a pak tento závěr. Das ist sehr peinlich.....Proč však tento film boduji takto ,,vysoko"?....Neuvěřitelně krásní lidé(jak děvčata((Amber Heard především)), tak chlapci), krásné prostředí a relativně dobrá motivace(pro někoho) ke cvičení. Toto jsou také aspekty, které dokážou film vyzvednout do výšin. ()

xLOBOx

Klasický americký film ze střední školy - krásný holky, dobrý auta.. žádný humor ale to nahrazují velmi efektní fighty všech různých stylů (ten kdo nemá rád násilí resp. bojové sporty ať si tenhle film neprohlíží ani zdálky) dokonce zde chybí i drogy, takže je to vlastně už vzatej model klasický americký teenage komedie s tim že pár věcí se odebralo a pár přidalo - novej pohled, docela zajímavý ale nic tak moc novýho to taky neni. Mě film fakt bavil, ale je to tim, že mě baví tyhle sporty, jinak by to bylo fakt průměrný.. ale pár scén je super, třeba ta s tim hummerem atd :) Týpek co hraje hlavní postavu klaďase vypadá neuvěřitelně hloupě a naivně grr ()

nemesis333

Podľa mňa skvelý film, ktorý si zaslúži 4 hviezdičky...Super hudba, super námet (mňa osobne tento film prinútil zamyslieť sa nad pár vecami) a z pohľadu baby je tam aj načo pozerať :D Či už Cam Gigandet, alebo Sean Faris...Rada si tento film pozriem znova. ()

Black_doll

Teenargerovská oddechovka s předvídatelným dějem a plochými charaktery postav. Kouká se na to ale dobře, bitky jsou super, soundtrack taky a Sean Farris je krasavec. Chodící důkaz toho, že když máte krásný obličej a super postavu talent může jít v Hollywoodu stranou. ()

megajalec

Sakra hustý film! Je mi jasné, že nejde o nič originálne, ale film je tak nadupaný, že človek na to ani nestačí myslieť. Skvelá hudba vás do filmu vtiahne ešte viac. Asi v 20 minúte som si uvedomil, že sa mi to podobá na Rockyho a čo nevidím? Vo filme jasný odkaz na neho s pitím žĺtkov :) A mne hlavný hrdina pripomínal trochu Ch. Balea, ale najviac asi Rafaela Nadala :) ()

elpin

Na začátku filmu je hrdina vyobrazen jako bezstarostný týpek co si užívá života dokud mu někdo neunese dceru/nezabije rodinu/nepřebere holku/neukradne auto přičemž dostane nakládačku. Poté jde do kláštera/do školy karate/za jakýmkoli učitelem bojových umění kde celý film trénuje a připravuje se jak to tomu týpkovi co mu unesl dceru/zabil rodinu/přebral holku/ukradl auto pěkně nandá. To se taky na konci filmu stane za většinou velkého dramatu kdy to jen tak tak přežije. Tenhle jednoduchý recept je tu už od dob Schwarzeneggera. Tehdy to mělo styl, ale dnes už je mi z toho na blití. ()

v3s

Ani par pekne natocenych bojovych scen nenapravi dojem, ze dochazelo k nenavratnemu poskozeni meho mozku, kdykoliv nechali jakoukoliv z postav mluvit. ()

davistercz

Rychlé, tvrdé, zábavné, ale přesto moc nudné.Na některých místech jsou utahané scény, že jsem málem umřel nudou. Ačkoli film vyniká z boje, tomu musím dát alespon 4 hvězdy. Sám jsem fanoušek bojových sportu,umění a filmů. Ale tenhle film měl vevnitř takové kraviny,že to nebylo bojové umění to fakt ne... Smíšené bojové umění znamená pár pěstí a kop? a pak nějaké pračky na zemi? Když tak to je Muay Thai, ale to je jedno. ()

Crybaby

Slabsi priemer. Klise, klise, klise - nic nove mi to neprinieslo. Podobny film ako napriklad Warrior ale na jeho kvality ani zdaleka nesiaha. Pribeh slaby, herci ma nezaujali. Akcne sceny neboli o nic lepsie ako v B-ckovych filmoch. Ale musime prejst aj na kladne stranky - soundtrack, dabing a postacujucu stopaz. Nebolo to take zle ako naznacuje prva polovica mojho komentara, ale je to ten priemer, co som uz niekolko krat videl. ()

Odpocivadlo

Priemerný americký film s priemerným príbehom, herci boli priemerný a priemer sú predsa 3. No prepracované bitkárske scény tomu 1* navyše pridali. ()

my38k

Karate Tiger pro diváky Hannah Montany hodný dřevorubec přijede na jih a hned ho skope zlý upír Gigandet. Potká tajemného mistra, ten ho nejen osvítí duchovně ale udělá z bijce co porází zlého rváče a získá lásku. Přes všechny bikiny to, ale na stará béčka nemá. ()

nikus120

Tento film beriem tak priemerne. Zaujme akčnými scénami, láskou atd. Ale nakoniec skončí všetko ako má. Stará americká klasika Happy Endu. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali