Po své výbušném chování ve Fast Five se Dwayne Johnson předvede jako provinční otec, na kterého tvrdě dopadlo, když jeho dospívajícího syna nespravedlivě obžalují a odsoudí k deseti letům za mřížemi. Aby očistil jméno svého syna, začne otec pracovat v utajení a riskuje všechno, včetně vlastního života, aby zmírnil jeho rozsudek. (Filmbox)

sWONDER

Veľké a prijemne prekvapenie. Nejako akčné to teda nebolo, ale to je iba dobre. Zaujímavý príbeh je síce trochu povrchný, no neustále drží diváka v napätí a pekne odsýpa. Jedine čo mi trochu liezlo na nervy bola až príliš dotieravá kamera. Týmto výkonom Johnson definitívne dokazuje, že vie aj čo to zahrať a ja začínam ignorovať niekoho s prezývkou The Rock. Samozrejme že budem radšej ak zostane pri úlohách ktoré sú bližšie jeho náture. ()

TommyDiamond

Tak tenhle akčňák se vážně vydařil! Filmy s Dwaynem Johnsonem mám docela v oblibě. A jsem rád když čas od času natočí něco, kde není za ranaře….. Snímek Práskač nám ukazuje starostlivého otce (D.Johnsona), který pro propuštění syna z věznice musí pomoc usvědčit nebo podchytit distribuci drog. Aniž by úplně chtěl, tak se mu podaří jako krtkovi (nastrčeného policií) dostat za mříže celý kartel i s X miliony dolary. Děj zní sice neuvěřitelně, ale mě film přesvědčil.... ()

vozralec

Koukatelné a svěží. Minimum srdceryvných keců. Dwayne (vepřový zátylek - viz verbal) Johnson se pouští osobně do akce až na konci. To ale ničemu neškodí. Člověk aspoň po celý film čeká, kdy se do toho pustí. ()

papadoce

Prvou veľkou chybou tohoto filmu je, že Dwayne "The Rock" Johnson chce byť len Dwayne Johnson, čo znamená, že by chcel hrať. To on nevie a asi ani nevie, že to nevie. Druhou chybou bola úplne zlá hudba. Susan sa snažila hrať akoby o niečo šlo, ale....tiež asi nevedela, že o nič nejde a snažila sa podporiť Rocka v jeho hereckom výkone. Dwayne nech zostane pri rozbíjaní hláv. To mu ide. ()

Scraffy

Ničím novým sa film nestal. Výkon Dwayna Johnsona je klasický a celkovo je film priemerný akčný thriller. Nič viac. ()

kiros179

Jedno z nejpodivnějších obsazení poslední doby - Dwayne Johnson jako majitel stavební firmy (kterýmu nabančí banda výrostků, když se snaží koupit matro) a až za (Mexický) hrob milující (rozvedený) táta, seriously? A Susan Sarandon jako naprosto plitká státní zástupkyně, kterou by zvládla zahrát i Jiřina Bohdalová v probíhající přestávce při natáčení reklamy na nerezové hrnce, seriously 2.0??? Příběh jako takový je k neuvěření od A do Z - od obvinění synáčka (přišel mi balíček = 10 - 30 let, narafič to na někoho jinýho nebo - kkthnxbb), po tátovu dealující etudu (to asi bolelo ze všeho nejméně) až po naprosto dementní chování padouchů. 45% ale nebyla to až taková nuda, abych nebyl takovej hnidopich. ()

vieriX

Myslím, že dostatečná odpověď na to zdali li The Rock umí hrát a ne jen mlátit lidí a tvářit se při tom drsně i když tahle poza je pro mnoho fanoušků to pravé ořechové. Hlavní hrdina je běžný chlap, kterých je mnoho a jeho záměr pomoct synovi, který se dostal do průserů. Kdo hledá akční výplach toho musím zklamat je tu snad jen jedna pořádná akční scéna a to až v úplném závěru. Spíš se film tváří jako kriminálka a ještě podle skutečné události což je zmíněno hned na začátku filmu. ()

kolik27

Kdyby nevytvořili v USA charismatické rysy pro každou žánrovou postavu a kdyby člověk věřil tomu, že Dvejn má větší IQ než svaly, pak by se pod podmínkou toho, že se doladí režie, dalo diskutovat o velmi solidním thrilleru, ale bohužel tomu tak není a tak jen průměr i přes výborný námět. "Dvejne, FaF 6 ti sedí, ale na toto se prostě vy*** !" ()

borohub

Film nechutně nudnej a nezáživnej. Celý film se prakticky nic neděje, občas ze sebe Rock vynutí nějakej emotivní obličej, občas dostane do držky, občas dá do držky on někomu. Prostě nic extra, nic zajímavého. ()

kubilov

Nebýt Rocka, ani se na film nepodívám, proto jsem čekal aspoň pořádnej nářez, jenže toho se mi taky nedostalo. Z příběhu se určitě dalo vytřískat více, ale chápu, že většina z už tak nízkého rozpočtu šla na honorář právě hlavního hrdiny, kterému rozhodně více sedí diametrálně odlišné role. Po tom úmorném čekání na něco aspoň trochu více zajímavějšího jsem, když už nic jinýho, čekal aspoň nějaký epický zakončení, jenže to se taky nekonalo. Bylo zajímavé sledovat Rocka taky z jiné perspektivy, ale už se těším, až zas bude svejm nepřátelům natrhávat prdele. ()

jafuska

Film o dealerovi, který se dostane na scestí, a chce získat zpátky svůj normální život, kameraman natočil vcelku slušné drama, není to vyloženě akční film, ale přesto dobře sledovatelné, první půlka filmu se sice teprve pomalu rozjíždí, ale poté to dostává ten správný spád ()

lucky.loo

Mě už se líbil Waughův Fellon, takže Snitch jenom kvalitou navázal. Jak vidíte dal jsme Snitchovi „protestních“ pět hvězd. Proč? Protože mě začíná vadit přílišná ne vždy opodstatněná kritika komentujících ČSFD. Možná kdyby jen věděli, že příběh byl inspirován skutečností poukazující mimo jiné na nesmyslnost některých soudních rozhodnutí v USA, možná by nehodnotili tak nízko. Navíc nemůžu si pomoct, ale kromě wrestlingu( také určitý typ divadla) umí Dwayne Johnson prostě výborně a věrohodně zahrát i ve filmu. Hodnocení: 78% ()

Ferenzo

Dwayne v jedné ze svých asi nejméně akčních rolí. Rozhodně však není film úplná nuda a dá se příjemně strávit. Stopáž by mohla být drobek kratší ale jinak je film v pohodě. Takový průměrný thriller připomínající mi trochu film Zločinec. Lepší průměr. 70%. ()

miki68cz

Aniž bych to čekal, příjemné překvapení. Dwayne není hercem velkých hlubokých rolí, ale pokud je producentem, nenechá si ujít možnost to aspoň zkusit. Nepral se, nestřílel, nezabíjel a i přesto zahrál dobře. Bacha výborný Barry Pepper. Jak říkám příjemné překvapení a vřele doporučuji, užijte si docela dobrý biják. ()

HEED

Haha, kdyby vzal do ruky těžký kulomet, a držel se vyšlapané a osvědčené cestičky akčního hrdiny, bylo by to mnohem moudřejší, než tento nemasný a neslaný mišmaš. Ale úplně hrozné to nebylo. Pár scén které stojí za shlédnutí tam je. ()

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

The Rock se vrací k hrdinské fantasy

25.02.2012

Dokonce k té nejhrdinštější. Studio MGM se jej totiž snaží ukecat do role legendárního starořeckého siláka Herkula. Zapomeňte ale na rodinnou taškařici ve stylu Kevina Sorbo. Film Hercules: The… (více)