poster

Jonesovi

 • Česko

  Jonesovi: Americký sen

 • USA

  The Joneses

 • Slovensko

  Jonesovci

 • Velká Británie

  The Joneses

Komedie / Drama

USA, 2009, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kulyk
  *

  Upatlaná fantasmagorie na téma ,,reklamní praktiky, jsou fujky, pomni, spotřebiteli ", do které se přitom napasovalo vcelku dost product placementu, račte si povšimnout. Naprosto zbytečný kříženec mezi výpotky Rosakundy Pičerové a antiglobalizační agitkou. Vztahové propletence, ve filmu znázorněné, mohou překvapit jen dvanáctileté odbornice na život v Bradavicích. Ku konci veledíla jsem byl již znechucením natolik oslaben, že i mě málem zlákal jeden z propagovaných výrobků, vážně jsem totiž záviděl vygumovi, který se svlékl do hanbata, přikurtoval své sýrové nohy k sekačce a zakloktal si na dně bazénu. Žiji jen proto, že momentálně vlastním pouze strunovku.(2.1.2014)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.5/10] | me: Veľmi zaujímavý "in" nápad a príjemné herecké obsadenie. Samotné spracovanie však stráca trošku na kvalite "vďaka" svojej typickej krčovitej čitateľnosti. Film sa príjemne rozbieha, je svižný, no a následne spadá do všeobecne známych a predvídateľných koľají, ktoré vedú do mainstreamu. Škoda tejto typickosti,... po hereckej stránke je film zvládnutý solídne - Demi Moore po dlhom čase opäť hraje + vyzerá výborne (a tak sa na ňu dobre pozerá) a "Mulderovi" rola sedí perfektne. Je to pohodový film, ktorý mal na viac, ale vydal sa len obyčajnou cestou.(4.8.2010)

 • Šakal
  ***

  Velice originální, neotřelý a hodně současný námět, bohužel následné samotné zpracování značně pokulhává. Dokud se snímek drží v rovině " dokonalá rodinka " žijící podle nejmodernějších trendů a diktující svým sousedům co je " IN " ( tzn. 1/3 snímku ) jedná se o zdařilou podívanou. Bohužel v momentu, kdy se to zlomí na obyčejné romantické " drama " to jde se snímkem čím dál tím více z kopce a absolutním vrcholem je potom samotný konec. Tady už pouze scházelo, aby se celá ta fiktivní idilická rodinka dala i v reálu dohromady a žili spokojeně až do smrti :o( Přitom velká škoda, potenciál, ten tam rozhodně byl. To by ale snímek musel zůstat v rovině prvních cca 30 min a jít mnohem hlouběji k jádru věci. Mám ale silný pocit, že takovéto ambice ani sami tvůrci neměli. V rukou schopnějšího scénáristy a režiséra mohlo jít rozhodně o silnější podívanou. Herecké výkony standart. Nic víc, nic míň. V případě D. Duchovnyho se o " druhého Hanka Moodyho " rozhodně nejedná ( nevím, kdo přišel na takovýto příměr ), Demi neurazí a i v jejích letech ji to zatraceně sluší. Nicméně to nemění nic na faktu, že po opáčku v budoucnu rozhodně nesáhnu. Nevidím k tomu jediný důvod! Na jedno shlédnutí se to ale " přežít bez újmy " dá :o)60% víc ani ťuk..... p.s. to uživ. Beskydka....tak se na to koukni....(1.11.2010)

 • freddy
  ****

  Když se vedle vás přistěhuje nová na první pohled spořádaná rodina, asi by vás nenapadlo, že jsou to najatí prodejci, kteří mají za úkol vnucovat vám nenápadně výrobky vabraných firem. A právě o to v tomto filmu jde. Nápad samotný je skutečně velmi zajímavý a troufám si říci i originální, a pokud jde o jeho realizaci, tak jsem ve výsledku docela spokojen. Námět byl dle mého názoru vytěžen až do dna, dějové zvraty, kterých bylo pomálu, mi docela vyhovovaly, a jediným zklamáním byl samotný konec filmu, který byl až přehnaně pozitivní a veselý vzhledem k tomu, co se před tímto koncem ve filmu odehrálo. Dále musím pochválit prostory, kde se film odehrával, jak interiéry, tak exteriéry byly úžasné a pro nás, kteří asi nikdy v žádné luxusní čtvrti bydlet nebudeme, to byl úžasný vhled do tohoto světa. Pokud se zaměřím na herecké výkony, tak tam jsem byl maximálně spokojený, David Duchovny zahrál perfektně a na svou roli se vyloženě hodil a ani ostatní jeho kolegové za ním nikterak nezaostávali. Film celkově vnímám jako nadprůměrný, a to především díky originálnímu nápadu, bohužel jednu hvězdičku strhávám za konec, který se sem příliš nehodil, a ve výsledku tedy uděluji čtyři hvězdy.(13.1.2013)

 • hous.enka
  ***

  Taky jste čekali, že to celé bude trochu jinak? Ale tahle verze s tajnou rodinou možná byla lepší, než by se původně mohlo zdát. Pro mě stál zato hlavně konec, který byl sice trochu moralizující, ale aspoň tomuhle filmu dodal lepší (uvěřitelnější) vyznění. A nemám ráda Demi - ta ženská neumí stárnout.(6.1.2014)

 • - Většina filmových záběrů ze školního prostředí byla pořízena na Carlton J. Kell High School v Mariettě ve státě Georgia. Mnoho studentů, kteří se ve filmu objevují, byly studenty právě této školy. (Conspi)

 • - Spoiler: Ve scéně, kdy je objeven v bazéně Gary Symonds, si můžeme všimnout, že má pootevřená ústa, ale v dalším záběru je má až křečovitě zavřena. (Pavlínka9)

 • - Amber Heard, která ve filmu ztvárnila Stevovu (David Duchovny) dceru si, si s Duchovnym zahrála již v seriálu Californication (od r. 2007), ovšem poněkud jinou roli, a to luxusní "společnici". (StarPlate)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace