Film V lepší společnosti byl inspirován nejznámějším nevyřešeným případem pohřešované osoby v newyorské historii. Je to příběh lásky i záhadné vraždy, jež se odehrála v osmdesátých letech na pozadí mocné dynastie obchodující s nemovitostmi. Tento psychologický thriller, jež produkoval a natočil Andrew Jarecki, byl inspirován zmizením Kathie McCormack, manželky dědice impéria s nemovitostmi, Roberta Dursta. Kathie v roce 1982 záhadně zmizela a nikdy ji nenašli. Pan Durst byl podezřelý z její vraždy, ovšem před soudem nikdy nestanul. (oficiální text distributora)

Trailer

emma53

Škoda, ale byla jsem zklamaná. Mám sice ráda filmy podle skutečných událostí, ale jsem vůči nim tak trochu skeptická. Myslím si, že ten námět mohl být daleko zajímavěji zpracovaný. Rozhodně jsem od něj očekávala daleko vyšší úroveň. Ani Ryan Gosling a vynikající Kirsten Dunst nezachránili můj vlažný dojem z celého filmu. ()

verbal odpad!

Nejbližší novela Trestního řádu prostě musí obsahovat trestný čin Týrání filmem! "1. Kdo natočí nebo se bude podílet na produkci takovéto sračky, kterou záměrně označí jako thriller, nebo kdo k takovému činu zneužije bezbrannosti jiného, bude potrestán odnětím svobody na 25 let až doživotí. 2. Trestem smrti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem." Doufám, že už někdo pro pana Jareckého mydlí provaz! Smrtící nuda dostala nový rozměr! Za to, že jsem špatně vysál obývák a nezvedl na hajzlu prkýnko a chtěl jsem se udobřovat, jsem si něco takového opravdu nezasloužil! Naštěstí i má Drahá je soudná a uznala, že to přehnala a příště prý zvolí přiměřenější trest! K tomu, že jsem si do krve okousal nehty a jen tak z dlouhé chvíle oškrábal významnou část zdi nad sedačkou, jsem navíc musel přihlížet trestuhodnému plýtvání skvělým panem Goslingem a hodinu čtyřicet zvracet nad "krásou" spidermanovy dívky. ()

Djoker

Tady se Jarecki teprve rozkoukával. Mistrovskou partii sehrál až se skutečným Durstem v pozdějším dokumentu. Podařilo se mu typově přesně obsadit několik vedlejších rolí. Gosling sem však úplně nepasuje, protože je to pořád ten sympaťák a idol žen, jenže Durst by měl být především podivín. Film navíc svaluje až příliš viny na jeho otce, který byl jistě velké hovado, ale za svoje činy by měl být v první řadě odpovědný každý sám. ()

NinadeL

Film All Good Things popisuje výklad skutečných událostí z let 1971-2003. Pojednává o klíčových momentech, které předcházeli zmizení "Katie Marks" v roce 1982 a tomu, co následovalo. Katie, hraná Kirsten Dunst, se vlivem manželství s "Davidem Marksem" (Ryan Gosling), mění z mladé dívky se zářivou budoucností v trosku, která naprosto zbytečně prodělala potrat a onu zářnou budoucnost jí nezajistilo ani přijetí na medicínu. All Good Things je syrové, realistické, nepříjemné drama s vynikajícími hereckými výkony. Hlavní dvojici skvěle sekunduje veterán Frank Langella. Jako jediný problém bych viděla samotný název filmu, který primárně odkazuje pouze k dějové marginálii obchodu se zdravou výživou. Jinak v kontextu filmografie Kirsten Dunst navazuje na obdobně existenciální dramata, jako byly v minulosti Muž, který zabil, Těhotná v patnácti nebo Matka noc. Toť vše. Kirsten se tímto filmem vrátila do hry a plynule navázala v Melancholii, aby oslnila na vyšších a vyšších metách. A to se jí daří. ()

Enšpígl

Je to především herecký výkon Ryana a Kirsten, který tenhle film dělají jakž takž koukatelným. Hlavně Ryan umí pracovat se svejma postavama naprosto fantasticky a občas jsem z něj neměl příjemný pocit. Chování Kate jsem těžce nechápal, neumím si představit, že bych zůstal s partnerem (kou), kdyby mě chytla za vlasy a odvlekla mě z návštěvy u rodiny, která by nota bena ještě ke všemu nijak nereagovala. To se pak to napětí buduje docela těžko. Nevěděl jsem, že se něco takového skutečně stalo, ale pokud je to tak, jak je ve filmu vykrelseno tak je až směšný, že se to dosud nevyšetřilo. Líbí se mě jak různé společnosti po celým světě musí řídit zákony, které vytvořili zločinci a mafiansko - mocenské skupiny viz Česká republika, já když si nezapnu pás, mám popotahovačky, kamarád Pavla Béma a dalších gaunerů, může přeject ženskou a policie ho pustí, nedivím se, že i tady to dopadlo tak jak dopadlo. ()

• Kirsten Dunst zde hraje postavu Katie Marksové, jež je založena na osobě Kathleen Dunstové. (Karlos80)