Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

"Ok, tak já jsem Kim, patnáctiletá lesbická panna, posedlá svou nejlepší kamarádkou Sugar," představuje se nám vypravěčka britského seriálu Sugar Rush. Kim se nedávno přistěhovala spolu se svými rodiči, Stellou a Nathanem, a mladším bratrem Mattem. Brzy poznává poněkud sobeckou Marii Sweet zvanou Sugar, které však z jistých důvodů nedokáže nic odmítnout. Sugar má ráda vyzývavé oblečení, alkohol a sex... s kýmkoli, kdo má penis, samozřejmě. Aby byl život pro Kim ještě těžší, jejím rodičům to zrovna neklape, její bratr trvá na tom, že pochází z jiné planety, a Tom, frustrovaný syn dvou gayů ze sousedství, projevuje svůj nesmělý zájem právě o ni. Kimin příběh, často připomínající tragikomedii, právě začíná... (Wendy)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Thomick 

všechny recenze uživatele

No, kamera sice kejklí ostošest, s vizuálem se pracuje tak experimentálně, až je to v mnoha případech kontraproduktivní, ne-li nepříjemný, ale kromě toho hodně fajn britskej seriál. Jednotlivý díly nabízej solidní zápletku, hlavní hrdince se dá normálně fandit, mladej Garfield je vyloženě rozkošnej, k tomu Brighton, pravej britskej přízvuk, sem tam vymazlenej humor, příjemnej soundtrack kombinující starý vypalovačky se starýma neznámejma, jedna z mých nejoblíbenějších "mamin" filmovýho plátna (Sara, yep), vybraný praktiky HNTLYL ("co bych mohla a naopak neměla udělat", mísení reality s černou/světlou fantazií) ... zkrátka pro fajnšmekry britskýho sitcomu jako dělaný. :) ()

Brasi 

všechny recenze uživatele

A to si člověk pořád říká:"Hlavně se nezabouchni do lesbičky!" a najednou BUM! a ještě k tomu tumáš! do fiktivní. ;D Nejlepší seriál, na kterej jsem v tomhle roce (2010) zatím narazil a vůbec jeden z Nej, se kterýma jsem doposud měl co dočinění. Opravdu málo seriálů mě donutí sedět u počítače ve tři ráno a ještě u žádnýho jsem se necejtil, jako bych byl na tripu. Přecejenom možná začnu věřit na flashbacky. :) Hurá na druhou sérii! She don't think straight, She's got such a dirty mind and it never ever stops... Balíček pozitivní energie o dvaceti dílech. ()

Reklama

Jane18CZ 

všechny recenze uživatele

Po prvních 20minutách jsem si říkala, co je to za přímočarý seriál, který jen lesbo-fanatičí po jedné holce, ale čím více dílů jsem viděla, tím to bylo lepší. Tohle je "mini seriál", který patří mezi ty, u kterých jsou další série lepší než ty předchozí :-) Rozhodně doporučuji každému kdo je na holky a má rád praštěné seriály. Nečekejte něco jako The L word, tohle je opak. Krása spočívá v jednoduchosti, krátkosti každého dílu a střeštěnosti. Parádně si u toho odpočinete a "Sughs and Kizzer" si zajisté oblíbíte! :-) PS: Velmi, velmi mě mrzí, že tento seriál nemá pokračování... :-( ()

sedlo03 

všechny recenze uživatele

Vše je tu řečeno, takže nic víc psát nebudu. Jenom snad pokud uděláte seriál o lesbičce, která se snaží získat svou nejlepší kamarádku a dokonce je ten seriál po té kamarádce pojmenovaný, člověk by čekal, že spolu skončí. Škoda no. 1. Série 7/10 2. Série 8/10 Dávám 4*, ale opravdu jsem se výjimečně bavil. ()

GigaPudding 

všechny recenze uživatele

Vůbec to nebylo co jsem čekala a dostala jsem sondu do života jedné puberťačky se vším tím co se mi na pubertě nelíbilo ještě když mi bylo taky patnáct :). Beru ale, že u každého člověka je to s pubertou jinak, takže mi nevadilo, že se koukám na takovou tu "nepěknou pubertu" a navíc, když je v tomhle seriálu i spousta velmi zábavných scének a hodně humoru. Každopádně co se mi nelíbilo ze všeho nejvíc byla postava Sugar, která byla něco šíleného. Člověk, co snad nemá jedinou dobrou vlastnost a neustále terorizuje hlavní postavu seriálu Kim, která jí to všechno navíc hnedka sežere, protože je do ní celá zblázněná, i když Sugar z určitého úhlu vypadá jak Lenny Kravitz :), tak možná jestli to nebylo tím :). Každopádně Sugar strašně sabotuje snad všechny stránky Kimina života a i když to vede k různým zábavným scénkám, tak jako ráda jsem za to nebyla. To co jsem čekala, že ten seriál bude, tak bylo v osmé a deváté epizodě první série (než to Sugar zas celý podělala v poslední epizodě) a pak většinu druhé série, protože prostě se tam objevili mnohem sympatičtější lidi, než příšerná Sugar :). Jinak to ale byla zábava a určitě stojí za to kouknout i pro lidi jako já, kterým nefunkční rodiny, puberťácké odmlouvání, falešní zloduši typu Sugar a další strasti puberty nepřijdou jako lákavé téma :). Ale i tak by to bylo lepší kdyby tam bylo víc Kim a jiných holek a míň Sugar :). ()

Zajímavosti (1)

  • Seriál vyhrál cenu Emmy za nejlepší britskou televizní komedii. (Lenny.M)

Reklama

Reklama