poster

Blízcí příbuzní

 • český

  Příbuzní

 • anglický

  The In-Laws

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1979, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $38,200,000Tržby Celosvetovo $-(15.8.2009)

 • bloom
  ****

  "Ty jsi byl zapletený do Zátoky sviní?" "Zapletený? Já to celé vymyslel!" Remake Dokud nás smrt nerozdělí se mi líbil a tak jsem čekal, že původní film bude ještě lepší. No ale není lepší, jsou tak ve stejné lajně, možná tady jsou krapet lepší dialogy. Dvojice Peter Falk - Alan Arkin ovšem působí tak sehraně, že díky nim přežijete i pár nudnějších chvilek. Nejvíce k popukání jsou však scény s čínskými piloty. Kupodivu ale trochu drhne postava středoamerického diktátora (hraje ho Giuseppe z komedie Nevěrně tvá). Jednoho z ostrých hochů tu hraje jeden z dvojky Šimon a Matouš. I když se jedná o celkem slušnou špionážní komedii, nechápu, proč byl v jedné anketě zařazen mezi 50 nejlepších komedií všech dob.(30.6.2007)

 • LiVentura
  ****

  Přese všechnu průměrnost měl film pár moc hezkých originálnějších momentů a hlavně pointu rošťácky příjemnou... proč ne.?! :-))(20.8.2015)

 • kotrlak
  *

  Alan Arkin je nejslavnejsi neherec houlyvuudu. Ten chlap je topornej jak prkno, a ma tak pekelnej prizvuk ze by jeden neveril ze se narodil v US. Arkin by se uplatnil v ceskejch serialech a podobnym odpadu. Film samotnej je takova celkem nezazivna blbina, jedna hvezda je za vykon P.F. a za zabery z NY sedmdesatych let, to me vzdycky vezme u srdce....(13.8.2013)

 • cheyene
  ***

  Pro mě spíše průměrná záležitost, kterou ovšem patřičně okořenil svým hereckým umem Peter Falk, jehož je vždy příjemné vidět i mimo roli geniálního Columba. Každá scéna, v níž se mu dostalo většího prostoru, byla okamžitě prozářena jeho gesty a grimasami.(10.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace