Čerstvý důchodce Frank Goode, který před osmi měsíci ovdověl, očekává dohodnutou návštěvu svých čtyř dospělých dětí. Frank má plicní fibrózu, celý život se dřel v továrně na telefonní kabely a dýchal zplodiny z PVC. Chtěl poskytnout dětem úspěšnou budoucnost. Jeho syn David žije v New Yorku a je úspěšným malířem, Amy pracuje na významném postu v reklamní agentuře v Chicagu, Robert je dirigentem orchestru v Denveru a Rosie divadelní tanečnicí v Las Vegas. Děti mu však postupně volají, že přijet nemůžou. Frank je zklamán a i přes varování lékaře se rozhodne vydat na cestu a postupně všechny překvapit svou návštěvou. Jeho první zastávkou je New York. David však není doma a neobjeví se ani následujícího dne. Frank pokračuje do Chicaga za Amy. Povečeří s ní a jejím manželem Jeffem a chce zůstat. Amy prohlásí, že má moc práce, Jeff odjíždí na služební cestu a vnuk Jack na tábor. Frank jede do Denveru, kde zastihne Roberta při zkoušce orchestru, Robert ale hraje na bicí. Vysvětlí otci, že se kvůli němu snažil, ale na dirigenta nebyl dost dobrý. Když se chce Frank zdržet, Robert mu řekne, že odlétá do Evropy, nemá si s ním co říct. Frank se vydává za dcerou Rosie do Las Vegas. Naplánují si večeři v restauraci, ale objeví se kamarádka s batoletem a žádá, aby jí ho Rosie pohlídala. Otec s dcerou zůstanou doma. Frank si uvědomí, že je něco v nepořádku a také mu docházejí léky. Děti dřív domů stále volaly, ale vždycky chtěly hovořit s matkou, jemu nic neříkaly. On na ně příliš tlačil. Matce se mohly svěřit. Jeho žena ho milovala, proto mu říkala o dětech jen to, co chtěl slyšet... (TV Prima)

Frajer42

Spoilery! A potom chtějte mít děti! Jedno mrtvé, druhé těhotné, ale všechny jsou "v pohodě". Tahle nějak to dopadá, když se neúspěšný člověk rozhodne si pořídit své úspěšné kopie. Řádná dávka deprese s vynikajícím De Nirem v hlavní roli. Tahle role pantátů mu celkem sedí. Troška toho sentimentu navíc určitě nebyla na škodu. Koukalo se na to všechno celkem hezky. Takový příjemný večerní snímek před spaním, který vám připomene, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. ()

teutates

Asi slabšia chvíľa, ale mne sa to ozaj páčilo... zhodnem sa zo "Silasom", slabosť pre De Nira je obrovská. Predpokladal som priebeh deja, očakával pochmúrnejší koniec, avšak nakoniec Everybody's Fine. Bolo ťažké sledovať senilného De Nira na jeho ceste, vyvolalo to dosť spomienok New York, Las Vegas... (Tenkrát v Americe, Casino). Aj keď sa môže zdať, že práve toto prevedenie je pomerne komerčné, povrchné, herecký známe... tento pocit som nejak počas deja stratil... Skvelý a presvedčivý De Niro, zvyšok taktiež fajn (potešili) 7/10 ()

Ant

Jedno z těch nenáročných dramat o životě, kde se napravují pošramocené rodiné vztahy a u kterého vám s jistotou ukápne slza. Everybody's Fine se ovšem vymyká v tom, že celý herecký ensámbl táhne někdo s takovým jménem jako je Robert De Niro a sekundují mu o nic méně známé tváře. Navíc, kdy naposledy jste viděli De Nira v něčem, co se tak podobá roadmovie. ()

mil@n.fanatik

Nuda... Přílíš prokecaný a nezajímavý film...Tohle drama mě prostě nechytlo... R. DE Niro hraje solidně, ale celkově víc než na 2* to pro mě není. ()

cukorek

Neviem či to bola náhoda, alebo vydarená práca tvorcov, keď už hneď v prvých momentoch ešte, keď bežali titulky sa objavovali príjemné a dôvtipné zábery na pekný zelený trávnik, fúkanie detského bazéna a solidného, staršieho pána Franka Goodeho, ktoré spustili harmonickú expanziu. V tejto technike stále pokračovali (pri telefonovaní zábery na fotky detí a tým prezradenie s kým volá, či pohľad otca na svoje dospelé deti, znázornený ako malé detské stvorenia) a pridali aj iné pôsobivé zábery, ktoré filmu pomáhali rásť. Nesmiem zabudnúť na R. De Nira, ktorý ukázal, že jeho obsadenie do hlavnej úlohy bolo opodstatnené, keď to spečatil svojim výkonom, až tak dobre, že niekedy mi bolo Franka naozaj ľúto, keď ho život dostal do obtiažnej a zraniteľnej situácie. Tento reálny príbeh z nášho bežného života, nad ktorým by sa mal každý aspoň na chvíľu zamyslieť dostal ozaj dobré spracovanie.70% ()

nash.

Hořké putování s optimistckou tečkou. De Niro jako unavený důchodce, který nechtěl nikdy víc než být dobrým otcem, je výborný, jeho cesta za dětmi hořkne každou náštěvou a kdyby skončila jeho návratem z cesty, nad hromádkou dopisů, byla by to emocionální pecka, na kterou bych jen tak nezapomněl. To, co následovalo, výrazně změnilo atmosféru celého příběhu, čímž neříkám, že k horšímu. Jen to z velké části přepsalo náladu, kterou předtím příběh budoval, a převrátilo jeho vyznění. Líbilo se mi to tak jak to bylo a líbilo by se mi to i kdyby to skončilo o 5 nebo i o 10 minut dříve. V obou případech u mě fungovalo, potěšilo jako filmový zážitek a současně vedlo k zamyšlení nad některými momenty a pralelami, nad životem i vztahy, nad směrem, kterým kormidlujeme svůj život. Nenápadný film s výrazně pomalým tempem, nahořklou chutí, dojemnými momenty, milým pohlazením v závěru a opravdu dlouhou dochutí. ()

PetrPan

Pro starší a pokročilejší srozumitelné a v závěru až nepříjemně a dokonce několikrát dojemné. De Nirovi stačilo odehrát svůj mlčenlivý standard, v závěru si při pláči zakrýt oči a jako milující, leč lehce despotický, otec si mě namazal na chleba. Nijak obohacující, takové až velmi obyčejné drama na téma rodinné hodnoty, ale zpracováno naprosto na pohodu a  bez zbytečných patosů. Slabé snad jen jako road movie, to si představuju kapku jinak, ale kdo by věřil na škatulky. Fajnová čtyřka, tak akorát na sobotní podvečer. ()

WANDRWALL

Robwert je v pohodě, Drew je v pohodě, Kate je v pohodě, Sam je v pohodě, a všechny co jsou v pohodě se mi vyjmenovat nepodaří. Inu člověk je tvor tak omezený, že nemůže dosáhnout ani takové maličkosti, jako vypsat všechny osoby, co jsou v pohodě. Ale film není v pohodě! Škoda. ()

Slarque

Zvláštní, plakát i upoutávka vypadají na komedii, ale pak jsem se zasmál jen jednou, hned na začátku. Robert De Niro je v pohodě, další tři herci mu přihrávají, scenárista jenom opráskl italskou předlohu a režisér tomu nedokázal dát žádnou šťávu. Jede se v klidu, piánko, aby se nějakému staršímu divákovi při sledování nezvýšil tlak. Tudíž je to celé polovičaté. ()

Rocky62

Tohle je Drama jak má být, už dlouho jsem se takhle neodreagoval. Nepřekonatelný Robert De Niro a jeho touha poznat blíže své děti, jeho radost i částečné zklamání ze svých potomků. Koukat se na herecký koncert jednoho z největších hereckých velikánů... už jen to mi ke spokojenosti stačí. Opravdu jsem si na této novince pošmák. 85% ()

iamek

Začátek snímků mi neověřitelně lezl na nervy, protože Frank musel každemu říct kde jede a co dělají jeho děti. Ve zkutečnosti bylo, ale vše jinak. Psát nechci jak, protože nechci spoilerovat. Od spojení De Niro - Barrymore - Beckinsale jsem čekal trošku víc než nudné drama. ()

Chrustyn

Zajímavý filmeček o muži, který se po smrti své ženy snaží uspořádat rodinnou sešlost se svými dětmi ale po nezdarech se vydává na dlouhý výlet za každým zvlášť aby posléze zjistil, že všechny jejich dokonalé životy nejsou tak růžové jak se na první pohled zdá. Film není ničím objevný ani originální ale vše táhne výborný Robert De Niro ve své první variaci na starého, sešlého dědka (Fotr je lotr se nepočítá). Je sice trochu smutné sledovat jak se bývalý Kmotr, Taxikář, Zuřící býk a Mafián plouží po světě s kufrem na kolečkách a musí brát prášky na srdce ale na druhou stranu se na De Nira dívá dobře za každých okolností. Obyčejný ale pohodový snímek. ()

SeBig

Hodně smutný film bylo mi hodně líto Roberta De Nira v roli starostlivého otce. Příběh je hodně dramatický a je to hodně citlivý ale nakonec jsem se usmál protože konec se mi líbil hodně :) ()

klerik

Fajn dráma. Ale ten príjemnejší, dojímavejší typ. Dôchodcovská road movie fungovala už pri ZLOMENÝCH KVETOCH. Tentoraz nejde o nejaký extra artový prístup či vybrúsené dialógy, ale celý film skvelo funguje. V závere som bol dosť na mäko... ()

Yardak

Malý, dojemný a citlivý film, jenž procentuálně zvedá ještě perfektní herecké kvarteto. Celkově pěkný pohled na častý styl americké rodiny :-). ()

heyda

Než sem si tento snímek pustil, znal jsem jen jeho název a herecké složení. Tak sem si říkal: ´´Že by zase povedená komedie s De Nirem a moji milovanou Drew?´´ ... Jenže tento odhad mi vydržel možná prvních 10 minut. Potom se tento film jasně přehoupl do melancholické a docela smutné roviny, ve které zůstal až do konce. To citové vydírání ke konci bylo možná až příliš silné, ale na druhou stranu to asi jinak ani zakončit nešlo. Nepopiratelným kladem filmu však je to, že vás donutí zamyslet se nad životem a možná se mu podaří i trochu vás změnit - tedy nás všechny - diváky. 80% ()

mat.ilda

Všichni možná, jen já ne, nakonec na tomto dalším, a opět zbytečném remaku, vydělal starý Tornatore, neboť nešlo jinak, než u jeho "Stanno tutti bene" zvednout o hvězdu a zde ji pomyslně ubrat, je to ta, co způsobila, že všichni byli v pohodě, až příliš. ()

jojinecko

3,5*/5... Americká psychologická sonda do rodinných vzťahov - je to väčšinou sentimentálny prúser, našťastie nie je to príklad Everybody´s Fine. De Niro po dlhom čase zahral (!), scenár je akurát a zdravo klišoidný, tak aby ostal priestor aj na skutočné emócie. Vcelku citlivá dráma so srdcom, ktorá však nehrá prvú ligu, na jedno pozretie však určite poteší... ()

Flego

Všadeprítomný láskavý humor je správna ingrediencia vierohodného príbehu o hľadaní cesty k sebe, v tomto prípade otca k svojim dospelým deťom. Robert De Niro tu v podstate predvádza svoju one-man-show a sledovať ho pridáva jednu hviezdičku navyše. ()

Zlaté Globy - výsledky

Zlaté Globy - výsledky