Ledové ostří 3: Splněný sen

(TV film)
  • USA The Cutting Edge 3: Chasing the Dream (více)

Po zranění partnerky si mladý nadějný krasobruslař Zack najde novou, kterou musí před mistrovstvím řádně připravit. Vzhledem k tomu, že nikdy profesionálně nezávodila, jsou všichni z týmu, včetně trenéra, proti... (TV Prima)

mira.l

Zatím asi nejslabší díl. I tak ale dávám tři * a netvrdím, že koukat se na to nedá, i když je to třetí recyklát v podstatě téhož. EDIT: Po shlédnutí čtyřky musím poopravit, je to druhý nejslabší díl. ()

Allka

Tohle je tak zbytečný film, že zbytečnějšího snad není. Naprosto věrná kopie jedničky (alespoň v druhé půli), i s úplně stejnou závěrečnou scénou s dokonce totožnými kecy. Rozdíl je jedině v tom, že tentokrát se role obrátily a místo hokejisty tu máme hokejistku a tím zkušeným je muž. Respektive roztomilý mladíček. Ten už vůbec není tak protivný a rozmazlený, jako byla Katie v prvním Ledovém ostří, a od začátku má se svou náhradní partnerkou milý vztah. Což je sice roztomilé, ale bohužel hlavně kvůli tomu ztrácí děj šťávu a vtip. Zajímavý nebo nějaký neotřepaný příběh tu také nenajdeme, tudíž filmu zbývá už jenom to krásné bruslení. Které je taky trochu přitažené za vlasy, když ho člověk porovná s reálnými prvky v soutěžích. ()

PRobin odpad!

Sice je to vedené jako romantické sportovní drama, ale může mi někdo vysvětlit, kde v téhle zbytečnosti bylo to "sportovní" a "drama"? Ve sportovním filmu by toho mělo být k vidění víc než jen trojí objetí kluziště a pár sedlehů. Stejně jako za drama nepovažuji filmové rozepře s bývalou přítelkyní. Jen další z řady neúspěšných nastavovaných pokračování. ()

Quendi

Váhám, váhám mezi třemi a čtyřmi. Narozdíl od dvojky, tohle je alespoň zábava. Některé dějové zvraty jsou lamské a tak uměle vytvořené, že se člověku chce brečet - takhle se věci nedějí. Závěr nehorázně opisuje od originálu, ale na druhou stranu celkem dobrým a neurážejícím způsobem. A ústřední dvojice je na rozdíl od příšerné dvojky i dost sympatická. Ačkoliv Mattův ztrápený výraz se koncem filmu už trochu zajídá:) Ale což, zábava to byla dobrá a tento film dokázal, že na dobrém originálu se musí umět stavět, jinak to dopadne jako dvojka. Takže přidávám jednu hvězdu za to, že se mu podařilo zachovat důstojnost. ()

Mikakel

Každý díl totožne stejný...proto jedna *... Tohle je opet to samé co předtím a předtím a předtím a předtím a předtím...1,5* ()

Hunys

Už po třetí a mě se zdá, že všechny díly byli stejné. Jiná obsazení, jelikož se posunula vždy generace, ale problémy a čas a další věci jsou stejné. Opravdu to nezapůsobí. ()

rytir1 odpad!

Otče náš jenž si na zdejším zimním stadioně a vůle tvá nechť je medaile zlatá, nech tu brilantní jedničku už v klidu spát a netoč další díly. Amen ()

BlackMolla

Ano, romantika a krasobruslení jsou fajn, ale protože už to vidím po několikáté (akorát s obměnou herců), tak už to tolik nebaví.. kopie příběhu z předešlých dílů, takže opravdu nic nového.. sice sympatičtí herci a dobrá hudba, ale celkově to hodnotím jako slabší průměr.. ()

xxxLussyxxx

Příjemný film, který mě hodně překvapil. Podle hodnocení a komentářů tady jsem si myslela, že to bude nic moc, ale film se mi líbil a jestli bude někdy v televizi, tak nebudu váhat a kouknu na něj :) Děj byl super a herci taky. Hudba taky nebyla špatná :) ()

Pukancek

Mam velmi rada filmy, v ktorych niekto dosahuje svoje sny a ciele. Mozno niekomu pride tanec, sport alebo krasokorculovanie ako klise v kazdom filme, ale ja si to viem vychutnat, pokial to ma uroven a kvalitu. ()

Bblondie

Ač je to další z řady filmů na stejný námět, sportovní drama s velkou dávkou romantiky neurazí. A na své si přijdou i sportovní fanošci, protože krasobruslřské figury jsou skvělé. Na televizní film skvělý výkon ... i když samozřejmě na originál od kterého se "pokračování" odvíjí nemá. ()

Mzetko

Není to ani špatné ani dobré. Příběh je plný zvratů, ale jsou vždy poměrně očividné a navíc se vše vždy záhadně vyřeší i když v reálném světě by k tomu nikdy dojít nemohlo. Navíc to, že se Alejandra stala za pár měsíců z amatérky ostřílenou profesionálkou je poměrně nereálné. Jinak se však člověk nenudí, krasobruslení vypadá velmi pěkně stejně jako Alejandra samotná. Celkově dávám zlatou střední cestu tedy 3. ()

BenNat

Absolutní pád do hlubin, který si žádný sport (a už vůbec krasobruslení) nezaslouží. Zach je naprosto nepřesvědčivý a většinu času působí hloupě. Mírná, ale opravdu mírná změna scénáře nic nezachrání. A ani poklona latinsko-americkým hokejistkám nepřináší žádný nový vítr. Ach jo, tvůrci jedničky nejspíš nevěřícně kroutí hlavou. Nebo je to možná parodie a já to nepochopila. To by byla ta druhá, lepší varianta. ()

Regig

Podobný zážitek ze skvělého sportovního filmu jako z Ledového ostří jedna.Akorát na závěr to nebylo tak efektivní, ale bylo to více emocionální.Trochu mě vtom chybělo více sportovních zážitků. Ale jinak skvělé obsazení hlavních rolí a dobré herecké výkony. ()

Papida

Není to vyloženě špatný film, ale když před ním vidíte dva předchozí díly, musíte se ptát proč znova? Poprvý hezký, originální, zajímavý, Podruhý už člověku blíká červené světýlko - neviděl jsem to už někde? Ale po třetí už se to fakt nedá zkousnout. ()