Cesta na Měsíc 3D

• slovenský

Cesta na Mesiac 3D

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Belgie / USA, 2008, 84 min

Tak toto byl asi jediný film,u kterého jsem se v kině skutečně nudil.Naštěstí jsem se nenudil věčně,protože film rychle skončí a jediné co na filmu potěšilo bylo 3D.Dějově strašně kolísavé a obyčejné,o mouchách,které se chtějí dostat na měsíc a splní se jim to,na tokovýto obyčejný děj mě i překvapil i celkový čas filmu.=50% opět obyčejný průměr.(13.7.2011)

• HarlanWade

Tak tohle fakt ne. To už není film nepřístupný dospělým, ale komukoli od 5 let výš. Zřejmě došlo k záměně scénářů, protože tohle by mělo být vysíláno maximálně v TV Minimax, nikoli v kině a ještě ve 3D. A těch odkazů pro starší publikum, co by na prstech jedné ruky spočítal (Houstone, máme problém!, Straussův valčík v kosmické lodi) na tom vůbec nic nezmění.(29.12.2009)

Chvilku jsem váhal mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami... ano, čtete správně... Proč?_______1) mám rád filmy o cesmírných projeltech NASA a tebhle je krásně dětinský a krásně 3D_______2) viděl jsem ho v IMAXu, což ještě víc umocnilo vizuální slast a překrylo častou užvaněnost scénáře_______3) vedle mne seděl ani ne pětiletý synovec, který hýkal smíchy, oháněl se kolem sebe rukama a vykřikoval na mou přitělkyni "Pozor Kačko, střepy!" (to když se ve stavu beztíže rozbila zkumavka_______4) některé scény mě dojaly, rozesmály, pobavily (start Saturnu V, "muší" Vesmírná odysea, zápas s ruským muším agentem třímajícím dvě zapálené sirky...)_______Tři hvězdičky nakonec dávám kvůli již zmíněné ukecanosti a pak závěrečné promluvě... Buzze Aldrina si sice vážím, ale závěrečné prohlášení jsem komentoval společně s mušími hochy s nevěřícím "A tohle bylo jako co???"(27.2.2009)

• Han22

Chystá se první cesta na Měsíc a kromě trojice astronautů se na cestu vydává i trojice much (to by mě zajímalo, kdy tvůrcům animáků dojdou všechna možná i nemožná zvířátka). Nápad to špatný není, ale kromě povedeného přistání na Měsíci nenabízí naprosto nic, co by potěšilo nebo pobavilo i dospělého. Jen klukovské dobrodružství, což je pro mě málo, ale dětem to stačit může. A ten konec WTF? To tam opravdu musí vystoupit skutečný astronaut a vysvětlit amíkům, že ve skutečnosti na Měsíc žádné mouchy neletěly? :-DD(4.3.2010)

• Niles

Cestu na mesiac som sa rozhodol pozrieť preto, lebo som už konečne chcel vidieť 3D film. A 3D, aj keď nie je žiaden zázrak, je tu najväčším plusom. Keby som to videl v 2D, asi by som išiel s hodnotením ešte nižšie. Príbeh, vtipy ani animácia totiž neoslnia, takže je to len priemerná rozprávka, ktorá sa v pamäti dlho neuchová.(21.1.2012)

• - Kromě celovečerní verze filmu byly natočeny další dvě verze snímku o délce 49 minut určené pro promítání v zábavných parcích po celém světě. (Terva)

• - Natáčení probíhalo ve studiích v Los Angeles. (Terva)