James Brennan (Jesse Eisenberg), který právě absolvoval vysokou školu, se těší se na vytoužené prázdniny. Rád by projel Evropu, ochutnal německé pivo, navštívil světově proslulá muzea a oslnil nějakou krásnou dívku, nejlépe typickou Francouzku. Jenže se píše rok 1987 a v Americe právě probíhá ekonomická recese. Potřebné finance se na poslední chvíli v rodinném rozpočtu nenajdou, a tak Jamesovi nezbývá než vzít podřadnou brigádu v zábavním parku. Stokrát omleté disco spolu s vůní cukrové vaty, netrpělivými rodiči a uřvanými dětmi - nic horšího snad už Jamese potkat nemohlo. I tady však návštěvníci prožívají skryté příběhy, díky nimž je tohle zaměstnání snesitelnější. A když s vámi pracuje chytrá a hezká Em (Kristen Stewartová), může se i z pekla stát nebe na zemi. Vtipná americká komedie od tvůrců filmu Superbad, v čele s režisérem Gregem Mottolou, je plná sympatických postav a hudby osmdesátých let. (oficiální text distributora)

kabul

Neviem čo si mám o tomto myslieť. Jediná zábavná scéna bola s klobúkmi a baseballkou, zvyšok mi prišiel skôr trapný. Neviem, možno som už skazený z tých všetkých amerických teenagerských komédií (ako tak pozerám aj toto je sice americké), ale dalo mi dosť námhy dopozerať to do konca. ()

Pagliacci

Tak v první řadě, vo co go? Nechci se v kriticce nijak vyžívat ale za těch úmorně dlouhých 107 minut jsem nezaregistroval nic jako příběh, vývoj, gradaci prostě nic. Ze začátku(konkrétně scéna, kdy Jamesovi extra jetý slipy kolují z ruky do ruky) jsem si myslel, že se tu a tam vyskytnou díry ve scénáři ale očekávání klidné atmosféry pouti a teplých barev neonů devadesátých let mě drželo v klidu. Co následovalo by se ale dalo popsat jako úvod, kdy se jsem se dozvěděl, že James chce do N.Y. načež následoval hodinový ekvivalent libovolně sestříhaných epizod Dawsonova světa zakončený koitusem v N.Y.. Na druhou stranu herci vůbec nebyli špatní (snad jenom Kristen mi příjde tak smutná, že vypadá jako zkouřená all day long) a ačkoliv tu humor byl skromný a spíš jsem se usmíval než smál, nijak nepřekážel. Jednoduše by to chtělo Frigovu ránu do koulí pana Mottola. Snad by se pak něco dělo. ()

LukKon

Kristen Stewart mi spočiatku pripadala trošku strnulá, ako keby mala naučený len trpiteľský výraz a gestá à la Twilight a New Moon. No zhruba po pol hodinke jej rola ožila a Kristen ukázala, že je v nej aj čosi viac. No Jesse Eisenberg ma prekvapil aký vie byť výborný. Zábavný park bol skôr drámou ako mnou očakávanou komédiou, ale i tak som nadmieru spokojný. ()

hackstolle

Co dodat. Film vam vubec nic nepodsouva, spis jen ukazuje, jak to ve statech opravdu chodi. Nekdy mne to prijde az komicke. Misty je to sice malinko nuda a nebyt Kristen, dal bych sotva tri hvezdy, uz kvuli ni ale davam 80% a uz ted se tesim na dalsi film s ni v jedne z hlavnich roli. ()

oasismanik

Veľmi príjemný, neutrálny, prirodzený film /rozhodne nejde o komédiu/. Mladé hviezdičky síce nie sú žiadne neskutočné talenty / aj keď je Eisenberg v Social Network skvelý/, ale sú znesiteľní a veľmi prirodzení. Adventureland sa na nič nehrá, nie je to žiadna prvoplánová komédia, ktorá vám medzi riadkami hovorí : "teraz sa smejte" alebo "teraz smúťte", ide si svojím pohodovým tempom až do cieľa, všetko je / opäť kladiem dôraz na tento výraz/ prirodzené a nenútené, hudba 80s sa taktiež dokonale hodí. Summa summarum: Veľmi príjemná jednorázovka, najlepšie na leto... 6/10 ()

Jerris008

Kristen mám čím dál radši (až na to její fopá v Twilight, které jsem jí ještě neodpustila), každopádně ta holka má neskutečný charisma a jen ona drží tento film vysoko nad vodou. Je pravda, že jsem jí neviděla hrát nic jiného, než lehce zdeptanou holku, ale ono jí to vážně jde. K tomu můj oblíbenec z Machrů a šprtů Martin Starr a byla jsem nadmíru spokojená. Komedie sice není příliš vtipná, drama ke konci celkem funguje a celkově je to pěkný oddychový film v neokoukaném prostředí. ()

Sholi

Není to žadný masakr. Nenašel jsem nic, co by mě v tom filmu rozsekalo. Netlačí se tady pilu, ale jen si to tak hezky plyne. Nevím proč, ale líbilo se mi to! ()

carodejb

Celkom chytré napísané tínedžerské klišé. V retro závoji a úprimnosti, v prirodzených dialógoch a...To sú fakt skutočné problémy, čo tam majú hrdinovia? Áno, sú. Pekne. mínusy: Kirsten Stewart, Ryan Reynolds a pomalé tempo Plusy: Scenár, réžia, herci, Jesse Eisenberg a zadok Kirsten Stewart. ()

LukeKiller

Tento film ma extrémne prekvapil. Nie je to komédia komédia, skôr taká milá indie komédia, čo príjemne sype, má rozumný scenár a motivácie postávu sú pochopiteľné. Zaujímavé prostredie a retro hudba je plus, dokonca Kristen Stewart bola fajn. Za mňa skvelé. ()

Brano

Obyčajné nudná love story, ktorá navyše nie je ani vtipná. Viac som sa nudil ako bavil. Tak na jedno pozretie. ()

yatan

film trosku pomalsie zacal a chvilu mi trvalo kym som prestal mysliet na to ze toto nebude druhe superbad i ked Eisenberg mi neuveritelne pripominal Ceru neviem ci hlasom..stylom..myslim ale ze urcite nejde o komediu a ak ano urcite to je jedna z tych hlbsich so skvelou atmosferou skorych 90tych rokov..tak ako sa mi pacil eisenberg tak sa mi nepacila stewart mam pocit ze hra vsetko tak isto s tymi flegmaticky privretymi ocami znudenej anarchistky..ryan reynolds simpos ako vzdy a kto sa mi tu fakt lubil bola margarita levieva..bill hader ako vzdy moc sileny a americky a to ja nemusim..pekny film ktory je trosku pomalsi ale s dobrym obsadenim atmosferou a soundtrackom skoda ze s pokazenym sentimentalnym fadnym zaverom..7/10 ()

Blazis34

Pouťová komedie o chlapci, který si potřebuje vydělat na vysokou školu a tak jde pomáhat obsluhovat atrakce na pouti. Přitom potká holku, do které se zakouká a děj je na světě. Celý film se zbytečně točí jenom o vztahu těchto dvou a jiná zápletka tam v podstatě není. Průměrná komedie s nevýraznými herci byla pro mě příjemnou podívanou, ale že bych se nějak bavil, říct nemůžu. ()

Orhalmi

Celkem příjemný a nenáročný prázdninový příběh,který si na nic nehraje a divák od filmu dostane přesně to očekává. Klasický B teenagerovský film. ()

Via

Komedie na nedělní odpoledne - to ano, ale něco hlubšího moc nehledejte... pobavíte se, ale nic na přemýšlení. ()

Anitta

Dost příjemné překvapení! Atmosféra a film sám o sobě mě spíš připomíná bristký styl filmařiny a to je veliké plus. Skvělé postavy, které se vždy jenom v létě sejdou na brigádě na pouti a tam prožívají strasti a radosti naprosto odděleně od svého mimoprázdninového života. Jediná Kirsten mně pila krev. Její pohledy a gesta jsou totožná s těmi z Twilight ságy. Copak nedokáže hrát pokaždé svoji konkrétní postavu? Hraje si jen na to, že hraje... ()

ChandlerBing

Zvláštní film. Příběh je vážný a smutný a do toho jsou do něj vkládány prvky teenagerské komedie, které to odlehčují ale zároveň i trochu shazují. Celým snímkem provází velmi příjemná muzika a natočeno je to úžasně přirozeně a lidsky. S tím dějem se může mnoho lidí ztotožňovat, každý tohle vlastně zažil. Možná proto je to tak sympaticky roztomilej film. Tak nějak to na mě zkrátka zapůsobilo a já sem moc rád, že sem to viděl. ()

dudo24

Satirická tragédia života, keď absolvent vysokej školy zistí, že nie je kvalifikovaný ani na manuálnu prácu. Reznuté s romantikou, drámou a bláznivou komédiou. Veľa plusových bodov za Kristen. Má v sebe proste neskutočné čaro. Mne sa film dosť páčil. ()

Drozdo57

Milé a nenáročné pozeranie, ktoré sa nehrá na niečo viac ako naozaj je. Oddychovka na pohodový večer. Kristen síce bola pekná baba, ale hrať absolútne nevie. ()