Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

kwoky

Oddechovka, od které nejde čekat nic jiného, než slabý děj, slabé vtipy a slabý dojem. Naštěstí v tomto případě to nebylo tak zlé. Na konci jsem si uvědomil, že jsem se i docela dobře pobavil. Takže za 3. ()

lucijelucije

Střelené komedie mi nevadí, a nevadí mi ani kýčovité romantické komedie, ale vadí mi trapné, hysterické a povrchní filmy. A takový zrovna Bride wars je. Kravina. ()

Darksophie odpad!

Dalo by se vyjmenovávat co všechno na tom filmu bylo hrozné, ale to bychom tu byli dlouho. Takže co pozitivního se o tom dá říci... hm... bylo to barevné... pohybovalo se to... a po hodině a půl to skončilo... ale bojím se, že to je asi tak vše... pokud máte pocit, že potřebujete akutní lobotomii hrdě do toho... je to film přesně pro vás ()

lareinna

Tri hviezdy dám väčšinou ak je film pohodový a pozerateľný. Tento bol aj jedno aj druhé, ale dosť plytké. Ale predpokladám, že o to Winickovi šlo, spraviť z toho klasickú americkú komédiu. Anne a Kate sú v pohode, dobre sa film pozerá, to je asi všetko. ()

janeke

geniálna záležitosť! v dobe, kedy sa úzkostlivo dbá na porušovanie stereotypov a študenti gender studies už pomaly nemajú o čom písať, príde prešibaný režisér s nápadom, že natočí ten najšovinistickejší film, v ktorom sú dve hlavné hrdinky vyobrazené ako dve sliepky po lobotómii, ktoré zabudli rozprávať a preto celý čas vrieskajú. jedinú úbohú hviezdičku si asi zaslúži Kate Hudson, dobre sa na ňu dívalo.. ()

naxicka

Objektivně musím říct, že jsem čekala podle recenzí pěknou ztrátu času, ale protože v tomto filmu hraje Anne Hathaway, kterou mám docela ráda, přemohla jsem se a podívala se na to.. Musím se přiznat, že to bylo daleko lepší, než jsem čekala. Ano, nejedná se o film roku - a to ani vzdáleně ne, ale na průměr to stačí. Bylo tam pár momentů, kdy jsem se i zasmála a na konci mi slzička taky ukápla:-). Přiznávám bez mučení, že toto je film hlavně pro ženy o ženách (krásné šaty, krásní muži, svatba...) a proto se do toho má romantická duše dokázala vžít. Konečný verdikt je tedy nic proti ničemu:-). ()

Jacek

Hloupé, těžkopádné, nezáživné. Ideální film pro ty, kdož si chtějí začít vážit dobře udělaných seriálů. ()

maty39

Pro film samotný jsou dvě hvězdičky možná přehnané, ale díky mojí nepochopitelné slabosti pro Kate Hudson přidávám ještě jednu navíc. PS: Místy je to vážně peklo. ()

Pavelos

To zase byla ztráta času s takovýmto počinem.. To byl hrůza, vopruz, nuda, no prostě všechno negativní co se od filmu dá čekat.. Jednu hvězdičku dávám za to že jsem to dokoukal až do konce:-) A ani Kate and Anne tento film nijak nevylepšili.. To prostě nešlo.. ()

Gore

Americká svatební slátanina plná klišé, kdy Hathaway a Hudson hrajou dvě splašený sobecký kobyly. Nejvíc mě vyděsil otevřený konec, doufám, že to nevydělalo tolik, aby se rozhodli pro druhý díl. ()

BreHas26

Nejlegračnější vrchol ne moc vtipné komedie: Emma (Anne Hathaway) jako krvavý pomeranč a Liv (Kate Hudson) jako vysoký modrý sexy Šmoula! ()

Morico

Že se bude jednat o podprůměrnou věc bez nového nápadu jsem čekal, ale také jsem čekal, že se bude jednat o oddechovku, u které se nebude muset přemejšlet. Bezduché relaxace se mi nedostalo, jelikož mi celý film neskutečně otrávila obrovská huba Anne Hathaway, která je díky tomu tak nepříjemná, že jsou scény s ní, co narůstající stopáž nekoukatelnější. 2 * za občasné, docela vtipné scény. ()

goniss

Ann to tam nepochybně sluší. Trochu ohrané téma, ale někdy to překvapí. Někdy Nudné, někdy přehnaně 'americké', někdy milé. Ale nedám ani průměrné hodnocení. I když je Ann jedna z mých nejoblíbenějších hereček a své role typu puberťáckých nebo dívčích romantikých komediích zvládá na výbornou, celkový dojem filmu nepřekvapil. ()

Rehooo

Tak tohle mě teda vážně nějak extra neoslovilo. Přetáhování kdo co kde jak ohledně své svadby udělá líp než ta druhá. V tomhle podání raději už raději už ne. Možná to bude tím, že nejsem ženského pohlaví....Prostě - Pánové tomuto se vyhýbat obloukem. ()

Vaiollet

Poprvé se mi to docela líbilo. Ale podruhé jsem zjistila, že nejsem schopna dokoukat to do konce. Proto jsem snížila ze tří hvězdiček na dvě. Nezachránila to ani moje oblíbená herečka Anna Hathaway. Velice nudná záležitost. ()