• Thomick

Chaotický. Ale děsně! 1971, 1972, pak už se léta a měsíce přestaly počítat a divák okamžitě ztratil pojem o čase, fakticky o čemkoliv. Skáče se jen po těch jakože nejfatálnějších, zpravidla kýčovitých událostech, který se přitom zákonitě odbývaj, a nakonec All Good Things působí jako prototyp totálně zpackanýho minimalistickýho snímku. Logice věcí bohužel vůbec nepomohly ani řemeslný výkony Kirsten s Ryanem; ba ani fakt, že je to celý založený na skutečných událostech.(27.8.2012)

Tak nudný, jak se tady píše, to teda fakt nebylo. Naopak mě film celou dobu udržoval ve slušném napětí. Jeho hlavní chybou je závěr a to v tom smyslu, že se nedozvíme, jak to bylo. Což je škoda, ale tak už to u příběhů dle skutečný události bývá. Dakšá chybou filmu byla příšerná Kirsten. Prostě jí nemůžu vystát, nelíbí se mi vůbec jak hraje a prostě... Ryan zde zahrál naopak docela dost dobrého psychouše, fakt mě děsil. Pěkný thriller. 6,5/10(29.12.2014)

• sochoking

Pozor, možný spoiler ! : Chlapíkovi od smrti svojej máti jebe v palici, chová sa ako kokot, jeho žena to nevydrží, zmizne , navždy ( na konci sa ani nedozviete prečo, začo, kde a načo ??! ) , bla bla bla, ble ble ble,no a kedˇ konečne potom príde ten koniec, zistíte, že vlastne sa nič prevratné nestalo, len oni z toho urobili bu bu bu ! P.S.Jednu hviezdičku udeľujem za herecké výkony.(19.12.2010)

Thriller podle skutecne udalosti o psychicky se trapicim bohatem mladikovi, ktery ze zacatku nechce mit nic spolecneho s otcovim vydelecnym podnikanim, ale casem se nechava presvedcit k vyderacske praci. Tim dnem zacina jit cely jeho zivot od deviti k peti a nejvice se to dotyka jeho zeny, ktera nakonec zahadne mizi, a i pres nove vysetrovani po nekolika letech nikdo nevi, co se vlastne presne stalo. Mnoha otazek a zadne odpovedi. Herci ze sebe dostavaji maxima, ale filmu tim uskodi, protoze nakonec je mi jich lito za upsani se dilu, ktere se slibne rozjede, ale konci prilis pozde. 45%(13.12.2010)

• adams89

Tak zoufale nudný thriller jsem tedy dlouho neviděl. Od úplného propadáku film dělí snad jen solidní Kirsten Dunst, té je tady vážně škoda. Gosling ani Langella žádnými přínosy překvapivě nejsou. Pointa mě na konci také asi nějak minula. A pro snímek "podle skutečné události" je navíc scénář až příliš plný fantazie a konspirací. V lepší společnosti je jednoduše ztráta času.(16.1.2012)

• - Kirsten Dunst zde hraje postavu Katie Marksové, jež je založena na osobě Kathleen Dunstové. (Karlos80)

• - Spoiler: Film je inspirován skutečným příběhem - možná vůbec nejznámějším případem pohřešované osoby ve státu New York, Roberta Dursta, dědice miliardového rodinného impéria ve stavebnictví, který žil dvojím životem: na veřejnosti úspěšný podnikatel, ale v soukromí sexuální zvrhlík, mezi jehož nejnevinnější koníčky patřilo mučení a různé sadistické hrátky. Svého posledního milence, Morrise Blacka (71), zavraždil a rozčtvrtil. Jeho tělo rozřezal a kusy masa postupně házel do moře v Mexickém zálivu. Policie je také přesvědčena, že zavraždil svoji ženu, která záhadně zmizela v roce 1982. Durst byl v sedmi letech svědkem sebevraždy své matky, která skočila ze střechy rodinného domu. V dětství Durstovi lékaři mylně zjistili schizofrenii, která byla později překvalifikovaná na Aspergerův syndrom, což je mírná forma autismu. (Eldrick)

• - Ryan Gosling sa cítil zle po tom, čo musel v jednej scéne Kirsten Dunst ťahať za vlasy, a tak jej na druhý deň poslal kvety. (U_S_O)