poster

Starověká šifra zkázy (TV film)

 • Německo

  Der Bibelcode

 • Slovensko

  Hrozba podľa Biblie

Drama / Mysteriózní

Německo / Rakousko / Francie, 2008, 2x90 min

 • goauld
  *

  Bezbřehhé vykrádání (no spíše přímá kopie) Šifry Mistra Leonarda - navíc bez energie a dost nelogických a celkem najivních sekvencí. Taktéž "záporáci" nejsou zrovna přesvědčiví. Vše korunuje zbytečně natažená délka díla... Zbytečné "vaty" (jako-milostné scény, uměle natažené dialogy) navíc nudí. Nemá tudíž cenu hodnotit výše než jedinou hvězdou za Cosmu.(27.7.2014)

 • LadyPupu
  odpad!

  Jsem si myslela, že mi je špatně po té láhvi vína, ale ono to bylo tímhle paskvilem. Peklo na zemi.(29.2.2016)

 • Eawy
  odpad!

  Nerozumiem ako som pri tomto mohla stráviť štyri hodiny. Neodporúčam pozerať Strata času. Herci boli strašní ešte aj dabingoví...(6.9.2008)

 • Shaman1135
  *

  Niekedy sa mi zdá, akoby Nemci ani nechceli natočiť niečo poriadne. A vždy s tým prídu akosi po záverečnej. V amerike točia historické filmy, natočíme vlastné, za mlákou točia filmy o hľadaní pokladov, kokso natočíme vlastné. Amíci si kopú do biblie, kopneme si tiež. Skôr to celé vyzerá, akoby to mali na háku a produkovali to len z povinnosti. A navyše všetko naťahujú. Tri hodiny? Naozaj? Der Bibelcode je kompilácia nudy, nefunkčných konšpiračných teórii a extrémne nezaujímavého a samozrejme neoriginálneho námetu. Pred pár rokmi som to bol schopný pozrieť celé, ale dnes len konštatujem, že Cosma je pekná baba (hviezdičku si zaslúži), ale to ma nedonúti pri tom zabiť čo i len o minútu naviac.(26.7.2014)

 • DarkDemon
  odpad!

  Ačkoli mám „toto téma“ rád a vím, že se i německým filmařům zadaří viz. Záhada vyvoleného tentokrát jsem vážně znechucen. Tady nejde jen o trapný a mnohokrát použitý motiv „temného spiknutí“, ale především o jeho naprosto idiotské a zbytečné propojování s biblickými texty. Opravdu zoufalý pokus svést se na vlně popularity filmů typu Šifra mistra Leonarda. Scénárista a režisér si zasluhují ukamenovat ... herci minimálně zbičovat. Laciné, trapné a opravdu zoufalé = ztráta času.(30.8.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace