Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

Pythonator

Zábavné a nenásilně milé. Žádné fekálnosti, spíše kultivovanější humor. Teda až na ty fucky. Myslím, že je to jedna z nejlepších komedií poslední doby, ale nemůžu přijít na to, co jí chybí. Dalo by se to vylepšit, kdyby se tam natlačilo více hudby od Kiss, protože od okamžiku, co poprvé zazněl Love Gun, to šlo prudce vzhůru a až do bombastického fantasy KISS konce to bylo na pět hvězdiček. Finální bitva byla perfektní a člověk si musí říkat, proč se taky neohání s mečem. Protivný malý cool černoušek mě spíše sral než rozesmíval, takže bych ho vynechal nebo převychoval. Ústřední dvojka fungovala překvapivě skvěle a Elizabeth Banks byla jako vždy sympatická. Tak co tomu sakra chybělo? Snad jen trochu víc fórů, trochu víc hlášek od té báby, co snídala i obědvala kokain a trochu víc té hudby od KISS. ()

P@\/EL

Komedie, jež potěší nápaditým námětem, jehož potenciál zde dle mého nebyl zcela využit. Je pravda, že se zde najde několik povedených srandovních scén a taky dostatek nadějných hlášek, které ovšem (asi špatným načasovaáním) nevyzní, tak jak by bylo třeba. Co se týče herců, tak si myslím, že zde odvedli dost slušnou práci. ()

Hadrian

Stifler, Ant-man, nerd a černoušek....a ten nerd tu holku nakonec dostal no, happy end juchů...nejvíc mě stejně dostala hláška ''promiň, nemám gumu....to je v klidu, já jsem pro potraty'' Slušná komedie ()

rentier

Souhlas s ostatními * a ** komentáři, pro mě také zklamání, zvlášť po slibném začátku jsem čekal něco úplně jiného než komedii typu rodinná, předvídatelná, nehumorná, ke konci až nekoukatelně trapná:( ()

dogzila

Jednoduché , zábavné , ani sekundu som sa nenudil. Mne osobne sa najviac páčilo , že král a jeho družina sú prihriaty. Holt každý si v tejto komédií nájde niečo na zasmiatie. 5 hviezd asi odolalo iba preto lebo sa nehodnotí komédia ako samostatná kategória , ale celkovo snímok. Vytknúť možno iba zopár ošuntelých gagov , ale ako hovorí klasik čo už KISS je večne živý. ()

ohneta

Čekal jsem VĚTŠÍ PRDEL, místo toho jsem se dozvěděl, co je to ŠEPTAJÍCÍ UCHO. Škoda, aspoň že tam byli KISSÁCI. ()

maart

Skoro som si to nepozrel, tak dávam 4* nech sa to dostane do červenej zóny. Ten film je fajn, je síce trošku výchovno vzdelávací, ale to nevadí keď je pri tom sranda nie? A záver je dokonca z úplne iného žánru, ktorý v popise filmu vôbec nie je spomenutý. ()

ledger

Velcí bratři je přiblblá komedie, která se ale ještě drží v hranicích mého vkusu. Některé postavy jsou mi sympatické, jiné bych nemusela ani vidět. Jednoduchá zápletka vrcholí v napínavém souboji při hře na středověk, což mě mile pobavilo a tak uděluji 70%. ()

BigLoser

Pásová manufaktura mi nikdy nevadila, pokud je kvalitní, což v tomhle případě je. Absolutně parádní dvojce v podáni Scotta a stále populárnejšího Rudda, Christopher Mintz alias Fogl, kterej se udělá do kalhot pri famfrpálu, parádní černošskej prcek a spousta vtipných scének děla z fimu nadprůměrnou záležitost. P.S. Za finální bitvu by se nemusela stydět ani kdejaká fantasy. Přisprostlé 4* ()

Pecca007

Existují dva důvody, díky kterým jsem se vydržel dívat až do konce. Seann William Scott a Jane Lynch. Jinak jenom samá nuda. ()

Pettte69

Na film jsem se chtěl podívat jen z důvodu toho, že tam hraje Seann William Scott, kterému fandím. Ale u tohoto jsem se měl smát? Kdyby nebylo malého černocha, který svým vulgárním chováním se Scottem, alespoň trochu pozvednou film z naprosté nudy, tak je to pro mě odpad. Druhá dvojice (dospělý a dítě) je pro mě naprosto nudná... Paul Rudd mě osobně ve filmu zklamal, ale to je věc názoru. ()