Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

david666

Přiznám se, že jsem film chtěl vidět pouze kvůli tomu, že v něm hraje E.Banks. Bohužel se tady moc neobjevuje, což je škoda:-). Jinak se jedná o standardní oddechovku se všemi klišé, které podobné filmy obsahují. Prostě jak dva znudění třicátníci objevili ty pravé hodnoty. U mě by to asi nešlo, protože já bych toho černošského fracka asi uzemnil hned po 2 hodinách - opravdu tu americkou výchovu, kdy si dospělí nechávají doslova nasrat na hlavu nechápu. Dobrá postava je vyléčená feťačka - ta mě vcelku pobavila. ()

(=LIFTY=)

Škoda, že ústřední dvojce k sobě moc nesedí... Z komedií, které jsem v poslední době viděl, jasně nejslabší. Pořád ale lepší průměr. ()

wray

Prijemna lahka americka komedia. Nic viac nic menej. Klasicke postavy, ziadne velke problemy, na koncy happy end, a myslienka/posolstvo pre divaka, trocha sexu, tak ako sa to dnes v takomto zanri ocakava - na tom sa neda nic pokazit. Nejaka originalita ci pribeh vobec nie je dolezita - takychto komedii tu uz bolo tolko ze by bola drzost od divaka ocakavat nieco uplne nove. Proste nenarocna zalezitost, ak si chcete oddychnut Role Models nie je zla volba. Davam (len) 2 hviezdy - to vsak neznamena ze je to slabe. Splnilo ocakavania. ()

ArMinO

Tak ja dávam plných 5*. Tak som sa nezasmial už strašne dávno. Príjemná oddychovka. Myslím, že si to ešte párkrát pozriem. Ved to čo tam trepe ten malý černoško je hláška za hláškou a nečakal by som niektoré veci ani od Seanna. No čo. U mňa 92%. ()

sabretooth

Nikdy jsem komedie nevyhledával a nekoukal na ně, ovšem je pár výjimečných, na které se podívám a dokonce i zasměji. Tohle je 100% jedna z nich. Sedli mi obě hlavní postavy jak Seann tak Paul, který perlil nádherným způsobem (konkrétně v kavárně při hádce Venti/Large/Grande jsem se opravdu nasmál). Příběh je dostatečný, i když od začátku všichni vědí jak to skončí. ()

kolodej1

nebylo to špatný, hlavně zkraje měl film slušné tempo a dostatek humoru, ale postupně přece jen ztrácel trochu dech. Co se týče příběhu, tak je prakticky jasné, jak se děj bude vyvíjet, v tomto smyslu jede film po mnohokrát vyjetých kolejích. Ale jako oddychovka, proč ne ()

onde

Inu, velmi milé překvapení. Po dlouhé době jsem se odhodlal k nějaké na první pohled jednodušše vypadající komedii, která nakonec pobavila. Optimálně namíchaný koktejl, který balancuje na hranici trapnosti, ale funguje to dobře. Stifler dorostl, začíná mě pomalu bavit, není zase takový prvoplánový dement...) K tomu nutno vyzdvihnout výkony dvou dětských hrdinů, kteří to posunuli o hvězdu nahoru, obvzlášť Ronnie... Takže nakonec z toho vyšla zábavná komedie, která pobouří jen velice pruderní publikum, zasluhující kvalitní 4 *. To možná i díky tomu, co za komedie v poslední době vychází... ()

oceanic6

Je až šokujúce aké vydarené komédie sa nám v poslednom čase rodia :) V tejto sa nám predstaví úplne nová dvojica - Seann-William Scott (Stifler z Prcičiek) a Paul Rudd (Anchorman, 40 Years Old Virgin, Knocked up alebo sitcom Friends). Obaja sa vynikajúco dopĺňajú a z hľadiska dialógov ide o jednu z úplne najlepších komédií posledných rokov. Ešte prekvapivejšie je, že film by zostal vtipný aj po nadabovaní, pretože jednotlivé fóry nie sú založené na americkom slangu a podobne. Film obsahuje niekoľko desiatok skvelých hlášok, ktoré len tak nezostarnú a sami budete mať nutkanie ich citovať :) A keď už by sa vám film nááhodou nepáčil (čo si neviem predstaviť) , aspoň sa dozviete ako vyzerá Shrekov moč a aká je skrytá symbolika textov skupiny Kiss :)) ()

epsyn5

Naprosto obyčejná břečka s univerzálním příběhem, kterým tu byla plná prdel,,, Jedinou pozitivní stránkou je velice zajímavé obsazení, jehož potenciál je na druhou stranu nehorázně promrhán.. Těžké volit, ale na 3* to asi nebude... ()

freezer02

Čekal jsem trochu víc, první půlka je docela nadupaná přisprostlýma vtípkama, ale v té druhé film trochu ztrácí dech, Sex Drive vítězí na plné čáře 58% ()

Elissabet

No jo...už když jsem viděla, že tam hraje Stiffler mi bylo všechno jasný. Jako sranda to byla nepochybně, několikrát mě to rozesmálo tak, že jsem to musela stopnou a jít se vydýchat :D. Ale jinak další z mnoha komedií typu "navrcholu, pád dolů, objevení sama sebe, vzestup"...takže celkem nic překvapivého. Jinak všichni herci tak jako na úrovni, ale u mě fakt bodoval ten fantasy boreček :D ten měl beztak nejlepší hlášky. Nevím, jestli si to zaslouží 4*...ale jinak dávám 3,5* ()

JaguarN

Sice po všech stránkách průměrná, přesto ale docela vtipná věc. Dějově nic mimořádného ani překvapivého, ale dialogy jsou dost povedené. Nejlepší je, jak už to u tohoto typu filmů bývá, začátek, pak je to už slabší, ale pořád se na to dá hodně dobře koukat. Navíc Seann William Scott mě prostě baví. :-) 60% ()

croftak

Komedie má v sobě velmi dobrou myšlenku ."Je o dost lehčí se někomu smát či ho odsoudit než se ho snažit pochopit." ()

KakiBonham

Mám slabost pro Paula Rudda, ale i tak tenhle film vyzněl jako jeden z jeho slabších. Nejpozitivnější na něm byl element Kissáků. You pull the trigger on my looove guun! ()

Axxym

viděl jsem ten samý film co ostatní?? nechápu tak vysoké hodnocení. Nudil jsem se, postavy jsou málo uvěřitelné až trapné, humoru nic moc, námět i zápletka dost klišé. Všichni tenhle film srovnávají se Sex Drive a já bych řekl, že ten je daleko lepší - sice si na něco hraje, ale s nadhledem a sebeironií, čímž se dostává o úroveň výš. ()

Rococo

Tak tohle je opravdu super film, líbil se mi. Celou dobu jsem se bavil, bylo to vtipné a ten konec mě naprosto dostal. Nemyslím úplný konec, ale ta velká bitva, u té jsem se skoro válel po zemi. ()

njuska

Zaplať pánbůh, že místo tohohle dorazil do kin Sex Drive. Kdyby ne, byl by to snad největší distribuční přehmat posledních měsíců :) Slabé, slabé, slabé... ()

schindler

Díky svéráznému stylu humoru bych přirovnal Velké bratry k filmům jako je Travička zelená, Superbad, Zbouchnutá. Hemží se to tady spoustou bizardních postaviček z nichž je každý svým způsobem tak správně trhlej. Ač film vypadá na první pohled že je i pro děti, opak je pravdou protože vulgarismy se tady určitě nešetří. Co se týče hereckého obsazení pro Paula Rudda mám tak nějak slabost a ani tady mě nezklamal, pozadu nezůstává ani starý známý Stifler z Prciček, který asi tráví hodně času v posilovně. Nerad bych zapoměl na Christophera Mintze - Plasseho alias Fogella ze Superbad, který si i tady střihl dost ulítlou roli, obávám se, že podobné role mu zůstanou už napořád. A nakonec nejlepší hláška ,,JESTLI SE KVŮLI TOBĚ STANE NĚCO MÝMU LVÍČETI, NATRHNU TI PRDEL TAK, ŽE BUDEŠ SRÁT DO STRANY". ()