Cesta na Měsíc 3D

Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

• Torgal

Videl som len záver, ale to mi bohato stačí na ohodnotenie. Toto je totiž očividne film cielený na tých najmenších, ktorý sú natoľko nenáročný, že im neuveriteľne odbytá animácia a naivný dej nebude vadiť. Jedna hviezda v podstate ani neviem za čo, snáď len kvôli tomu, že hodnotím len na základe asi dvadsiatich minút filmu. 2/10 PS: Aldrinov dovetok na konci filmu, ktorý v podstate neguje celý film je priceless, takto rozbiť deckám sny.(31.12.2013)

• Jardys88

Byl jsem na to v Golden Apple Cinema ve Zlíně a musím říct, že jsem byl na 3D poprvé a hooodně mě to zklamalo...musím to zkusit někdy v opravdovém 3D kině....bohužel na film se nedalo dívat ani s brýlemi ani bez nich....mojí malé sestřičce by se to určitě líbilo ale mě nenadchl příběh, animace a dokonce ani ruské mouchy a závěrečný boj s Igorem....pouze pro děti...(18.1.2009)

• Fr

Je to malý krůček pro člověka, ale velký pro mouchu….. Tak na tohle jsem měl jít do IMAXu a ne do obyčejného kina s papíráky. Myslím brýle – samozřejmě. Mladýho bolely oči, já byl rozladěn barvami i celkovou 3D atmosférou, která byla oproti IMAXu hrůzná. Ale k filmu: čím menší dítě, tím větší zábava. A dospělý ať jdou třeba na pivo. Co uvidíme (možná) příště? Dobývání vesmíru pokračuje: Columbia – mise STS 107. Sedm astronautů a 5 mušáků. Čím větší dítě, tím větší zábava!(26.6.2009)

• pepa3rd

Velmi triviální, přímočarý příběh bez špetky napětí, obshující snad všechny myslitelné klišé. Dokonce ani ty mrňavé hmyzáky si nezamilujete, protože jim chybí i jen špetka rotomilosti, což pramení především z jejich hloupého chování. K tomu přidejte absenci jakéhokoliv humoru a jediné co vám zbude je zdařilá vizuální stránka prostředí (nikoliv postaviček). Možná je to tím, že jsem film neviděl v 3D verzi, ale myslím, že WOW efekt je už v tomto ohledu chvíli za mnou a upřednostním raději kvalitní příběh a zpracování. 40 %(7.2.2010)

• Mejdzula

Tady je vidět, že některé filmy s přibývajícím věkem ztrácí na ztrátě (prostě to s nima jde pro mě do prdele). Jako o něco menší to patřilo stejně jako všechny ostatní animáky k mým oblíbeným, ale viděl jsem to znovu a už to bylo o dost horší. Vše dramatické najednou dramatické nebylo nebo nějaké chvíle, které jsem si pamatoval dlouhé (především ty akční), byly najednou nějaké chudé, nezajímavé...no prostě nedobré, podprůměrné, tak asi.(7.2.2014)

• - Natáčení probíhalo ve studiích v Los Angeles. (Terva)

• - Kromě celovečerní verze filmu byly natočeny další dvě verze snímku o délce 49 minut určené pro promítání v zábavných parcích po celém světě. (Terva)