Když Denis Cooverman, největší mimoň z celé školy, během rozlučkové řeči vyzná lásku oblíbené a krásné Beth Cooperové, každý z toho…tak nějak…ztratí řeč! Ale skutečný šok přijde v okamžiku, kdy se ve dveřích Denisova domu objevuje Beth se dvěma nejlepšími kamarádkami, aby mu společně ukázaly, co obnáší pořádná pařba. Těžko zadržíte smích, až budete sledovat Denise, jak se ze všech sil snaží držet krok s Beth — a zároveň se musí mít na pozoru před jejím šíleným ex-přítelem Kevinem a jeho naštvanými kamarády. Navíc se dozvíte, jakým způsobem Denis a Beth povýšili svůj vztah na úplně novou úroveň v neskutečném alternativním závěru, který jste zaručeně neviděli v kinech! (oficiální text distributora)

BathoryMan

Poznáte ten pocit,keď ste na nejaký film strašne zvedavý a niekde v polke zistíte akú kravinu to vlastne sledujete.Ale kedže chceťe byť fér tak aj napriek svojemu rozčarovaniu nad tým na akú kravinu to vlastne pozeráte, film predsa len dopozeráte lebo chcete vedieť aspoň ako to dopadne.To bol práve môj problém u Beth Cooper.Film som chcel vidieť hlavne preto,lebo som čakal že sa budem baviť aspoň tak dobre ako u podobne ladenéj Na túto nemám.Lenže to čo nakoniec prišlo bola tá najhoršia nočná mora otrasným,trápnym a nelogickým scenárom začínajúc až po otrasné herecké výkony nesympatických hercov končiac a všetko to zaklicovalo meno režisére,ktoré som si všimol až v záverečných titulkách!!!Chris Columbus,režisér Prvých dvoch Potterov a Otca v sukni už musí asi poriadne senilniet,keď natočil takúto somarinu!!! ()

Olík

Nevýrazný předseda diskusního kroužku (P.Rust) vyzná při promoční řeči lásku krásné kapitánce roztleskávaček (H. Panettiere) aniž by tušil, že tím odstartuje nejšílenější den svého života. To, že se do studentské komedie pustil i bývalý král rodinné zábavy Chris Columbus je jenom důkaz, že jde o divácky vděčné téma. Miluji tě, Beth Cooper se rozhodně kvalitativně nevyrovná American Pie, ale zaplať pánbůh vysoce převyšuje spoustu jejich následovníků. ()

alambert

Ani sexy Hayden Panettiere, ani naprosto dokonalí rodiče, ani pár vtipných momentů (a tím pár myslím v podstatě pár ve smyslu dva :-D) nedokážou příliš napravit katastrofální dojem z filmu. Nepřekonatelným problémem je především nesympatičnost jak herce Paula Rusta (nebude to tím, že hrál roli středoškoláka v osmadvaceti letech???), tak i jeho role (tedy hlavní postavy) Denise Coovermana. Nemám nic proti postavám nesmělých paniců, kteří si nevědí rady s dívkami apod...ale v případě Denise Coovermana už jeho neschopnost překročila hranici toho, co ještě lze považovat za reálné, a tím pádem vtipné... ()

WillyMarks

že by tato komedie měla hlavu a patu??? ano má, ač je to vážně připitomnělé, tak jsem se docela bavil. Chudák Denis Cooverman ten si toho vytrpěl, ale výsledek stojí za to. Ještě, že tyto komedie mají vždy jasný konec v podobě happy endu :D 45% ()

Rathalos

Ja si nemozem pomoct,ale mne sa to velmi pacilo,mila romanticka komedia s peknou Hayden Panettiere a podarenym Paulom Rustom,ktory sa neskutocne dobre hodil na takuto rolu,zahral to super,bavil som sa...:-) ()

muskcz

Že jsem si to vůbec pouštěl. Jediný, na co tam šlo koukat, byla Hayden, jinak bída s nouzí. V daném žánru spíše podprůměr. ()

nurielka

Teen comedy o tom ako sa z najlepších borcov na škole stavajú v real life chudáci a z chudákov pracháči. Tak veru. Poslednú pol hodinku som už len pretrpela. ()

Manhattan

Klasická teen age komedie která staví na zaběhlém principu. Avšak najde se i pár světlých momentů co tuhle komedii vyzdvyhují alespoň do průměru. Hayden Penettiere je fakt v celku v pohodě A Paul Rust je učebnicovím případem vola. Film nanejvýš s ratingem PG-17. ()

darkreider

"Ó, jedným slovom bieda", ako sa spieva v jedne piesni od Slížov. Jedna hviezda za vet towel fight a ostatné narážky a citáty na filmy. Inak tento crap nemá nič, čo by mohlo potešiť môjho filmového ducha. Humor na nule, dvaja retardi v popredí a pár, skutočne len dve, pekné ženské. Teenagersky vymazaná, nezábavná nuda, ktorá je najhutnejšia v prvej hodine, potom je tu snaha na "vážny"(brať s rezervou, žiadna dráma sa nekoná) odklon k nejakým tým problémom dospievania a rodiny a bla bla bla. ()

Angelos

Ze začátku to bylo fakt tragický, ale nakonec se z toho vyklubal celkem milej film se spoustou bezva hlášek. Jeden z lepších co jsem v poslední době viděl :) ()

MRPitivier

Co mě nejvíce zajímalo na tomhle filmu byla krásná a energetická Hayden Panettiere! Ta mě nezklamala, zahrála si své a dokázala, že umí hrát! Pěkný výkon! Na druhou stranu ostatní zklamali! Spíše vyhořeli! Další herci, režie, děj zvláštní a zároveň o ničem a doopravdy pár vtipných scén, které hraničí s únosností, to nezachrání! Tak na nudný večer dobrá věc, když nepotřebujete přemýšlet a prostě jen sledovat něco, u čeho potřebujete něco jiného dělat! ()

Zajija

Tak teda nevím. Tahle komedie byla pro mě opravdu divný zážitek. Beth (Hayden Panettiere) je sice kus, ale znovu hraje hlavní rostleskávačku na střední škole a i znovu si uvědomí že byla jen hloupoučkou blondýnkou a postupně se zamilovává do pošuka školy (Paul Rust), který jí vyznal předevšemi lásku na závěrečné maturitní slavnosti. Nevím jak vás, ale mě tato komedie neuspokojila i přesto sem se některým pasážím zasmál a ** jsou podle mě spravedlivé hodnocení. ()

AnyLae

Jedna hvězdička je za to, že jsem to přežila a druhá za Bethiny řidičské schopnosti :-D, které jsou srovnatelné s mýma. ()