I když se film místy hrozně táhl, zanechal ve mně zvláštní pocit. Jednoznačně jsem zůstávala čumět odporem nad Davidovým chováním. Takové to plížící se šílenství mi nahání husí kůži. To je ale asi tak jediný pocit, který ve mě po zhlédnutí zůstal. Samozřejmě nemohu zapomenout na herecký výkon Kirsten, protože tu ať strčíte do jakéhokoli sračkoidního filmu, prostě herecky nezklame.(28.12.2011)

Thriller podle skutecne udalosti o psychicky se trapicim bohatem mladikovi, ktery ze zacatku nechce mit nic spolecneho s otcovim vydelecnym podnikanim, ale casem se nechava presvedcit k vyderacske praci. Tim dnem zacina jit cely jeho zivot od deviti k peti a nejvice se to dotyka jeho zeny, ktera nakonec zahadne mizi, a i pres nove vysetrovani po nekolika letech nikdo nevi, co se vlastne presne stalo. Mnoha otazek a zadne odpovedi. Herci ze sebe dostavaji maxima, ale filmu tim uskodi, protoze nakonec je mi jich lito za upsani se dilu, ktere se slibne rozjede, ale konci prilis pozde. 45%(13.12.2010)

Zajímavý kousek, který nabídne sympatické obsazení, několik dobrých scén a příběh, který není až takovým zázrakem. Sledovat rozpolcenost a později snad i vyšinutost hlavního hrdiny je zábavné, na Kirsten se dívá dobře v podstatě kdykoli, zbylé obsazení taky není nejhorší. Obecně mohu říct, že jsem se bavil,ale nadšením zrovna nepřekypuji. Příběh prostě občas drhne a nespraví to ani dorůstající mužný knír Nicka Offermana.(29.3.2015)

Jakési mapovaní neuzavřeného případu, kdy se tvůrci pokusili o jistý pokud rekonstrukce. Vše se točí kolem vynikajíce herecky ztvárněného páru a určitých fází jejich vztahu. Z romantického vztahu se stává peklo a z Goslinga se přetransformuje borec chladných emocí, se sklony k násilí. Pasáže, kdy to mezi manžely houstne a následná rekonstrukce zmizení manželky, včetně života podezřelého manžela v pokročilém věku, mě docela šokovala. Hlavně neschopnost usvědčit očividného pachatele. Je velká škoda, že jednotlivé části děje byly příliš brzo utnuté a nikdy nedokázaly využít svůj potenciál. Na pomalý začátek se poslední hodinka povedla a osobně mi přijde film podhodnocován. Takový Fincher by si určitě poradil lépe.......6/10(15.3.2017)

• sochoking

Pozor, možný spoiler ! : Chlapíkovi od smrti svojej máti jebe v palici, chová sa ako kokot, jeho žena to nevydrží, zmizne , navždy ( na konci sa ani nedozviete prečo, začo, kde a načo ??! ) , bla bla bla, ble ble ble,no a kedˇ konečne potom príde ten koniec, zistíte, že vlastne sa nič prevratné nestalo, len oni z toho urobili bu bu bu ! P.S.Jednu hviezdičku udeľujem za herecké výkony.(19.12.2010)