Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

Mr.Dogman

Já tomu dám 4* protože jsem se zasmál a to opět ze srdce, a to je přece hlavní. Komedie by měla být přece HLAVNĚ o zábavě ne? A příběh, scénář a to všechno, je tu prostě vedlejší. No a pak je tu druhý problém, a to že to někomu nepřijde vtipné. To Vám samozřejmě neberu, ale není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem :) ()

blackJag

Americká představa svatebního obřadu není sama o sobě nic vtipného, natož pak film o přípravě dvou takových monstrózit. Iritující? Možná. Zbytečné? Zcela určitě. Ale vtipné? Jen v rukou nadaného tvůrce, ošetřené bezprecedentně výborným scénářem. Gary Winick není moc nadaný a scénář, který dostal k dispozici, nebyl ani průměrných kvalit, tak jak to mohlo asi dopadnout? Nevábně. Navíc Kate Hudsonovou nemám rád ani malinko, takže klady hledám opravdu jen obtížně. 35% ()

Guzo

I po Rachel Getting Married (což byl otřes) a po Bride Wars (lehce podprůměrná komedie) si stále myslím, že Anne Hathaway má o dost na víc. Ani v jednom filmu bohužel nepředvedla nějaký extra výkon - to se sice v komedii jako je tahle až tak nečeká, ale mohla být aspoň trošku víc zapamatováníhodná a mohlo jí to tu víc slušet ;) -, tak snad jí to vyjde někde příště. Ale k samotné komedii: Nápad soupeřících kamarádek není nijak zvlášť originální a i pár filmů se svatbou už tu bylo, takže v příběhu asi nikdo převrat nečekal. V tomhle případě se dá sázet buď na pěkné holky nebo na vtipné situace, ale ani jedno tu není dostatečně silné, aby to film vyneslo výš. Ne že by Kate s Anne byly nějaké šeredy, to určitě ne, ale ani jedna tu absolutně nevypadá tak, jak by mohla. Pár vtipných momentů tu sice je, ale celkově je to tak na jedno zkouknutí a dost. ()

Evandulik

Obsahuje spoiler - but who cares?! Najlepšia kamarátka pri vás stojí celý život, potom sa rozhádate do krvi, bojujete proti sebe, ukradnete jej kapelu, ona vám dá spraviť modrý melír, pošlete jej čokoládky, aby sa vypásla a nenarvala do šiat a tak ďalej + myšlienka storočia: kým nie ste vydatá, nežijete!...potom sa vo svadobný deň zázračne uzmierite, zistíte, že sa nehodíte ku partnerovi, ktorého poznáte 10 rokov, zoberiete si brata najlepšej kamarátky a čo nechce náhoda? Obidve ste zamiesili na decko v rovnaký deň. Teraz sa zobudíme a uvedomíme. Keby som mala 5 rokov a toto by bola rozprávka, tak by som to zhltla aj s navijákom. Smola, mám skoro 20 a žijem v reálnom svete, kde zlyháva už prvá časť druhej vety. ()

Scar

Pokiaľ boli preafektované len vtípky, slušne som sa bavil. Problém nastal, pri záverečnom znásilňovaní znovuobjavenia strateného kamarátstva, ktoré naozaj znižuje hodnotenie o celú hviezdičku. ()

Roseinka

Miluju tenhle film jako typická ženská. Prostě romantická komedie o nejlepších (ne)přítelkyních a o přípravě svateb je pro mě dokonalým odlehčením, které si ráda pustím častěji. Navíc Kate Hudson je prostě úžasná baba a přesně takové role jí nejvíce sednou. Nasměju se, popláču, zasním a jsem spokojená. Chápu, že chlapi tenhle film moc dobře nehodnotí a slečny zde možná chtějí dát najevo, jak jim to přijde trapné, ale já vím, že se jim to tajně líbilo. :D ()

jenik71

Co je to za komedii, když se mi ani jednou nepohnuly koutky úst ? Bohužel tohle je trochu slabota. Ale pro vdavekchtivé slečny budiž. Do kina bych na to jistojistě nešel, na DVD mi to opravdu stačilo. Jednou se podívat a dost. ()

Soweek

1,5*. Jestli jste žena pozdní dvacítky z bohatších kruhů, máte našetřený nějaký ten milionek čistě na svatbu, jste beznadějná romantička, všechny serie Sex ve městě máte na originálních DVD a názory vašich partnerů vám příliš starost nedělají, pak toto pro vás musí být orgasmická záležitost. ()

kisha

proč já už jednou provždy nepřestanu dávat takovýmhle romantickým asi prý údajně komediím šanci, to mi někdo řekněte ()

Michelle41

"Your wedding's gonna be huge, just like your ass at prom." - Jedna z největších slepičáren, kterou jsem kdy viděla. Podruhé ani za zlaté prase. ()

xaver

Nesmyslný romantický blábol, jenom prohlídka ztraceného času. Nesmyslné dialogy před spoustou sedících kamarádek.Prostě celý snímek je o ničem. Nedalo se to téměř dokoukat. ()

Kalper odpad!

Nevtipné a trapné. Ztělesněná hrůza. Všichni zúčastnění by měli dát své honoráře na charitu, protože si je vážně nezaslouží. ()

thorewi

Tak nudný snímek už jsem dlouho neviděl a ani herecké výkony dvou "hvězdných" krásek v hlavních rolích mě moc nenadchli. Když přimhouřím obě oči tak 2 hvězdičky, ale i tak se tomuto snímku raději vyhněte. ()

Paity

Typická Hollywood kravina, kdy měl scénárista jasné zadání a to splnil do puntíku, už stačilo jen sehnat herečky poměrně zvučných ale stále neokoukaných jmen a natočit. Udělat tomu reklamu a úspěch je na světě. Vyděláno. Jinak naprostá pitomost o tom, jak se dvě holky nesnáší a tak si navzájem kazí svatbu. ()