Parta dětí na cestě za pokladem pirátů. Dobrodružný film s řadou triků a efektů podle námětu Stevena Spielberga. Parta dětí najde mapu, na které je vyznačen úkryt pokladu pirátů. Na cestě za zlatem musí zdolat řadu nástrah a vyváznout z mnoha nebezpečných situací. O zlato se však zajímá i skupina zločinců, která se chce dostat k bohatství jako první. (HBO Europe)

matous20063

Na tenhle film jsem nazaril, když jsem tak brouzdal po videotéce O2 TV. A jsem velice rád že jsem na tento film narazil. Je to jízda od začátku až do konce. Parta dětí se složením, ten vedoucí co je závislej na defibrilátoru, jeho strašní bratr kterej se snaží jen o dvě věci a tom zachránit rodinu od krachu a ošukat jeho lásku, která se náhodou přidala k nim, hned potom co byla znechucena pervezním klukem který se ji opovážil koukat pod sukni.Její kamarádka která je ve filmu celkem bezvíznamná, malej frája co umí španělsky a v budoucnosti bude drogovej dýler ale co si budem jeden ze 4 vtipných faktorů tohoto filmu. Pak malej asiat kterej má celej oblek vylepšenej všema technickejma pomůckama, ale je to ten zárověn má dobré charisma a další ftipný faktor tohoto filmu. Pak špek kterej je asi ve filmu nejvtipnější a co se týče humoru tak celej film táhne, protože je fakt vtipnej, ještě když to zkombinujete tím že má furt hlad a jeto strašnej posera, tak vám vyjde úplně skvělá postava. A pak Sloth, což je přerostej negramotnej Václav Klaus mladší, kterej tvoří se špekem totálně skvělý duo lepší jak Batman s Robinem. Celé je to pak ochucené že je honí banda latinsko mluvících, americko vyadajících týpků, v čele z bábou která je total bad-ass. Tak vám vyjde totálně skvělý film u kterého se fakt pobavíte. Film nemá asi žádnou vadu, až na nudné scény ktereé jsou hned nahrazeny, skvěle propracovanými scénami. 90% ()

Ulquiorra Cifer

Nostalgická VHSková klasika, která bohůžel v dnešní době mladé už moc neosloví. Pro mě to dřív byl nářez od začátku do konce, až jsem se divil že se naše video nerozpadlo. Z dnešního pohledu byl herecký výkon mládeže hrozný (občas mě přišlo že si dělají co chtějí, a ne to co je ve scénáři).Ale i tak jsem si tento film užil, a rád se na něj podívám i v budoucnu. P.S.Český dabing u tohoto filmu je vražda - radím angličtinu. ()

RoyBatty444

Pre deti asi to pravé orechové dobrodružstvo, mechanické pasce a priateľstvo. Celkom dobre natočené  s klasickými lákadlami Spielbergovej fantázie a Hollywoodu. ()

PauloGrane odpad!

Banda malých uvřeštěných, hyperaktivních, retardovaných a ještě jednou uvřeštěných blbečků hledá poklad. Dobré na vytření výkelaů, dostání několika denní migrény ale jinak obsah žumpy. A tlustý spratek, to je teprv kréťan. ()

audinka

Nejlepší film mého dětství. Zábavný, napínavý a dějově krásně propletený. A na tu dobu bezvadné efekty. Pro dětskou dušičku pohlazení a zábava. A dívat se na to můžou dospělí a bude je to bavit :-)Stoprocentně 5 hvězd :-) ()

shakeXL

Jedna hvězda ze čtyř je tak trochu z nostalgie toto je totiž jeden z x filmů na kterém jsem "VHSkově" vyrůstal. Parta mladých pubošů prožije dobrodružství s happyendem. V hlavní roli kromě jiných malý Sean Astin, který za cca 15 po tomto filmu bude brázdit středozem s Elijahem Woodem. ()

tom173

Dětská osmdesátková dokonalost... humor, napětí , láska, nic tu nechybí.. jen mě mrzí, že ta vhska mi zmizela v propadlišti dějin ()

prudas2

Dlouho jsem nevěděl jak se ten film jmenuje,ale pamatuji ze nahrané z vhs to bylo absolutne boži,nyní po letech skvělá nostalgie :) ()

Maratonec

Těšil jsem se na dobrodružný a vtipný příběh party kluků.Když pominu bohatou výpravu (Spielberg atd.),´tak jsem dostal sekanou místo alespoň malého řízku..Dabing se tentokrát nepovedl,to se může stát.Co však neodpustím jsou mdlé výkony mladých protagonistů,co přehrávají a gebí se v každém záběru až to jde za trapárnu!Nelogičnost některých momentů mě chvílkami rozesmála,později toho bylo spíš k smutku.Lehce nad prúměr vyzvednu roli tlouštíka Chunka (Jeff Cohen).Jinak scénáristicky promrhaný potenciál.Necelých 50 procent.. ()

Oscaroví režiséři u Star Wars seriálu

Oscaroví režiséři u Star Wars seriálu

22.03.2023

Je to teprve pár dní, co se režijní duo známé jako The Daniels (Daniel Kwan a Daniel Scheinert) zasloužilo o Oscara za nejlepší režii a vlastně i nejlepší film na 95. ročníku udílení cen Akademie.… (více)

Zemřel Richard Donner

Zemřel Richard Donner