Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

Brano

Veľmi divná komédia, ktorá je založená na vulgarizmoch. Najmä tie čo vychádzali od Bobb'e J. Thompson boli otravné a počas filmu som len čakal nato, kto mu konečne zabije po tej drzej hube. Pred vzhliadnutím som si nepozrel o čom to má byť. (čo som urobil veľkú chybu) Potom ako som sa dozvedel, že Stifler ide robiť pestúnku decku už som vedel, že z toho filmu nič nebude. Proste len ďalšia tupá americká komédia, ktorá vtipná rozhodne nebola. A ten záver len potvrdil, že to bola strata času. 65%? To myslite naozaj vážne!!? Ešte aj český dabing bol hrozný. Seanna Williama Scotta by mal dabovať iba Filip Jančík! ()

LukeKiller

Prekvapivo vtipná a milá komédia. Na záver som mal solídny záchvat smiechu. Nie je to nič absolútne fantastické ale z komédii čo som videl je toto rozhodne veľmi dobrá vec. ()

1V4N

Priemerná komédia, ktorá sa nechytá Na American Pie. Seann William Scott bude pre mňa stále Stifler podobne ako Rowan Atkinson - Mr Bean alebo Matt LeBlanc - Joey. Samozrejme by som vedel ďalej menovať. ()

sniperjozef

Nečekal jsem nic zvláštního, důmyslného, hlubokého, atd... a ani jsem nic takového nedostal. A jsem za to rád. Místo toho jsem dostal pohodovou komedii, pár velmi vtipných scén, pár pohodových scén a pár nahatých scén. Za mě super oddechovka s 3 a 1/2 hvězdy. ()

swoulen

Opravdu nenáročná komedie, docela předvídatelná, ale kupodivu jsem ji vydržela dokoukat až do konce. Malej Ronnie mě bavil asi nejvíc, škoda, že tenhle černej Bart Simpson nedostal víc prostoru. ()

Blazis34

Hodně zajímavá komedie. První polovina se mi docela líbila, ale posledních 30minut se dost změnil obraz filmu a jen se "bojovalo proti králi", což sem nějak nepochopil, že to scénáristé tak rozvedli do dlouhé doby. Ve filmu se mi líbili hlavně dva chlapci, kteří dostali na starost skvělý Seann Wiliam Scott a Paul Rudd. Jejich úplně jiné chování než u jiných dětí bylo skvělo a humorně sehráno. ()

yatan

katastrofa..najzabitejsie dve hodiny za posledny rok..vacsinou ked sa da dokopy paul rudd s elizabeth banks stoji to za to (hlavne ked je pritomny Seth Rogen ale uz aj chapem preco chybal) ale toto je vyslovene ZLEE..neda sa to porovnat s komediami ako Superbad ci 40year old virgin alebo Zack and Miri Make a Porno..toto bola nie ze ina liga ale uplne iny nezaregistrovany sport.. ()

Toumyk

Taková trochu rodinná komedie ala American pie? Fakt mě to hodně bavilo. Dostávali mě ty bojovníci a hlavně ten král...jak ho tam krmili..:D ()

jack_scott

Žádná velká myšlenka ani nic jiného,ale snímek dokáže pobavit občas daleko lépe, než mnohem ambicioznější filmy. A toho si cením až na *** a 60%, protože to skutečně nenudí...nebo alespoň ne mně :-) ()

Víteček

Nenadchne ani neurazí. Nijak extra jsem se nepobavil k smíchu to nijak moc nebylo, ale příběh nebyl zrovna špatný a nenudil jsem se. Slušný nadprůměr. ()

sAreOn

Jak moc nemám rad Stiflera, tak Wheeler mi sedl :-) Není to moc perverzní a hloupé, je to tak akorát. Zápletka mi přišla vcelku zajímavá, jako nečekejte nějaké zázraky - přece jen to je stále to samé kliše: rozchod, nasrání, bod zlomu, změna sama sebe a romantický happy end. Pokud chcete komedii, u které se nemusíte moc soustředit, je tenhle film pro vás přímo dělaný. ()

Manas50

Sympatická oddychová komedie, ze které by šlo jistě vymáčknout o něco více, ale i tak jsem se slušně bavil. Můj čím dál větší oblíbenec Seann William Scott zde opět zahrál výborně, doufám že se ho někdy dočkám i v nějaké vážnejší roli. Při bitvě v převlecích Kiss na konci filmu jsem uvažoval i o 4* ale nakonec je to za 3*. 65% ()