Epizody(26)

Profesor Charles Xavier a Jean Grey po telepaticky řízené explozi zmizí z domovního bloku, což se týmu X-men pranic nelíbí. O rok později začne zvláštní komando zatýkat mutanty a Logan s Bestií pracují na opětovném sjednocení X-menu. Členové se znovu přidávají, i když se místy najdou tací, kteří raději posilují tábor zla. Statek X se renovuje z Andělových peněz, ale ani temné síly neodpočívají, omámený Xavier je „uklizen" do bezpečí, kde ho střeží Magneto. Když to uslyší Kyklops, sám se také vrátí a spěchá na pomoc profesoru X. Bitva je dost krátká, Magneto svolí, aby byl Xavier odvezen zpátky na statek X. Profesor telepatickou cestou vzkazuje do budoucnosti členům X-menu a informuje Logana, že musí své přátele vést, pokud chtějí Zemi ochránit před zlými silami a zabránit nepříteli, aby ovládl svět. (oficiální text distributora)

CAR0DEJ

Každý diel je dokonalý a pritom si to stále udržuje úroveň pozerateľnú aj pre menších divákov. Chvályhodné, úctyhodné, chcem viac !!! ()

Masinfira

Kdo neviděl, neuvěří. Jasně, že se to trochu odklání od komiksových sérií, některé postavy se mi líbí nakreslené jinak, ale celkově je to fakticky pecka! Hlavně ten příběh. Škoda, že ho trochu zdržují mezidíly nemající žádný posuvný účinek, nicméně zaslouží si svých 5* plným právem. Rád bych viděl druhou sérii, protože tohle mě na ní opravdu navnadilo. ()