Reklama

Reklama

Epizody(26)

Profesor Charles Xavier a Jean Grey po telepaticky řízené explozi zmizí z domovního bloku, což se týmu X-men pranic nelíbí. O rok později začne zvláštní komando zatýkat mutanty a Logan s Bestií pracují na opětovném sjednocení X-menu. Členové se znovu přidávají, i když se místy najdou tací, kteří raději posilují tábor zla. Statek X se renovuje z Andělových peněz, ale ani temné síly neodpočívají, omámený Xavier je „uklizen" do bezpečí, kde ho střeží Magneto. Když to uslyší Kyklops, sám se také vrátí a spěchá na pomoc profesoru X. Bitva je dost krátká, Magneto svolí, aby byl Xavier odvezen zpátky na statek X. Profesor telepatickou cestou vzkazuje do budoucnosti členům X-menu a informuje Logana, že musí své přátele vést, pokud chtějí Zemi ochránit před zlými silami a zabránit nepříteli, aby ovládl svět. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

jh666 

všechny recenze uživatele

Velmi podařený animák. Nebudu zapírat, že jako fanda Wolverina a anifanoušek Cyclopse, jsem nadšen zdejším status quo, kde alespoň na začátku Wolverine je vůdce a Cyclops fňuká. Potěší množství mutantů jak známých z filmů tak dalších. Varování z budoucnosti také super. Vytknul bych jen nevyrovnanou animaci. Zatímco třeba Wolverine a White Queen je naanimovaní skvělé, Nightcrawler a Shadowat jsou děs. Ale i přesto 90%. ()

Zeebonk 

všechny recenze uživatele

Chutná jednohubka ze stáje Marvelu, které by prospělo 5fps navíc a pár šťavnatých šplouchanců krve, což se s přihlédnutím ke skutečnosti, že byl seriál tvořen pro osmileté caparty, jeví jako zbožné přání. Otrlým geekům tedy musí k ukojení krvežíznivosti stačit dvojdílné Hulk vs. Ke ctnostem seriálu rozhodně patří propracovaný originální dabing, slušný příběh a bravurně vypointované epizody. Bez mučení přiznávám, že být o dekádu mladší a mít šikmé oči, tak si nad tím leštím bambus každý den, takhle jen nadutě odfrkávám nad naitvitou toho všeho a svou seriálovou cestu odkláním z dosahu toho infantilního geeka, který mi posledních pár měsíců zatemňuje mysl, ale možná taky ne. Možná bude moje příští zastávka u mnohem dospělejších výrostků od DC. ()

Reklama

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Marvel to tentokrát trefil do černého. Wolverin & the X-Men je zřejmě nejlepším komiksovým animákem, jaký jsem dosud viděl. Temná atmosféra(samozřejmě v rámci možností, přeci jen je to i pro děti, tudíž krev nečekejte) s paralelní realitou, propracované bojové scény i příběh s nečekanými zvraty, skvěle namluvený Wolverine, krásná animace, co víc si přát? No, já bych věděl - další sérii! ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Dospělé či snad dokonce temné? Nikoli, jen to nedělá ze svého dětského diváka tupce a nebojí se mu to předkládat vyspělé a mnohdy i nečernobílé problémy. Právě tím je to sympatické a výrazně se to odlišuje (nejen) od zbytku animované marvelácké produkce. Seriál boduje především v dějotvorných epizodách; naopak výrazně ztrácí v těch samostatných, kde se to vesměs točí okolo "postava XY z universa Marvelu" ve spolupráci či proti X-menům. ()

Divočák 

všechny recenze uživatele

Hodně slušný komiksový seriál, snad jako jediný schopný konkurovat animovanému Spider-manovi. Sídlo Charlese Xaviera postihne tajemný výbuch, jehož vinou přijdou X-meni o profesora i o Jean Grayovou, což zapříčiní jejich rozpad. Rok od této události ale tlak na mutantskou komunitu stále sílí a to především díky senátoru Kellymu a jeho snaze o prosazení mutantského registračního zákona. Wolverine se proto rozhodne shromáždit zpět starou partu, aby se postarala o ochranu ostatních mutantů a také všech, kdo se jim rozhodnou podat pomocnou ruku. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama