Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

bloodline

Romantika pri sviečkach, negližé, voňavý kúpeľ, fľaša perlivého, večera a na záver šukací maratón s hitparádou polôh, že aj mníška by podpísala reverz na celibát. Nie však v tomto filme... Hlavná protagonistka keby mohla, znesvätila by aj syfilis či HIV pozitívnu záchodovú kefu a intimitou manifestovala vlastnú neexistenciu decentnej zhýralosti. Semeno dekadencie umocňovala tuposťou životných rozhodnutí a nad odpad to vytiahol iba vcelku filozoficky potešiteľný epilóg. No hnus velebnosti! To už aj porno pre pamätníkov oplýva poetickejším rozmerom. 1 a 1/2* ()

tokyno odpad!

Nesnášim telenovely, a tohle mi nepříjde jako nic jinýho. FUJ! Fakt hrůza, horší film jsem nikdy neviděl !! ()

Hanes88

Erotické drama, které nevyčnívá z velkého podprůměru. Spíše je to opravdu blbost. Jednu hvězdu dávám pouze za Belén Fabra, která je docela hezká. ()

PetkaW.

Od tohoto filmu jsem čekala mnohem víc. Už jen kvůli velké reklamě a propagaci, která mě u španělského filmu překvapila. Děj se zadrhával, výkony herců jak na houpačce, kamera si dělala co chtěla... nevím, mám z toho takové rozporuplné pocity. Co hodnotím kladně je to, že se film dívá na problém nymfomanie z jiného, než jen toho sexuálního úhlu. Bála jsem se, že z toho bude takové slabší porno, ale tím, že do filmu přidali i trochu té filozofické roviny, se tu našlo několik dost zajímavých momentů, které nutí k zamyšlení. Celkový dojem z filmu mám ale hodně rozpačitý... ()

vander19

Celkom zaujímavý projekt, ktorý som si pozrel skoro celý :-)) pekná kočka, nudný príbeh, dá sa povedať, že taký klasický eroťák... ()

Prochy38

Herecky zvládnuto nadprůměrně. B. Fabra je skvělá a krásná. Ale jen sexuální scény film nezachrání. Příběh je to zajímavý, ale není až tak poutavý. Škoda. Nudit jsem se nenudil, ale nadšení ode mě taky nečekejte. Dobré ukončení!! ()

kri.tino

Plne súhlasím - filmovo je to takmer absolútna katastrofa. Avšak vzhľadom na to, že film nesie pri pozeraní vo dvojici neobyčajný náboj a Belén Fabra je v ňom naozaj pôsobivá, dávam 3*. Je to také romatické porno bez formy a štýlu, ale s iskrou. ()

gurmanik

Spíše než drama bych toto označil za erotický film a ty obvykle pointu nemají. Ani tady jsem ji nenašel, neb trápení nymfomanky, která nemůže najít svého vyvoleného a tak raději skončí v bordelu.. na erotiku se tam moc mluvilo, na drama to nemělo příběhem.. 40% ()

Kratoc odpad!

Vzpomínáte si na erotický seriál "Deníky červených střevíčků"? Jo, tak tenhle film mi to velmi silně připomínal. Přitroublé, jako že drama, který si hraje na něco, na co absolutně nemá. Tohle fungovalo v devadesátých letech někdy po půlnoci na Nově, ale dnes? Za co? Stařena, která trousí moudra, že by se z toho člověk zjevil, láska jako z mexické telenovely (jsem do něj zamilovaná, protože jsem ho nepřefikla na první schůzce). Dramatická hudba a prostřihy (zhroucená na hrobě, zhroucená houpačce, šťastně skotačící na pláži s balónky) už z té kraviny nic lepšího neudělají. A to jsem se raději ani nerozepisoval o hereckých výkonech, které zůstávají na úrovni amatérského divadla (hlavně Leonardo Sbaraglia). Do koše s tím! A nikdy více! ()

Perfo

Skvělí námět, ještě lépe zazděný a naprosto nevyužitý ... škoda, mohla z toho být luxusní psychologicko-společenská sonda, takhle to je jenom rozblemcanej lehce okořeněnej romantickej film ... ()

Johny303

Ještě, že se v tom filmu tolik šukalo. Protože u šukání ty postavy většinou držely hubu a neměly šanci pronést další tupou hlášku do sbírky. ()

percival

rozpacity film, který mi moc nesedl. autor se snazil zaujmout, jak vasnivymi a erotickymi zabery, tak dramaticnosti a filozofovanim. nepodarilo se ani jedno. co se tyce erotickych zaberu, mene je nekdy vice. mene zaberu kamery do zenskeho klina by neuskodilo. dalsi veci je povrchnost, ktera se z filmu sype od zacatku do konce, neuskodilo by obcas trochu zaplout pod povrch a vic se dotknout temat ve filmu pouze nakousnutych. bohuzel jsem na tom byl v kine. pro tento film je kina skoda, kvalitou spada spis do TV produkce. ()

melloun

Kromě erotiky a pár morálních poučení (pokud se to tak dá nazvat) nenabízí zhola nic. Zajímavé myšlenky jsou dosti ojedinělé a navíc mi hlavní hrdinka nepřipadala ani moc sympatická. ()

artas

Nie že by mi vadila erotika, nie skutočne nevadí ani to že jej bolo veľa, ale to že to bolo tak neeroticky natočené to mi vadilo. Ono asi je aj správne, že v popise filmu je uvedené iba "dráma" nahých scén tam síce bolo dosť, ale pôsobili iba ako výplň v prestávkach medzi dialógmi a rozprávaním hlavnej postavy. ()

Mat21

Poněkud odvážně pojatý příběh promiskuidní Valerie publikovaný na filmovém plátně. Již ve svých 15 letech Valerie došla k poznání, že nejlépe dokáže komunikovat s lidmi a poznávat je prostřednictvím hry s těly. O 13 let a nespočetně milenců později se však stupňuje hlodající nejistota v absenci jakéhokoliv vztahu, který nebude naplňován pouze sexem. V přijímacím pohovoru poznává šarmantního Jaime Rijase, který nedokáže odolat sex-appelu Valerie a rodící se vztah velmi rychle vrcholí společným životem v noblesním vyhlídkovém bytě mrakodrapu. Pohádka končí v okamžiku, kdy nalézá Jaimeho šňupajíc drogu s lehkou ženou v náručí. Vzbouření organismu po nedostatku něhy Valerie řeší nejlepším možným způsobem, stává se společnicí v noblesním pánském klubu. A žádný zaměstnanec nemůže být lepší než ten, který ji vykonává s chutí a vášní v sobě vrozenou. Valeiina babička však měla pravdu, ať ve svazku manželském nebo v bordelu, stále bude něčím majetkem. ● Nejprve jedna rada, koho pobuřuje už jen slovo nymfomanie, nechť se filmu vyhne šikokým obloukem. Já jsem však ve filmu skrz Valerii nalezl zcela jiný pohled na suxuchtivé ženy. Příběh byl velmi umně vykreslen a postaven na měnícím se přístupu k životu hlavní představitelky, uvědomění si přibývajících let a nutnosti životních priorit. ║18.9.2009║ ()

fifi.m

Pěkně blbej film. Nesympatická hlavní hrdinka, která navíc vypadala minimálně o deset let starší, než měla být. A nebyla to ani tak nymfomanka, jako spíš normální děvka. A závěr filmu - jedno velké klišé, nějaké to důležité uvědomění a zřejmě nějaká důležitá myšlenka. ()