Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

"Ok, tak já jsem Kim, patnáctiletá lesbická panna, posedlá svou nejlepší kamarádkou Sugar," představuje se nám vypravěčka britského seriálu Sugar Rush. Kim se nedávno přistěhovala spolu se svými rodiči, Stellou a Nathanem, a mladším bratrem Mattem. Brzy poznává poněkud sobeckou Marii Sweet zvanou Sugar, které však z jistých důvodů nedokáže nic odmítnout. Sugar má ráda vyzývavé oblečení, alkohol a sex... s kýmkoli, kdo má penis, samozřejmě. Aby byl život pro Kim ještě těžší, jejím rodičům to zrovna neklape, její bratr trvá na tom, že pochází z jiné planety, a Tom, frustrovaný syn dvou gayů ze sousedství, projevuje svůj nesmělý zájem právě o ni. Kimin příběh, často připomínající tragikomedii, právě začíná... (Wendy)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Miluji Brighton a krásný britský přízvuk, proto se mi líbí prostředí a atmosféra. A ikdyž je herecké obsazení i děj zajímavý, vadí mi ta obrovská dávka dětské zvrácenosti. Možná bych přidala více britského humoru a ubrala té zkaženosti. Na mě to místy působí až moc úchylně, přesto chápu, že si Sugar rush našel své diváky. U některých dílů jsem se docela bavila. Zvlášť doporučuji fanouškům filmu Třináctka. Silnější 3*. ()

GigaPudding 

všechny recenze uživatele

Vůbec to nebylo co jsem čekala a dostala jsem sondu do života jedné puberťačky se vším tím co se mi na pubertě nelíbilo ještě když mi bylo taky patnáct :). Beru ale, že u každého člověka je to s pubertou jinak, takže mi nevadilo, že se koukám na takovou tu "nepěknou pubertu" a navíc, když je v tomhle seriálu i spousta velmi zábavných scének a hodně humoru. Každopádně co se mi nelíbilo ze všeho nejvíc byla postava Sugar, která byla něco šíleného. Člověk, co snad nemá jedinou dobrou vlastnost a neustále terorizuje hlavní postavu seriálu Kim, která jí to všechno navíc hnedka sežere, protože je do ní celá zblázněná, i když Sugar z určitého úhlu vypadá jak Lenny Kravitz :), tak možná jestli to nebylo tím :). Každopádně Sugar strašně sabotuje snad všechny stránky Kimina života a i když to vede k různým zábavným scénkám, tak jako ráda jsem za to nebyla. To co jsem čekala, že ten seriál bude, tak bylo v osmé a deváté epizodě první série (než to Sugar zas celý podělala v poslední epizodě) a pak většinu druhé série, protože prostě se tam objevili mnohem sympatičtější lidi, než příšerná Sugar :). Jinak to ale byla zábava a určitě stojí za to kouknout i pro lidi jako já, kterým nefunkční rodiny, puberťácké odmlouvání, falešní zloduši typu Sugar a další strasti puberty nepřijdou jako lákavé téma :). Ale i tak by to bylo lepší kdyby tam bylo víc Kim a jiných holek a míň Sugar :). ()

Reklama

Rover 

všechny recenze uživatele

Mám za sebou první sérii a jsem nadšený. Britové tenhle typ seriálů umí (jak dokazují např. Skins). Emocionálně různorodé situace skvěle doplňuje výtečně vybraná hudba (Portishead, Emiliana Torrini, Nouvelle Vague, Moloko nebo Frou Frou). Potěšilo rovněž zasazení příběhu do Brightonu - rád díky seriálům poznávám různá města. Druhá série je o něco slabší (3,5*) - je natočená daleko více podle šablony a některé zvraty jsou i na fikci až příliš neuvěřitelné. Hudební podkres také není zdaleka tak zajímavý jako u první řady. ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Britské drama o dospívající dívce Kim, která si po přestěhování najde kamarádku Sugar, do které se zamiluje. Jenže Sugar má až moc ráda kluky, a tak za ní Kim běhá jako poslušný pejsek a doufá, že se karty obrátí. A pak přijde pár šmodrchanců a všechno je jinak. Za zmínku určitě stojí i její pošahaná rodina. Rodiče Stella a Nathan, kteří mají docela obyčejné manželské problémy (ale způsoby, jakými je řeší, často rozesmějí) a bratr Matt, který je údajně z jiné planety. Pár dílů mi trvalo, než jsem si k Sugar Rush našla cestu. V závěru mi je docela líto, že jsou pouhé dvě série. I když jsem za celou dobu nepochopila, proč se Kim tak moc líbila zrovna Sugar, která chodila s nápisem děvka na čele. Mě přišla jednoduchá a neatraktivní. Jinak jde o naprosto odzbrojující koktejl dá se říct reálného dramatu a nejáčkovějšího britského humoru, který je navíc namíchán s precizností nejlepšího barmana na Bahamách. K tomu navíc skvělý soundtrack. - "That's because you adults are so full of shit." ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

No, kamera sice kejklí ostošest, s vizuálem se pracuje tak experimentálně, až je to v mnoha případech kontraproduktivní, ne-li nepříjemný, ale kromě toho hodně fajn britskej seriál. Jednotlivý díly nabízej solidní zápletku, hlavní hrdince se dá normálně fandit, mladej Garfield je vyloženě rozkošnej, k tomu Brighton, pravej britskej přízvuk, sem tam vymazlenej humor, příjemnej soundtrack kombinující starý vypalovačky se starýma neznámejma, jedna z mých nejoblíbenějších "mamin" filmovýho plátna (Sara, yep), vybraný praktiky HNTLYL ("co bych mohla a naopak neměla udělat", mísení reality s černou/světlou fantazií) ... zkrátka pro fajnšmekry britskýho sitcomu jako dělaný. :) ()

Zajímavosti (1)

  • Seriál vyhrál cenu Emmy za nejlepší britskou televizní komedii. (Lenny.M)

Reklama

Reklama