Film podle skutečných událostí o mladé ženě, která se začne pohřešovat. Na začátku příběhu má žena Katie (Kristen Dunst) vše co si jen mladá žena může přát. Lásku milovaného muže Davida (Ryan Gosling), blahobyt. Ale postupně času zjišťuje že jí něco v dokonalém životě s dokonalým manželem začne chybět – dítě. Potomek, který by její štěstí po dokonalém souznění a krbu rodinného života naplnil úplností. Kdo se však ukrývá za maskou hodného a milujícího muže neví, dokud nevysloví své jediné konečné přání. Manželova psychická nevyrovnanost, problémy z dětství, postupně odkrývá. A jeho dobré vlastnosti se mění v negativní, násilnické chování. Film byl pro mne oříškem. Pochopit manželovo destruktivní chování, problémy z dětství aj. Nakonec se z filmu vyklube průměrný film, který postrádá lepší vyhrocení zápletky.(10.1.2011)

Jak se tak dívám tak tento film se lidem moc nelíbí, ale mě osobně mě velice zaujal. Tento příběh je pro mě velice emotivní a ukazuje nám příběh inspirovaný pravdivou událostí, o které si můžeme představit, jak to asi ve skutečnosti dopadlo, i když to asi všichni víme. Kirsten Dunst roli Katie ztvárnila věrohodně stejně jako Ryan Gosling, který se stává velice dobrým umělcem.(26.2.2012)

Film s atmosférou, která mě totálně pohltila. Je úplně jedno, jestli scénář vznikl podle skutečné události, pro mne to bylo působivé zpracování příběhu nejen jednoho psychicky narušeného člověka, ale i prostředí, ve kterém vyrůstal. To, že občas si člověk musel něco domyslet, protože nedostal vše na podnose, považuji za velké plus filmu. A nevadí mi, že obě hlavní postavy se někdy chovají neočekávaně a zejména role Kirsten Dunst připomíná můru letoucí do ohně. Vůbec se nedivím, že Ryan Gosling považuje film za temný a nechce se ke své roli vracet, hrát přesvědčivě takového psychopata a neodnést to psychicky, muselo být hodně náročné.(30.9.2012)

Film All Good Things popisuje výklad skutečných událostí z let 1971-2003. Pojednává o klíčových momentech, které předcházeli zmizení "Katie Marks" v roce 1982 a tomu, co následovalo. Katie, hraná Kirsten Dunst, se vlivem manželství s "Davidem Marksem" (Ryan Gosling), mění z mladé dívky se zářivou budoucností v trosku, která naprosto zbytečně prodělala potrat a onu zářnou budoucnost jí nezajistilo ani přijetí na medicínu. All Good Things je syrové, realistické, nepříjemné drama s vynikajícími hereckými výkony. Hlavní dvojici skvěle sekunduje veterán Frank Langella. Jako jediný problém bych viděla samotný název filmu, který primárně odkazuje pouze k dějové marginálii obchodu se zdravou výživou. Jinak v kontextu filmografie Kirsten Dunst navazuje na obdobně existenciální dramata, jako byly v minulosti Muž, který zabil, Těhotná v patnácti nebo Matka noc. Toť vše. Kirsten se tímto filmem vrátila do hry a plynule navázala v Melancholii, aby oslnila na vyšších a vyšších metách. A to se jí daří.(3.7.2011)

• Thomick

Chaotický. Ale děsně! 1971, 1972, pak už se léta a měsíce přestaly počítat a divák okamžitě ztratil pojem o čase, fakticky o čemkoliv. Skáče se jen po těch jakože nejfatálnějších, zpravidla kýčovitých událostech, který se přitom zákonitě odbývaj, a nakonec All Good Things působí jako prototyp totálně zpackanýho minimalistickýho snímku. Logice věcí bohužel vůbec nepomohly ani řemeslný výkony Kirsten s Ryanem; ba ani fakt, že je to celý založený na skutečných událostech.(27.8.2012)

• - Kirsten Dunst zde hraje postavu Katie Marksové, jež je založena na osobě Kathleen Dunstové. (Karlos80)

• - Spoiler: Film je inspirován skutečným příběhem - možná vůbec nejznámějším případem pohřešované osoby ve státu New York, Roberta Dursta, dědice miliardového rodinného impéria ve stavebnictví, který žil dvojím životem: na veřejnosti úspěšný podnikatel, ale v soukromí sexuální zvrhlík, mezi jehož nejnevinnější koníčky patřilo mučení a různé sadistické hrátky. Svého posledního milence, Morrise Blacka (71), zavraždil a rozčtvrtil. Jeho tělo rozřezal a kusy masa postupně házel do moře v Mexickém zálivu. Policie je také přesvědčena, že zavraždil svoji ženu, která záhadně zmizela v roce 1982. Durst byl v sedmi letech svědkem sebevraždy své matky, která skočila ze střechy rodinného domu. V dětství Durstovi lékaři mylně zjistili schizofrenii, která byla později překvalifikovaná na Aspergerův syndrom, což je mírná forma autismu. (Eldrick)

• - V show Jimmyho Fallona prozradila Kirsten Dunstová, že osoba, na níž je založena postava Davida Markse, se přijela podívat na plac a z povzdálí sledovala natáčení. (Geriel)