Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

Sangin12

Obyčejně takovéto komedie mám rád, hlavně kde je Paul Rudd a Seann William Scott alias Stifler, zde mě ale spousta momentů nechalo chladným a zápletka my přišla plná děr. Vím u těchto filmu se ani nic světoborného nedá čekat, ale prostě mi tam něco chybělo. Jen kvůli Kiss dávám 3 hvězdy, ale jinak je to jen na 2. ()

somme

Prijemna komedie s nekolika slusnejma vtipkama, fajn herci a bezva zaverecnou Kissackou bitkou. Bohuzel jinak nic vyjimecneho. ()

teekanee

Neskutečně příjemná komedie, která sice jede v zajetých kolejí, ale já klišé klidně strpím, když jsou dobře udělané. Ústřední dvojice herců je opravdu sympatická, s tím, že Sean William Scott hraje v podstatě Stilfera a Paul Rudd zatrpklého týpka uprostřed krize středního věku. Velký plus za Elizabeth Banks, kterou prostě žeru v každým filmu. Komedie je spíš takový vtipně příjemná, většinou se budete usmívat, opravdových výbuchu smíchu, tam moc není, ale to neberu jako mínus. Zápletka vcelku originální a já jsem rád, že v dnešní době, kdy je Game of thrones mainstrem, nejsou nerdi jako já tak odstrkováni :D. 82% ()

mistr97

Velcí bratři jsou pro mě příjemné překvapení. Film sice má prvky trapné americké komedie, ale musím přiznat, že mě bavil. Děj je velmi jednoduchý, ale to ničemu nevadí. Prostě se jedná o odpočinkovou komedii, která má za úkol pobavit. Hlavní dvojici Scott-Rudd role dobře pasují a také jejich „malí“ předvedli dobrý výkon. 70 % ()

Tomgunses

Netuctová zábavná jízda, vůbec jsem to nečekal, že mi smíchy a dojetím potečou slzy. A závěrečná bitva to už byla jenom pověstná třešnička. 80 % Určitě dám brzy opáčko, vždyť být velký a zároveň malý není vůbec špatný. ()

Johny203

Zábavná Rková komédia  (aj keď ten fuckujúci malý černoch mi liezol na nervy) s epickou historickou LARP bitkou. ()