Ak som dal prvej časti ***** tak musím aj tejto. Asi nieje veľa užívateľov, ktorí dajú plný počet, ale v rámci takej akčnej podívanej to uspokojí na 100%. Ja osobne nemám nič, čo by som mohol tomuto filmu vytknúť. Akčné scény (všetky) sú krásne prehľadné, dynamické a rychlé. Nenašiel som žiadne hluché miesto alebo pauzu, kde by film stratil na obrátkach. Veľmi odporúčam všetkých, ktorí majú radi akčné filmy tohoto typu. 85%(31.8.2009)

• kitano

O čom bol prvý diel si už veru nepamätám, no to je v poriadku, pretože viem, že tam bolo veľa kvalitnej akcie a bavil som sa. Najväčí problém pokračovanie je, že akcie je málo a dokonca mám pocit, že aj kvalitatívne si pohoršila. To v dosledku dalo len viac vyniknúť dementnosti zvyšku filmu. Scénu s prezlečeným policajtom za šlapku nemohli myslieť vážne. (3/10)(19.5.2010)

Stejně zběsilá akční jízda jako první díl, s větší dávkou akce, adrenalinu a bohužel i všemožného tlachání. Tlachá se všude a o všem, tlachají všichni a pořád. Na akci tedy zbyde o něco málo více času než v dílu předchozím, tlachání ale přerůstá únosnou mez a u cca desátého rozhovoru jsem si vykroutil pár obratlů. Neřeknu, kdyby si měly postavy co říci, ale vlastně se nic neřeší a pokud náhodou ano, tak smysl hovoru je přebit na hlavu postavenou zápletkou, která řeší více, než na co Luc Besson v současné době scénáristicky má. Díky alespoň za sice hůře sestříhanou, ale jinak bezchybnou akci, kdy se spíše více střílí a mlátí než skáče a běhá, nicméně jde o řekl bych nástupce, nekazícího pověst jedničky.(15.9.2010)

• Dexter1

Akcia z jednotky sa úplne vytratila. Leito vyšiel z formy a už len pobehuje a pozerá sa na Damiena ako sa bije s ostatnými. A sem tam hodí dáku hlášku. Damien s výzorom Vina Diesla sa moc nezmenil. Ale najviac sa zmenil Besson. Akcia nic moc a len same zbytocne keci. A vynechal tam Leitovu sestru a K2. A možno ani výber režiséra nebol šťastný. 2* za úvodnú sekvenciu Okrsku 13 a sem tam tú akciu.(10.10.2009)

|79%| Ještě o něco lepší jak předchozí film Okrsek 13. Možná bylo o něco svižnější tempo, víc akčních scén, víc mě bavila hlavní a skvělá dvojka, mín byl výrazný tupý příběh atd. V minulém díle byla režie kvalitní natolik, že byly vymazleny veškeré záběry, kamera apod. Ale ani zde nebyla režie vůbec špatná. Změna režiséra je zde skoro k nepoznání. Akční bojové kousky co hrdinská dvojka předvádí, jsou podobné jako v jedničce. Samozřejmě bych něco upravil, vygradoval bych lépe finále a zlepšil bych příběh, který mě opět moc nechytnul, ale to mi nepřekáželo. Kladů zde bylo více. Hudba je taková normální, obyčejná. Dvojice hlavních herců - zde si opravdu rozumí. Ostatní herci celkem ujdou, záporáci jsou slabší. No, není co už bych dodával.(25.6.2015)

• - Ve scéně, kdy Damien (Cyril Raffaelli) bojuje v sídle drogových magnátů a urputně se snaží uchránit cenný umělecký obraz, padá během palby nepřátel obraz přední stranou na zem. Když jej však v dalším záběru Damien (Cyril Raffaelli) odkopne do místnosti s kokainem, je na zemi stranou zadní. (DivX)

• - Vojáci střežící brány do okrsku 13 byli vyzbrojeni útočnými puškami typu Heckler & Koch XM 8. (JohnSmith)

• - Natáčelo se 14 týdnů. (KucC)