Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

Zevon odpad!

Další nevěstoidní hrůza z růžové, nastavované, umělohmotné sračky. Kruci teď sem se ale fakt namích, copak nejde v americe natočit na téma svatby slušná komedie na úrovni? Proč ze všeho musí udělat ten nabubřelý, napomádovaný a přearanžovaně afektovaný šmejd? Copak tam nežijí normální lidi, jen jacísi humanoidi s přednastaveným regulátorem zábavy v mozku? Rotu nadržených mariňáků na ně, ať poznají středověk znuděné barbíny, to by byla jiná akce :-) a rozhodně vyšší hodnocení, horší to už fakt být nemůže. ()

Primavera

Nechápem, čo môže byť vtipné na tom, keď si dve najlepšie priateľky navzájom kazia prípravy na svadbu, ubližujú si a znemožňujú jedna druhú. Asi nie som Američanka. Tiež nechápem, čo je desivé na tom, keď je mladá žena pred svadbou otehotnie. Asi nie som Američanka. Tá jedna hviezda je za herecké výkony oboch herečiek. Na rozdiel od scénara boli skvelé. ()

Psycho.R

Nevim, čim to je, ale, když už má komedie poslední dobou potenciál a nápad, vždycky se jí chopí někdo, kdo to natočí špatně. ()

josieaddms odpad!

Ubohé a stupidní. Kam filmaři na ty nápady chodí? Nebo vlastně nechodí? Vždyť žádné nápady nemají a sypou s posledního... Obtížné. ()

Blacki

Opravdu špatné...pokud to tedy měla být skutečná válka nevěst, tak tam těch "soubojů" mělo být více. Zvrat na konci byl asi jen tak mimochodem. Za celý film mu skoro nic nenasvědčovalo a najednou prásk a je to. Na druhou stranu...mohlo to být i horší. ()

Likan7

Nejslabší stránkou týhle komedie jsou překvapivě ty holky. Anne Hathaway i Kate Hudson miluju, právě kvůli nim jsem se k filmu dostal, ale v těhlech rolích dementních holek, co si jdou rádoby po krku, mi prostě ani jedna nesedí. A to Hudson komediální talent 100% má, jen k tomu musí být nějaký lepší (nebo alespoň nějaký) scénář. Sledovat hodinu a půl na oko nasraný kámošky, který si dělají naschvály, protože nechtějí zapnout mozek, je fakt bolehlav. Neříkám, pár scénám jsem se zasmál, ale to se tak nějak čeká. A tak nějak se i čeká, ž to bude lepší. Gary Winick prostě nebyl dobrý režisér a neměl ani scénář, který by za něco stál. Kate i Anne za to ale vlastně ani nemůžou. Posledních 20 minut je téměř nekoukatelných. ()

BaronX

Tak tohle bylo opravdu slabé ... zkouknout se to sice dá, ale juchat u toho rozhodně nebudete, a do komedie to má taky hodně daleko. Navíc takové pipiny by si snad nevzal ani ten největší moula ... chraň Bůh!!! ()

KdG

Čistej podprůměr. ;-) Ne vážně, film byl nudný až hrůza, konec byl průhledný, nevěsty trapné, za takové 2-3 dny si ani nebudu pamatovat o čem to vlastně bylo a kdo v tom hrál. ()

dino.h odpad!

No panečku... to bylo dlouhých 89 minut... nemám ani těm dvěma hezkým slečnám zač dát i jednu jedinou hvězdu. Bohužel. ()

Uhura

Předpokladem pro to, aby si divák (nebo alespoň já) mohl naplno užít romantickou komedii, je alespoň minimální sympatie s alespoň jednou z postav. Koukat se však dvě hodiny na dvě slepice, které od dob co za sebou tahaly kačera nemají jiný cíl, než perfektní svatbu v hotelu Plaza, je vážně utrpení. To už není vtipné, to je spíš děsivé, a nemohla jsem s nimi sympatizovat ani jedinou minutu jejich svatebního běsnění. ()

beso74

Počet hviezdičiek symbolizuje to, koľkokrát sa mi pri sledovaní tohto veľdiela rozhostil úsmev na tvári. Buď som mal absolútne blbú náladu alebo som stratil takmer dve hodiny života... A to som ešte jednú hviezdičku pridal, aby mi niekto nevytýkal že som zaujatý voči americkým komédiam. Keď sa mi vydávala segra, to bola sranda.. ()

MRPitivier

Komedie o svatebním šílenství, která je plných kýčů a zbytečných detailů, které na svatbu patří! Ale hlavní představitelky Kate Hudson a Anne Hathaway, které jsou sice krásné, ale jejich herecký výkon je podprůměrný! Trochu nezajímavé, občas trapně vtipné a nudnost Vás provází celý film, který doporučuji pro lidi před svatbou nebo svatební blázny, kteří by se nejraději vrhli do stavu manželského! ()

rialilly

Co se týče Války nevěst, mám docela smíšené pocity. Příběh je prakticky o ničem, ale kamera se opravdu povedla - ty záběry jsou super. Navíc tady hraje Anne Hathaway a Kate Hudson, což trochu zvyšuje kvalitu filmu. Očekávala jsem od toho trochu víc, ale nakonec se nic extra nekonalo. Rozhodně by mě ale nezabilo, kdybych tento film viděla znovu. ()

_aandyy_

Jistě - tak absurdní zápletka, jenže jak může i takováhle pitomina znepříjemnit život! Docela zábavná komedie, tentokrát v podání války o svatbu mezi Anne Hathaway a Kate Hudson. Ještěže se ty dvě nakonec usmířily, protože jinak by se mi o tom snad i zdálo. ()

xenopus

Tak nevím, proč tu má film tak špatné hodnocení, že by syndrom stáda? Ale vážně, vážně není toho moc co vyzdvihnout. Ale co byste taky chtěli vyzdvihovat u ani ne hodinu a půl dlouhé oddychovky? Komplexnost děje a propracovanost charakterů postav? Tohle má být sranda, přece. A docela i je. Jen ty ženský bych někdy mlátil, jaký to sou slepice :-). Ale co, od toho jsme tu my chlapi, přece - i Kate Hudson si to nakonec přizná, že si vzala někoho, kdo je chytřejší než ona :-). Dámy, toto je moudro dne otce Fura! ()

Nijura

Film mě opravdu zklamal, tak jak mám ráda Kate Hudson, tak tento film se mi nijak zvlášť nelíbil.Nebyl vtipnej ani dojemnej. Nuda ()

TEKAS

Nenáročná oddychovna s pěknýma, sympatickýma babama v hlavních rolích. Skvělý film na vypnutí a trochu humoru. ()