Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

bonovox

Nemôžem dať viac ako nedávnej nymfomanke. Hlavná hrdinka je síce vierohodná ale ako celok je to totálna telenovela bez výraznejších momentov. ()

FandaF

Doporučuji sledovat film bez odsuzování hlavní postavy a bez averze k erotice. Pak možná pochopíte problém hypersexuality... Ti co to tady hodnotili nízko, vůbec nepochopili. ()

buchannon

Není to tak provokativní dílo jako Nymfomanka Larse von Triera, ale přesto musím říct, že jsem vydržel celou dobu zaujatě sledovat tento film. Celkem příjemný snímek o osudech jedné... jedné nymfomanky. Dnes už je společnost celkem liberální, ale dřív takovéto ženy asi neměly na růžích ustláno, zatímco muž byl Don Juan nebo Casanova. Zřejmě je to dáno patriarchální společností, i když dnes se tento trend pomalu mění a vláda mužů není tak silná jako dřív. Možná je tento film spíš vhodný pro ženy, no nevím. Mě tedy zaujal. Ale divím se, že mi ústřední krasavice nezavdala příčinu k erotickým hrátkám... :o) ()

zigy

Muži dávají ženám nálepku nymfomanek, aby u nich vyvolaly pocit viny - vždyť co je na tom špatného? A navíc i nymfomanky mohou prožít opravdovou lásku. To je hlavní poselství filmu, kde se šustí jako o závod a dolňáci si přidají hvězdu navíc. ()

Pilouš

Pro české diváky možná velmi neobvyklý film, který vzdáleně připomíná Láska je Kurva jednoho skvělého mexického režiséra, jehož jméno je obtížné nejen vyslovit ale i napsat :-P . V porovnání se starším "příbuzným" deník mírně pokulhává na všech možných frontách a ani zdaleka nemá tak úderné finále, nebo umně vykonstruovanou pointu. Snaží se být jiný ale zároveň stejně surový a lidský. Faktem zůstává, že film rozhodně není pro každého a pokud se chcete prostě jen něčím zabavit, sáhněte raději jinde. Tento snímek zůstává jen pro ty, jež téma nymfomanie alespoň trochu zajímá a neurazí je, že polovina všech scén ve filmu jsou postelové. 3,4* ()

supo

Vynikající film, nabízí pohled na život očima ženy, která se pořád hledá a neví kam jí život vede. ()

JaguarN

Tak tohle se moc nepovedlo. Tuctový, nezajímavý a hlavně neuvěřitelně nudný "erotický" film. Celé to bylo strašně ploché, trapně polopaticky podané a vlastně o ničem - veškerý myšlenkový obsah by se dal shrnout do dvou vět, takže to vůbec nestojí za nějaký delší rozbor. Jen doufám, že ten údajný bestseller, podle kterého to bylo natočené, je o poznání lepší než tahle slátanina. Pár hezkých momentů a dobrá hudba na dobrý film bohužel nestačí, takže slabých 40%. ()

Mangus

Mne sa tento film celkovo pacil. Pekna hudba, pekne eroticke sceny, aj ked ma hlavna hrdinka nejak extra nepritahovala a celkom dobry dej. Myslim, ze na odpad to rozhodne nie je a ja davam 3*. 6/10 ()

Matt2626

Musím sa priznať, že od filmu som veľa nečakal, ale celkom ma prekvapil. Ak si odmyslíme "posteľové scény" tak mal isté posolstvo a rozhodne hlboké myšlienky, Istý druh rád do života. Spolu s hlavnou herečkou som si prežil vo filme dva silné zvraty, šialený manžel a hysterický zákazník + smrť babičky a priateľky... Nakrútené celkom citlivo akoby režisér bol nymfomatická žena. Záver však celkom sklamanie. Myšlienka sa dala dotiahnuť a nie len to tak pustiť do neurčita. Ale aj napriek tomu zaslúžených 70% ()

Peenugirl

Mala som chuť ju fackať. Ten scenâr a zdlhavé kecy o jednej a tej istej veci. Áno, áno, áno máme iný meter na chlapov a na ženy. Tak všetkými synonymami to opíšeme a ohlodáme až na kosť. Chcela šukať, šukala, chcela lásku, mala ju, chcela byť kurva, stalo sa a nič jej nevišlo... Smola, ale keď žiješ reálny život stáva sa, že nebude tak ako si predstavíš, vlastne nikdy sen nie je realita. A keď jej dal rozumy vozíčkar, vlastne kvadraplegik, čo od krku dole je len bábka, aby si užívala život a vážila si ho a cenila si aj zahnutie prstov ona si to vysvetlila skvele a masturbovala pred zrkadlom. Hlboký film ako tanier na pizzu.20% ()

teseth

Kdyby se režisér trochu víc zamyslel a ujasnil si cíl a myšlenku tak by to bylo mnohem lepší. Takto je to zmatené a neustále to skáče z jedné myšlenky na druhou a nic není úplné. Na konci jsme se dozvěděli, že hrdinka "chce žít každý den naplno" otázka je jak si to představuje, protože pokud beru název filmu a to "k čemu" snad film měl směřovat tak je to vlastně naplnění její sexuální touhy. Ale ... ()

reccal

Umírněný epos o ženské sexualitě a touze po tom pravém, ať už se sexu nebo lásky týče. Velmi sympatická hlavní představitelka a krásná měkká španělština:) 60% ()

Pink_Doll

Tak tady je to jasné, ztotožňuji se v mnohém s Belén Fabra, takže pro mě další film, na který se mohu koukat stále dokola a stále ho vnímám jinak a nacházím v něm, pro mě, další zajímavé asociace. A hudba? Tak ta ve mně vzbuzuje hluboké emoce a pocity důležité pro můj život. ()

chlievik odpad!

Myslím, že dať tomuto "odpad!" je objektívne a skutočné, nie je to nič nafúkaného ani zakomplexovaného, a už vôbec to nie je o mužskej pýche alebo čo - ako tu niektorí hovoria. Muži a ženy sú si rovní, áno, aj žena má sexualitu, áno, a som presvedčený, že ženy majú úplne rovnakú pudovú stránku ako muži, áno, a ich sexualita je plodná presne tak ako aj mužská, dokonca si myslím, že ženská sexualita je často silnejšia než mužská, no a? V pohode. Ale urobiť o tom gýčový a úplne nezmyselný film je ploché, plytké, je to neskutočne zaostalé, hraničí to až s primitívnosťou. Už v prvých vetách filmu mi bolo jasné, aké to bude neskutočne trápne a nudné. Pokus o umenie, kvety, ohník, jemne osvetlený byt, a až trápne zmyslový sex... :D film pre dámy, respektíve, pokus o romantické porno pre dámy. Film je narežírovaný mužom, ktorý si chcel získať nejakú ženu tým, čo urobil, film je jeho pozvánku pre herečky do postele, a tie ho, verte mi, budú nesmierne obdivovať za toto idiotské dielo. Opakujem pre menej chápavých, všetko vieme, všetko je logické, chápeme sex, aj voľnosť, aj porno, aj zmyslové rozkoše, aj tie láskavé nemorálnôstky, aj ja som taký, ok, chápem aj to, že niekto o tom urobí nejaký film, ale takýto? Toto? Tento debilný "milovnícky" španielsko-francúzsky úbohý gýč s uši píliacou knísavou hudbou? Tento podpriemerný shit, ktorý netreba ani vidieť ba ani natáčať? Vráťte mi čas života stratený jeho sledovaním (aj to len do štvrtinky a potom s pretáčaním). Myslím si, že tí ľudia, čo TOTO hovno obdivujú, sú buď bývalé veľmi zakomplexované ženy, ktoré práve dali životu iný a novší rozmer teraz, keď spoznali druhý orgazmus po sebe, alebo také, čo "konečne" vzali druhého do seba, a skúšajú niečo nové, alebo niektoré ktoré zisťujú čo im to povie ak budú neverné ("konečne"), alebo sa film páči proste chlapcom, ktorí chcú na nejakú ženu zapôsobiť. Film je jednoducho gýč, a feministky zavrite zobáky, hej, jasné, sex je fajn, to všetci vieme, a aj ženský sex je fajn, aj to vieme, veď ho s vami robíme, a dovoľujeme vám ho s nami robiť ;), klídek, ruky z pindy dole a upravte si sukničku. Opakujem, film je gýč, nie sex je gýč, FILM je gýč. Nezmysel. Áno, užívateľka Viktoooorka, film sa môže nepáčiť aj umeleckému kritikovi napríklad, človeku, ktorý ho kritizuje za jeho nevkus, s akým je urobený - herecké výkony biedne, hudba katastrofálna, španielske sračky, dialógy - frázy frázy frázy pre idiotov ktoré všetci dobre poznáme, prostredie kvetinkový gýč, myšlienka absurdná, vyšli sme asi zo stredoveku a tak sa ideme utvrdiť, že sex je normálny. Fajn, objavili sme Ameriku. Aj ženy majú rady sex, ach, aký to objav. :)))) ()