Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

panki9922

Ďalšie pokračovanie už prosím nie. Všetky tri časti sú si dosť podobné. Párkrát som sa zasmial, ale v každej časti to zachádza do prílišných absurdít až blbostí. Hold, nie sú to komédie na ktoré by sa mal pozerať človek za triezva. ()

StorWik

Harold a Kumar mě prostě baví. I napotřetí v této rozpustilé komedii dokazují, že svést tyhle dva dohromady se vyplatilo. Santa má asi hovno co na práci, když roznáší i jointy, děcko na koksu leze po stropě. Bavila mě i mini role NPL, ten se pomalu stává kultovní :) prostě žádná velká filozofická pecka, ale opravdu kopec legrace :) ()

Epco

Títo dvaja páni mi boli vždy sympatický. A to sa nezmenilo pri ich treťom stretnutí. Pozícia na štarte je však mierne odlišná, ako to bolo pri prvých dvoch častiach. Tvorcovia sa snažia zapracovať obdobie ktoré uplynulo od poslednej časti. Hrdinovia sú starší a jeden z nich sa dokonca snaží tváriť aj zodpovednejšie. Samozrejme prvý joint dáva tejto jeho snahe riadne zabrať. Hlavný hrdinovia tento krát hulia trošku menej ale tvorcovia sa tento handicap snažia dohnať tým že účinkom drôg vystavujú celé ich okolie. Samozrejme netreba čakať nejaký sofistikovaný humor, ale o ten tu nikdy nešlo. Ide sa rovno na vec, často krát s údernosťou kopačky do rozkroku. Čakal som jednoduchú zábavu a tú som aj dostal, a v tomto prípade mi to dokonale stačilo. ()

Phoeniyx

Na to že je to neuvěřitelně ujetý mě to pobavilo humor místy byl opravdu vytříbený a nejlepší bylo zfetovaný dítě jako superman zhulená zábava která prostě nekončí celých 85 minut výborné a Neil je prostě týpek ve všech filmech. ()

Patroxi

Každej z dílů jinak zajímavej. Super je že na sebe nějakými částmi navazují a stejné obsazení pokaždý jiný hórek bavil sem se ale 5 hvězdiček si to už nezaslouží. Takže 4 kdo má chuŤ se zasmát určitě si to puste kumár je prostě idiot a všechno zase libově pos***. :D ()

vlk++

Vánoční komedie, zdálo by se, jen je potřeba si odmyslet, že vánoce patří dětem ;) Další z titulů, kde hulení a jiné drogy tvoří základ, na kterém se staví. Dva staří kámoši to opět rozjedou a drží středně vysoko posazenou laťku předchozích dvou dílů. Bavil jsem se, dávám 3* a pokud vás zajímá, co vše se může přilepit k namrzlé tyči a že opravdu existuje Santa... jeden pozdně předvánoční večer tím zabijete :) ()

Fritoll

Tak tohle už byla teda hodně drsná blbost, sem tam něco vtipného bylo, ale na předchozí díly to nemá. Tolik hnězd dávám jen proto, že k tématice filmu mám kladný vztah. ()

IronSide

Osobně si myslím, že každým dalším dílem klesá kvalita i vtipnost tohoto filmu. Jednička se mi líbila, dvojka nebyla špatná a trojka už jen ujde. Doufám, že se nechystá čtvrtý díl, protože kdyby pokračoval v této stopě, tak už by byl o ničem... ()

biteme

Ďalšia z radu filmových sérií, ktorá ťaží z predošlej slávy. Svetlou stránkou bol zjav N.P. Harrisa, aj Haroldova karmická smola nikdy neunaví, lenže my sme už inakšie rozmaznaní a na kvalitku si potrpíme. Tak ako čaj chutí stále slabšie po každom vymáčaní, je aj zhulená dvojka každým dielom nudnejšia. ()

Archvile

Tak presne takto to dopadne keď dej filmu sa podriadi technológii v tomto prípade 3D. A vrchol všetkého bola posledná tretina, ktorá pravdepodobne pôvodne patrila do Santa Claus 4. ()

Teen.AGE.r

Relativně (občas velmi) vtipné pokračování příběhu o Haroldu a Kumarovi, kteří bez trávy (a tentokrát i jiných drog) neudělají ani krok. 3 hvězdy dávám za animovanou scénu "Aneb jak se ujíždí na koksu" a pár dobrých vtípků. Naopak mě velmi zamrzelo, když se tam objevil sestřelený santa a vůbec celý konec filmu. Pobaví a neurazí. ...55% ()

protezka odpad!

Pokud máte času nazbyt a chcete ho promrhat u tv,podívejte se na tento paskvil.Není tam nic,co by člověka nějak zaujalo.Prostě ztráta času. ()

mcamino

Nový nádech to této trilogie, určitě ne lepší jak první díl, ale srovnatelné s druhým. V pohodě zábava, no, Vánoční tématika, proč ne. ()

leonskennedy

Pro mě nejslabší díl série.I když vtipné momenty tam jsou,ubylo těch sexy.Oživení byl Danny Trejo,ale jinak sestupná tendence. ()