Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily (říká se jim Rivertonská sedma). Patnáct let to byla jen povídačka pro děti - až do šestnáctých narozenin dětí z Rivertonské sedmy, kdy je neznámý útočník začne jednoho po druhém vyvražďovat. Zrodil se rozparovač znovu v těle jednoho z nich, nebo snad tehdy vůbec nezemřel? Přežil snad pád do řeky v hořícím voze ambulance? Jeho tělo nebylo nikdy nalezeno, policie tedy věřila v logické vysvětlení, že leží na dně řeky - ale je to tak opravdu? Vše závisí na jednom šestnáctiletém chlapci: musí záhadu rozluštit dříve, než bude on i zbytek Rivertonské sedmy mrtev. (oficiální text distributora)

Petulka88 odpad!

Všechno špatně. Zápletka je nudná, postavy nesympatické (navíc se chovají jak parta bezmozků), dialogy trhají uši... Navíc, vrah by nikoho nevyděsil ani za první republiky, je to jen směšná karikatura (nechápu proč mu říkají Rozparovač, když své oběti vždy ubodá). Celých 100 minut mi bylo za dění ve filmu neskutečně trapně (pokud jsem se zrovna nesmál totální neschopnosti tvůrců). Nechce se ani věřit, že něco tak strašného natočil tvůrce Vřískotů a duchovní otec Freddyho Kruegera. Právě kvůli Wesu Cravenovi jsem původně chtěl dát aspoň jednu hvězdičku, ale bohužel nemůžu. Tahle sračka si žádné slitování nezaslouží. ()

Pavel82

Byl jsem varován, ale jako vždy jsem se o tom chtěl přesvědčit sám...Infantilní, lehce zapomenutelný teenage slasher vybudovaný na mizerné kostře...Směšný zabiják, trapné opakující se vraždy, ploché charaktery, prázdné dialogy, nulová atmosféra...Bez špetky tvůrčí invence a jakéhokoliv napětí... ani před 15 lety bych tohle nezbaštil...a to se tenkrát v tomhle žánru děly věci. ()

Renci

Musím sa priznať, že som sa na tento film tešil dosť dlho. Neviem či to bolo zapríčinené pekným trailerom,alebo slávnym Wesom Cravenom. Čo som však dostal bol skutočne učebnicový príklad rozporuplného filmu. Začiatok raketový, a samotná pointa nie je až taká zlá, čo sa nedá povedať o dialógoch, ktoré musel písať určite niekto poriadne nafetovaný...Niekde v strede filmu to začína pekelne nudiť, avšak posledná dvadsaťmininútovka je prekvapivo solídna. O závere sa dá povedať že jeden z tých vydarenejších, avšak na mňa osobne pôsobil neskutočne odfláknutý. Škoda, tento námet sa mohol zúročiť omnoho lepšie, takto je to len rozporuplný slasher s niektorými dobre odvedenými scénami, ktoré však ťahajú dole iné aspekty filmu...proste škoda,škoda,škoda... ()

TommyDiamond odpad!

Neskutečná blbost. Takovéhle filmy se točili v 90.letech a už tenkrát byly na pováženou. Rivertonský seriový vrah čekal až tzv. Rivertonská sedmička doroste do věku šestnácti let, aby je mohl zabijet. Jenže jak je zabíjí? Většinou jedno bodnutí,které způsobí hektolitry krve. V tomto filmu jsem nenašel žádný plus a proto dávám odpad! Celkově 5% ()

datos

Horor který nemá v sobě ani kousek toho správného nádechu, který by kvalitní horor měl mít. Děj je jednoduchý a nezajímavý. Krvavý scény jsou moc odfláknuté a nedá se na ně koukat. Film nám nenabídne nic pozitivního a člověk má z toho akorát tak těžkou hlavu a mrzí ho, že si něco takového pustil. ()

dewil21

Těšila jsem se na film z dílny Wese Cravena, ale popravdě se mi moc nepozdává, že by něco takového opravdu natočil. Od začátku je budovaná poměrně slušná atmosféra, lze přivřít oko i nad debilním chováním postav (protože k filmu o 16 letých to tak nějak patří - nebo to minimálně nevadí), příběh je zbytečně roztahaný a místy nepřehledný, což, jak ve finále zjistíte, je stejně úplně jedno. V konečném hodnocení 2 a 3/4, spíše ***, viděla jsem mnohem větší slátaniny a tahle nenudila ()

G04T

Už zpočátku to rozhodně nevypadá, že by se režie uchopil Craven. Je to takový jiný, jinej styl. Každopádně není to tak strašný. 39 procent je prostě moc přísný. Bavil jsem se, napětí bylo, lekačky fungujou, vraždy celkem ok, ale zase tam bylo tolik zbytečných kravin, ale to jsem trochu čekal. ()

Furry_Sheep

Po druhém shlédnutí ubírám rovnou dvě hvězdičky. Na nového Cravena jsem se těšila jak malé dítě, a My Soul to Take si dovoluji označit za zklamání roku. Odfláknutý pokus o vzkříšení slasherů z přelomu osmdesátých a devadesátých let. Craven má rozhodně na víc. Snímku totálně chybí nadhled, vtip, atmosféra. Slasher died when Wes Craven said: "Slasher is not dead". ()

intro

Hodně podprůměrný horor. Od takového velikána jakým Wes Craven je bych čekal o mnoho víc. Bohužel musím dát My Soul to Take jen 20%. Celkem ztráta času. ()

fanik15

Tak tohle jsem nečekal už podle toho hodnocení ale dost mě to překvapilo. Je to naprosto nepředvídatelné a zábavné. Trošku mi tam vadí ta hodně digitální krev. Ale jinak je to v pohodě. ()

FandaHoffman

Když se to tak vezme tak je to úplná klišovitá blbost, ale tahle blbost má i svoje plus. Sice jsem se chvílema v ději trochu ztrácel, ale herci nebyli vůbec špatný a linie příběhu taky ne. Co mi nebylo tak dobrý byla tady už několikrát zmiňovaná digitální krev. Jinak si myslím že si to 39% nezaslouží. Jo a ještě - český dabing není nic moc :( Hodnotím 6/10 ()

Klarrisa

Horor, u kerého se člověk vůbec nebojí, není horor. Námět nebyl špatnej, ale chtělo to natočit jinak. Kdyby byl ten film tak pěknej jako závěrečné titulky, za které dávám hvězdu, tak by to bylo moc fajn pokoukání. Druhou hvězdu dávám za školní přednášku o kondorovi. Výborná scéna. ()

Boudyy

Toto dílo bych přirovnal k českému dílu T.M.A. od Herze. Ne pro zápletku či výběr herců, ale pro paralelu, kdy dva hororoví rejžové-velikáni natočí na "stará kolena" podprůměrný film, který dehonestuje jejich dřívější počiny. Trapné scény a trapní neumětelští teenageři, to jsem si z filmu odnesl. Vždy, když si vzpomenu na tenhle film, nevybaví se mi atmosféra, vrah či napínavý scénář, ale parta blbů, kteří šmírují holky a převlékají se za ptáky. Craven šlápl vedle. ()

Pitryx odpad!

No jestli to měla být jako vyvražďovačka, tak nejslabší co jsem měl možnost vidět. Spíš se tam hodně kecá, sem tam se mihne nějaká představa a to celou první půlhodinu. Pak už jsem snímek přejížděl. Vůbec mně to nebavilo. Velmi slabý film, pro mne tedy od pana Cravena asi nejslabší, ne li nejhorší. 201112029848/10717 ()

Cechyno4

Nechápu jak něco takového mohl Wes Craven natočit. Ten stejný režisér, který vytvořil hororovou klasiku Vřískot. Na My soul to take jsem se chtěl podívat, i když jsem viděl zdejší varující hodnocení. Ale chtěl jsem se podívat a nebudu zastírat, že hlavním důvodem bylo pro mě právě jméno režiséra. Nechci se vychvalovat, ale už po 8 minutách jsem přišel na to, na jakou se to vlastně dívám blbost. Amatérsky natočené, dialogy nesmyslné, scény nelogické. Herci mluvili o tom jak bude hlavní padouch vraždit, dřív než se to stalo. A přitom prý byly všichni přesvědčeni, že je mrtvý. To jako viděli do budoucna, nebo co ? Tudíž pro ně nebylo žádným překvapením, když vážně vraždy začaly. Toto a mnoho dalších nesmyslností sráží My soul to take do kolen. Je však třeba napsat, že scénář i bez tohohle by byl sám o sobě mizerný. Ztvárnění vražd bylo také otřesné. Barva krve snad nebyla ani červená... No hrůza. No mínusů je spostu a nemá smysl se s nimi zaobírat a vypisovat je, to by bylo na dlouho. Film jsem chtěl třikrát během sledování vypnout. Nakonec jsem se dodíval. Jedna hvězda za režiséra, kterého uznávám. Ovšem klesnul hluboko :( ()

honzic

Slabé herecké výkony a nepřesvědčivý horor, spíše jde o snahu o vyvražďovačku, která však moc nezaujme. Hodnocení. 35 % ()