James Brennan (Jesse Eisenberg), který právě absolvoval vysokou školu, se těší se na vytoužené prázdniny. Rád by projel Evropu, ochutnal německé pivo, navštívil světově proslulá muzea a oslnil nějakou krásnou dívku, nejlépe typickou Francouzku. Jenže se píše rok 1987 a v Americe právě probíhá ekonomická recese. Potřebné finance se na poslední chvíli v rodinném rozpočtu nenajdou, a tak Jamesovi nezbývá než vzít podřadnou brigádu v zábavním parku. Stokrát omleté disco spolu s vůní cukrové vaty, netrpělivými rodiči a uřvanými dětmi - nic horšího snad už Jamese potkat nemohlo. I tady však návštěvníci prožívají skryté příběhy, díky nimž je tohle zaměstnání snesitelnější. A když s vámi pracuje chytrá a hezká Em (Kristen Stewartová), může se i z pekla stát nebe na zemi. Vtipná americká komedie od tvůrců filmu Superbad, v čele s režisérem Gregem Mottolou, je plná sympatických postav a hudby osmdesátých let. (oficiální text distributora)

Tony.cs

Je to prostě o vztazích. Em mi připomíná dívku a částečně i situaci, kterou jsem si prošel. Proto je mi to docela blízké. Kristen Steward je tajemně krásná. Má v sobě kouzlo ()

blackrain

Zábavný park je tím, čím je jen díky dvěma hlavním představitelům. Oba dva, Jesse Eisenberg a Kristen Stewart, která si sem odskočila z náruče upíra, povyšují obyčejnou letní romanci o něco výš. ()

Kaluž

Tenhle park rozhodně není zábavný. Letos nejmenší z malých filmů a totální ubohost k tomu. Bez herců, scénáře a alespoň náznaku humoru se těžko dělá komedie. ()

Mikita

Velmi se mi líbí komentář AngelAngie. Je to přesně takové, jaké říká, civilní, přirozené. Žádná přeslazená romantika, žádná legrace k popukání. Kristen je zde jako vždy okouzlující. Jesse Eisenberg je rozhodně sympaťák. A Ryan je tu vážně na facku. Jediné, co mě mrzí, že ze všeho vyvázl tak snadno, že je stále ten idol a lovec mladého masa. Některé momenty mi přišli slabší, ale jinak zábavná podívaná se zajímavým hudebním podkresem, který dokonale vystihl DaViD´82. 75% ()

swed

Civilní a lehce uvěřitelná komedie. Nečekejte nic podobného, jako byl například snímek "Superbad", tenhle film má totiž mnohem blíže k citlivějšímu "Garden State". Popravdě nevím, co bych snímku vyčetl, všechno je na svém místě a funguje jak má (sem tam nějaké to klišé, ale to se dá překousnout). Kdo hledá inteligentní teenagerovskou romantiku, bude spokojen. 9/10 ()

MATADOR

Budiž, mělo to být ze života, mně to přišlo nudné, jestli si takhle amíci představujou život tak, jak nám ho pořád předhazují, tak jsou asi opravdu zaostalí. Zábavný park nepřišel s ničím novým, nebo s něčím opravdu "ze života". ()

Falconica

Chtěla bych poukázat na fakt, že málokterému filmu bez gigantickejch příšer a telepatickejch maníků ze současnýho prostředí dám tolik hvězdiček. Nejlepší romantika, kterou jsem viděla v posledních...nevim, prostě za hodně dlouho. Škatulka "komedie" je tak nějak podivná. ()

grogodil

Veľmi milá a hlavne nečakane úprimná a fungujúco romantická retro komédia so skvelou muzičkou a štandardne sympatickou Kristen Stewart, ktorej znudenú hereckú pózu ak si človek raz obľúbi, tak vďaka nej zvládne dopozerať aj také nezáživnosti ako Twilight. ()

Dexter1

Nebyť americkeho happy-endu, tak by som aj pridal nejaké tie *. Ako slušný príbeh, dobre rozohratý, človek sa nenudí, ale keď už sa vyberiem trošku vážnejšou cestou, ktorá by sa mala podobať real životu, tak taký koniec by som vynechal. ()

Skip

Tak napůl drama, napůl romantická komedie - takový trochu kočkopes. Není to úplně špatné, herecké výkony jsou vcelku dobré, ale určitě to není film, ze kterého bych jásal. Na druhou stranu ale musím přiznat, že příběh je mnohem uvěřitelnější, než to v tomto žánru bývá. ()

Kopik

Pěkné, nenáročné romantické drama (komedie) s parádním obsazením, příjemným citem pro dialogy, ponurost a romantiku. Nic není přehnané, všeho je akorát, prostě pěkně vyvážený filmeček. Kristen i Jesse velice příjemně překvapili, ani chvííli jsem se nenudil a je to pro mě další z kousků, který se za přetvářkou průměrné komedie (ačkoliv se o komedii příliš nejdenalo) dokáže vyšvihnout mnohem výš. Přemýšlel jsem o čtyřech hvězdičkách, ale nakonec s čistým svědomým dám klidně pět. Mě se tento jednoduchý, a přesto především pocitově bravurně zvládnutý film moc zamlouval. Takže plnej počet (Viděno 18.01.2010) ()

Petroff

actual: "Zábavný park" !? Ty bejku bez koulí! (doufám, že to je vůl) Fakt? Česky by to nešlo, ty vole fakt už tohle je ale nejvíc jakoby dýl moc. Hele lidi, ta holka je mi úplně ukradená, Jesse Eisenberg taky není vysloveně tahoun dle mýho gusta, ale ... ALE ... Poctivější film aby člověk pohledal. Je to tak úžasně retro, až to bolí, bezvadná hudba (a to se mi nelíbí kytarová muzika), dost civilní podání, několik překročených klišé, jiná dohraná až do posledního sousta... A hlavně - je to úžasně pohodový!! Viděl jsem to už 3x a vždy se mi to líbilo o něco víc... Film, co si na nic moc nehraje, ale přesto v člověku nechá celkem dost... Dlouho jsem neviděl větší blonďatou dylinu, než Lisu P. :) "Get out of my doorway, motherfucker! Give me a reason! Just give me a fucking reason! You don't know what I'm capable of!" P.S. Heh, co to je za blábol v tý poslední větě v popisu obsahu, tady? "nejvíc neobvyklé místo" .)) Jednak je to faktickej nesmysl, a jednak je to strašný! Nešlo by napsat prostě "nejneobvyklejší místo"? ()

fmash

Jó, zlatý vosumdesátý... Tak to je něco, co často neříkám, ačkoli nepopírám, že (dva) největší Falcovy fláky jsem tenkrát znal skoro nazpaměť. Zábavný park je další pomalu (skoro až moc) plynoucí pohodová mládežnická komedie o normálních lidech. K zamyšlení nepřiměje, ale potěší. Kristen Stewart ve své zřejmě jediné, zato nejosvědčenější poloze dělá, co může, Eisenberg je ukázkově nejapný a ostatní taky ujdou. Moje pocity v průběhu filmu dost kolísaly, zpočátku jsem viděl kandidáta na 5 hvězd, což postupně kleslo až ke trojkovému dojmu, ale poctivě romantický závěr to zase trochu vylepšil. Vadily mi takové ty nekonečné šejkspírovské míječky a skoropotkávačky — ve mně nebudily napětí, ale nudu. Nakonec slabší, ale čtyřka. ()

maverick10

Jeden z mala neruzovych bublinkovych hollywoodskych sladaren. Film pusobici naprosto prirozenym a realistickym dojmem, ze v tom kazdy najde kus sveho déjavu. A pro Kristen Steward bych snad byl ochotny i krmit Moby Dicka plysovyma jednookyma banankama. ()

Hees

V tomto filme sa ťažko hľadajú plusy a mínusy.Pretože je pre mňa fakt priemerný a príjemný ale nič viac a nič menej.Prijal by som aj iný koniec ako takýto potom by to možno bolo aj na viac.Ale aký iný koniec to sám neviem. ()

M.i.k.e

jelikož sem očekával komedii minimálně ve stylu předchozího Mottolova snímku Superbad,měl sem z Adventurelandu zhruba do půlku trošku smíšené pocity,ovšem nakonec musím uznat,že stejně jako u podobného Rande na jednu noc se mi dostalo dalšího snímku,který se zjevil z ničeho nic a bez toho,aby od něj člověk cokoliv očekával dostal opravdu velmi,velmi příjemný film,který potěší a po zásluze se zařádí mezi moje oblíbené... ()

Meridius

V pohodě komedie, kde mě vyloženě štvala jen Kristen Stewart - je to sice pěkná holka, ale za celej film se snad ani jednou neusmála a vůbec pořád vypadala, jakože ji to tam absolutně nebaví. Ryan Reynolds zase válí. ()