Epizody(24)

Původní televizní seriál, volně navazující na první řadu, která byla natáčena původně pro polskou televizi v Bielsku-Biale. Po skandálním zásahu katolické církve se však v rodném Polsku vůbec nevysílala. Pořad publikuje internetová televize Stream.cz. (ČSFD)

divak84

projekt z nudy, který má za úkol bavit tím nejhrubším zrnem srandy a to vulgární sradnou. někdy fajn, někdy mimo. pysky např. velmi vtipný díl. moc ženského publika ale tento seriál asi nemá :) ()

Paity

Škoda, že se jména jako Lábus a Čtvrtníček, tedy jakás takás záruka slušného humoru, vyplýtvala na něco tak bezduchého jako je Gynekologie. Zasmál jsem se za každý díl tak v průměru půlkrát a to nevím jestli je to, co tvůrci zamýšleli. ()

1945

Seriál, který občas vyrukuje se skvělým vtipem, kvalitu si dle mého názoru udržuje pořád stejnou, neklesá ani nestoupá a tak zaujímá vlastní postavení mezi parodiemi ()

dehlie

"a tak si to tam bouchni sám, vdyť ty si taky gynekolog. víš jak by to vypadalo prosím tebe? viktor čudák schopen, podpis viktor čudák. víš jak bych vypadal...?" ()

no2

10/10 / :-) /„Co tam hledáš? Tam není nic k vidění... No tak dělej, nebo nastydnu na spodek!“ – „Viktore… Připadáš si úplně zdráv?“ – „No já jo, ale ty vypadáš divně…“ – „Cítíš se po všech stránkách normálně?“ – „No tak jako na svůj věk jakž takž. Co je?“ – „S toaletou? Když jdeš třeba na malou? Při močení nemáš žádné potíže?“ – „S toaletou? Né! Já mám rád pohodlíčko. Já si vždycky přičapnu!“ ()

B_EyE

Přijde mi to tak blbé, až je to vlastně vtipné ... je to úděsná kravina, ale stejně se na to rád podívám ... ()

wollo odpad!

Neskutečná pi...ovina! Čtvrtníček už vážně neví co roupama. Snaha se mu sice upřít nemůže, ale Česká soda je jen jedna. ()

Pantata

Tohle je prostě pravá studnice, pardon "žumpa" čtvrtníčkovského humoru. "Kdyby tekla ven, tak je to sranda, ale ona teče dovnitř." ;) ()