Šunka od kosti.(30.3.2009)

Imitace stylu retrofilmů Karla Kachyni, dobová hudba vybrána dobře, Kostka je nemožný, ale jinak dobré pokoukáníčko k nostalgii.(2.8.2010)

"Vy byste nenašli ani svatýho Václava před Můzeem, kdybych vás pro něj poslal !! Ale já Fešáka dostanu, musím ho mít !!" ;)(23.12.2013)

Je to prosté, přátelé - můžete vzít chlapa ze Žižkova, ale nemůžete vzít Žižkov z chlapa. A který blbec by se o to taky pokoušel?(24.6.2010)

...aneb jak sympatický žižkovský podvodníček s prvorepublikovou policií a strázněmi života chytrostí a vtipem bojoval. Pohodová komedie s pohodovým Karlem Heřmánkem v hlavní roli, Lubomírem Lipským coby "schizofrenním" takykamarádem a skvělou dvojkou Zedníček - Kozderková:) A opomenout pana komisaře Mourka, který je dobrák, ale svině, to bych zasloužil, aby si mě podala Černá Ruka:))(15.5.2003)

• - Eva Hudečková propůjčila svůj hlas kolegyni Zoře Ulle Keslerové. (pávek)

• - Zora Ulla Keslerová (Růža Nejedlová) bola v čase natáčania tejto snímky manželkou autora hudby k filmu Petra Hapku. (Raccoon.city)

• - Postavu komorníka Franca mal pôvodne hrať Jiří Sovák, ale ochorel. (Raccoon.city)