poster

Cesta na Měsíc 3D

 • Belgie

  Fly Me to the Moon

 • slovenský

  Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Holusacek
  ***

  Tak toto byl asi jediný film,u kterého jsem se v kině skutečně nudil.Naštěstí jsem se nenudil věčně,protože film rychle skončí a jediné co na filmu potěšilo bylo 3D.Dějově strašně kolísavé a obyčejné,o mouchách,které se chtějí dostat na měsíc a splní se jim to,na tokovýto obyčejný děj mě i překvapil i celkový čas filmu.=50% opět obyčejný průměr.(13.7.2011)

 • janistr
  *

  Můj první zážitek s 3D animací a brýlemi, ze kterých po chvíli pekelně pálí oči (takže je moje hodnocení možná ovlivněno tímto nepříjemným faktem). Na začátku se film tváří jako klasický animák pro děti, postupně se ale zvrhává v nudnou americkou propagandu na hranici trapnosti (naprosto bez vtipu, nadhledu...). Jednu hvězdičku dávám jen díky několika opravdu vydařeným 3D momentům. Pro mě obrovské zklamání.(18.1.2009)

 • Koochy
  **

  Pěkná pohádka pro děti. Příběh slabý, dialogy někdy až příliš jednoduché a dětské (ne-li mušské :-D ). Chyběl mi inteligentní humor (nebo jakýkoliv humor). Velice kladně na mě působily pasáže z pohledu mouchy, kdy jsme mohli prolítat různými krajinami jak na horské dráze. Bez sledování filmu v 3D by to byla prostě nuda. Takhle ode mě film obdržel alespoň 2* :)(16.3.2009)

 • ecceHOMMO
  **

  Nie som si celkom istý na akú vekovú kategóriu sa autori animáku chceli zamerať...vlastne neviem či to vedeli aj oni sami. A tak sa stalo, že výsledok nieje pre nikoho ideálny...Príbeh je síce priamočiary, len so štipkou humoru čo by ukazovalo skôr na zameranie pre deti, ale kedže muchám sú pripisované ťažkosti ľudí a samotný príbeh je tak trošku aj dokumentom a nahliadnutím za malým krokom človeka a veľkým pre ľudstvo ( čo si asi ťažko deti budú uvedomovať)...zostáva naozaj otázkou, či tvorcovia nechceli až príliš....Ja sám som to však nevidel v 3D kde by ten dojem rozhodne mohol byť lepší....(22.12.2009)

 • StarsFan
  **

  Většina animáků od Pixaru je dělána pro malé i velké publikum, tenhle ale v případě, že je vám víc jak 10, asi patřičně nedoceníte. Hrozně mi to připomíná všechny ty seriály, kvůli kterým jsem v šesti letech stávala o víkendu v sedm ráno. Hvězdička navíc za 3D zpracování, ze kterého mě tedy po deseti minutách šíleně bolely oči, a za krásně Sinatrovskou úvodní skladbu Fly Me to the Moon.(4.6.2009)

 • - Kromě celovečerní verze filmu byly natočeny další dvě verze snímku o délce 49 minut určené pro promítání v zábavných parcích po celém světě. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo ve studiích v Los Angeles. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace