Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

xaver odpad!

Tento snímek se snad ani seriózně hodnotit nedá. Je prý určený tínejdžrům, ale pokud má být pro ně vzor nezvedený spratek a hlavně úchyl Miley Cyrus nebo její vzor Lady Ga-Ga, tak pomoz pánbůh. Určitě ze mě nemluví závist staršího člověka, ale obava o budoucnost, když na vzory pro naše děti pasují někteří režiséři takovéto "hvězdy". Mladí určitě mají právo na protest, ale řešit generační problémy tímto způsobem? Je to hlavně věc názoru a vkusu. ()

miksacka

Klasická zábavná komedie, která mě bavila od začátku do konce. Divím se, že zde na CSFD je tak kritizována. V obchodech najdete s Hannah Montanou trička, ručníky, polštáře, propisky - asi všechno, co Vás může napadnout. ;-) Takže to asi musí být dobrý film. ()

divak84 odpad!

takové filmy bych zakázal, filmy ktere degenerují mozky puberťáků, kteří se pak dorazí stupidními pořady na MTV. HNUS ! ()

Paity odpad!

Chjo, chjo a třikrát ještě chjo. Kdyby se tam alespoň tak přihlouple netvářili a ještě více přihlouple nesmáli tomu, co není vtipné. Oni se ale protagonisté tohoto nesmyslu smějí nejvíce právě tomu. ()

Ondis

Koukl jsem na tento kousek, abych aspoň trochu poznal tuhle mladou americkou hvězdičku. Asi pujdu trochu proti proudu, ale Miley mi nepřipadá jako husička, podle mě je hodně fajn:-) Slabší 3* ()

wayd

Když si vezmu pro jakou sociální skupinu je ten film natočen, je to vlastně na 5 hvězd...jako teenagera se mi hezky dívalo na miley cyrus, špatně poslouchalo její písničky, zasmál sem se, ale spíš než že by to bylo vtipný to bylo k smíchu, ale zase na to co sem čekal to ještě nebylo tak hrozný... ()

Bety88

Byly to dvě hodiny infaltilního humoru, přehrávání a neherectví, ale upřímně chápu co na tom mládež vidí. Je to prostě tak optimistické a vtíravé až sem se dokonce i já vrtěla do rytmu a to už se za mládež nepočítám. Musím uznat, že Miley a její famílie zpívat umí, s herectvím už je to ale o dost horší. Radši bych zůstala jen u té muziky. ()

ThomasCrown

Videl som film už druhý krát a pozriem si ho znovu. Na seriály som síce neodtrastal, ale tento filmík ma nijako neurazil a je to príjemná pohodovka, ktorá sa navyše odohráva v prekrásnom prostredí. Zasmial som sa asi trikrát, to priznávam, ale všetko zachraňuje skvelá pesnička pred koncom filmu, no a Miley Cyrus. Teraz budem subjektívny, ale mne sa Miley a jej výrazný vzhľad páči, čo už:) ()

chaometic odpad!

Nelíbí se my její hudba ani její filmy, na to se nedá dál nic říct.... Odpad všech muzikálů s Hannah Montana........ ()

J*A*M*A*L odpad!

Nevím proč se rozhodli natočit i film, ale v okolí lidí kolem věku pět až šestnáct let to má úspěch ta proč vlastně nenatočit i film že ano.Opět jsem měl dost a vždy, když myslím na tento odpad tak si jen pokládám otázku: Proč jse mse rozhodl shlédnout i film?1% ()

katchi odpad!

"Prosím, nasaď si tu paruku a buď zase Hannah.My to nikomu neřekneme" Po dlouhém a dlouhém váhání jsem se nakonec rozhodla,že se podívám na celý film. A musím říct,že ani toto mi názor nezměnilo.prvních 5minut bylo děsných, a dalších 97 taky. Je to prostě odpad! Jediné co se mi na filmu líbilo, byly Mileyné bílé šaty.. ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku