Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

sedlo03

LOL. Tohle chce nějaký čas na vstřebání. Začátek mě neuvěřitelně vtáhl a myslel jsem si, že se snad zde všichni spletli, ale dále se to vyvíjelo podle očekávání (Jak koho). Spousta životních pravd, mouder a ponaučení zabalená na do slušného vizuálního kabátu s trochou Medal of Honor. Velmi netypické míchání žánru, které pro mě fungovalo více než dobře. Pochvala za muziku. Jediné co můžu vytknout je, že první část byla výrazně lepší než druhá, jinak to klidně mohlo být za plnej počet. 80% ()

toi-toi

Svojim spôsobom mám Syndera rád. Dokáže vytvoriť neuveriteľné obrázky, avšak nesmie si písať sám scenár. Ako režisér je majster remesla a s efektami pracuje ako málokto. Držím tomuto chlapíkovi palce. ()

laFei

Muheee? - Záchvat hromadného masakru mozkových buněk. - Ale ať nekřivdím, drak byl fajn a jsem fanda podvazků. ()

(Z)denny

Tak to byl neskutečnej mazec. Úžasná jízda. Fantastní. Fantastická. Ze začátku mi připadalo, že koukám na nějakej skvěle zpracovanej hudební videoklip. A tento pocit mě vydržel až do konce.. ()

Deywid

Typický príklad tzv. "cool" filmu.....Úvodná scéna je tak cool, až je smiešna....Samotný príbeh je tak cool, až je blbý....Herečky vyzerajú tak cool, až sú absloútne nesexi...Dialógy znejú tak cool, až si prajete aby bol film nemý....Akčné scény sú tak mega super cool, až sú mega super nudné (aneb Snyderove spomalovačky 5-krát a tak isto)....A tak jediným, kto je naozaj cool je Scott Glenn... ()

Gore

Prvních 12 minut bylo luxusních navíc podbarvených skvělou novou verzí písně Sweet Dreams od představitelky Baby Doll Emily Browning, pak přišel menší šok, ale naštěstí s první akční scénou se vizuální slast vrátila a vrněl jsem blahem s menšími odchylkami až do konce. Skvělej soundtrack, sexy představitelky, vizuální orgie, úžasné akční scény, ale i ten příběh byl vcelku zapadající do tohoto mechanismu weird filmu. Já jsem spokojenej, protože mám rád filmy, které nejsou předvídatelné a svým způsobem zvláštní. ()

Blue.Shark

Spoilery: Neuvěřitelné! Famózní! Přestože jsem film prošvihl v kině, i u TV jsem hýkal nadšením nad akčním nářezem, brada mi padala k zemi z fantastických změn prostředí a v krku jsem cítil knedlík při závěrečných scénách. Nutno podotknout, že hudba je vybrána přímo mistrovsky a částečně také kvůli ní jsem měl kolikrát problém, abych zůstal sedět v křesle. Nejlepší na tom všem je, že Zack Snyder veškeré dění zvolil tak, aby to dávalo perfektní smysl. Baby Doll se zbláznila a šéf blázince s ní dělá kdovíco...aby nad tím nemusela přemýšlet, uteče do reality, kde se nachází v "luxusním" nevěstinci. Protože ale musí tančit, uteče si ještě dále a celé to vnímá jako souboj sebe a svých kolegyň proti různým protivníkům. Jde mi o to, že ať se v těch absolutně snových sekvencích děje cokoliv, dává to perfektní smysl - ta holka je blázen...a když se mi může zdát sen o létání, proč by se někomu nemohlo zdát něco podobného Sucker Punch? Nehledím na to, že je to interpretace tance, což ne každému dojde. Tady jde všechen můj vkus pro reálnost stranou, což se často nestává. Je tu také další stránka věci - kdo se nezkusí vcítit do Baby Doll (a touto schopností dnes moc lidí neoplývá), ten Sucker Punch krátkozrace označí za ego honící film a akční slátaninu všeho možného i nemožného. Smutné je, že takových lidí je většina, a když se něco jen trochu liší od zažitých standardů, hned je to špatné a blbost a Snyderova masturbace nad sexy školačkami. Tenhle skvost je mix ze řetězu utržené akce, fantastických prostředí a psychologického thrilleru. K tomu je nutno připočítat rovněž skvělou kameru a zpomalené sekvence, které nepůsobí samoúčelně, jako třeba v posledním Resident Evil, ale vyloženě umělecky. Navíc si po několikanásobném shlédnutí všímám různých detailů, které provazují jednotlivé úrovně filmu (a ještě se nepovedlo, abych se nudil). Sucker Punch je také klenot mezi grafickými orgiemi posledních let...a Emily Browning je kočka :)) Plný počet za zatím největší překvapení a bombu roku (ne-li posledních pěti let). ()

LudeCZek

Hodně zametené, hodně fantasy, skvěle vizuálně a trikově zpracované. Asi jsem měl dávat větší pozor, občas jsme se v ději ztrácel a nechápal, 2 a 3/4 * ()

Aldanar

Kristova noho... kdo todle ma Snyderovi sezrat. Predpokladam ze vina neni az tak u nej jako v duchapustem scenari. Princip trech rozdilnych realit je smesny, bojujici holcicky jabysmet, sebeobetovani, zrada, hlavni padouch... a hlavne demence vsech postav. Navic pridame prisernou stopaz - 110min bylo nehoraznym utrpenim - smekam pred tim kdo si u tedle slataniny da director's cut... ()

doddo2012

Hoci som sa párkrát stratil v deji, nakoniec som sa našiel. Akčná fantasy so skvelými efektami medzi realitou a fantáziou. ()

kubyno

Audiovizuální orgie Snyderova rukopisu (hlavně ty vizuální!!), doplněné výborně vybranou hudbou. To by i stačilo, ale je tu ještě jakýsi příběh. A ten mi kupodivu nijak nevadil, na konci do sebe všechno zapadlo a nějaký "vyšší smysl" jsem RADĚJI neviděl... Je to vlastně geniální a nadupaná zábava, se vším všudy (trochu vymaštěná - ale nepotřebujem to někdy?), u které prostě jen vypnete a kocháte se, tak co tomu vlastně chybí? ()

majec4

Ked som odchadzal z kina, premyslal som, kde mam gamepad. Kombinacia sukniciek, krasnych bab a ich neskutocnej brutality ma dostala. Priatelku to tak nevzalo, ale ja som bol uneseny. No, film nie je len o vybuchoch, krvi a sexi sukniach, ale pocas prechadzania "levelov" sa casto a dost vyrazne opisuje kruta skutocnost, ktora postihla hlavne hrdinky. A to dodava filmu o nieco viac vaznosti. Film nedokazem naordinovat masam, ale ludom, ktori mozu veci z mojich prvych dvoch viet, urcite snimku odporucam. enjoy. ()

M1k9

Hezké xichtíky. Zvláště pak Emily Browning. Z filmového hlediska to je ale střeštěnost. Hodně špatný mix. 0.5/10 ()

tragicus

Vyborne, nebyt nekterych hluchych mist (vetsina dialogu - nastesti jich neni mnoho) a neprilis logickeho rozuzleni (alespon moje egoisticke ja jej nedokaze pochopit), byl by to plny pocet, protoze zbytek je dokonaly jako musel byt tanec hlavni (?) hrdinky. A hodnotit jen uvod, prikreslil bych si na monitor velky vuz a orion k tomu. ()

Martinius

dno snyderovej reziserskej kariery. je priam bolestive sledovat, ako sa jeden sikovny reziser vyvija od deviatich k piatim. po troch skvelych filmoch prisiel jeden vlazny a jeden ubohy. sucker punch posobi ako bastard tupej konzolovou hry natrieskanej opulentnymi animaciami (typicke najma pre platformu playstation) a snahou o adaptaciu vlastneho pokusu o komiks (akoby snyder nemal k dispozicii dostatok primitivnych i menej primitivnych komiksov a musel si dalsi vymysliet...). film zjavne urceny pre cielovu skupinu uchylov ukajajucich sa bezne nad hentai, pedofilnych anime, ci nad krehko posobiacimi dievcatkami v kratkych skolskych uniformach, pri ktorych im vidno gatky, a so zazracnymi schopnostami v sibrinkovani s japonskymi mecikmi. vizualna stranka sice zachranuje film od uplneho prepadliska, dve hviezdicky udelujem z iracionalneho sucitu a neschopnosti poslat rezisera ako je snyder do odpadkoveho kosa. ()

majo_svk

Zack Snyder je super rejža. Podľa môjho názoru ešte nenatočil zlý film. Všetky boli neskutočne fajn. Je to vizuálny a hudobný mág, ktorý (okrem Baya) nemá konkurenciu. Jeho Úsvit mŕtvych patrí medzi najlepšie horory, aké som videl. 300-stovka mi svojimi spomalovačkami spôsobila trojdňové slintanie a neopraviteľnú otvorenosť dolnej sanice. Strážcovia nesklamali. A jediný animák o Sovách strážcoch bol úžasný. Nový prírastok v podobe Sucker Punch je dôstojným nástupcom. Od prvej minúty som bol nadšený. Skvelá hudba, parádny vizuál a bulet time efekty. Všetko to, čo mám rád. Snyder sa neskutočne odviazal a natočil film podľa seba. Urobil dobre. To, že príbeh je nesúvislý, delený na malé časti odohrávajúce sa v rôznych časových obdobiach, vôbec nevadí. Veď sa predsa odohráva v myšlienkach hlavnej predstaviteľky (mimochodom vyzerá, ako z reklamy na detské lízanky). Pravdou je, že veľa ľudí ho za tieto audio-vizuálne orgie odsudzuje. No čo, je to ich názor. Podľa mňa je však Snyder jeden z najlepších režisérov. Jediné, čo mňa dnes mrzí je, že nenatočil Maxa Paynea. Vtedy by to bola iná parádička. Jedine on totiž vie vhodne používať prvky počítačových hier. PS: podobne je na tom aj Michael Bay, ktorého ľudia kritizovali za Transformers 2 a daný film zarobil nakoniec obrovské milióny. ()

bambusacek

Trochu jsem se ztrácel, co se v té léčebně/blázinci/bordelu vlastně děje. Na druhé shlédnutí mi pár věcí konečně docvaklo. Každopádně, když Babydoll tancovala nám byl promítán příběh záchrany a útěky pěti holek v krátkých sukních, tak jsem se opravdu bavil víc než u nejlepší RPG hry. 75% ()

arcticsky

Za skvělý soundtrack je jedna hvězda navíc....geniálně zpracované coververze mě dostaly - Army of Me od Björk a hlavně má oblíbená skladba od Beatles - Tomorrow Never Knows....ale i ostatní písně dostaly kongeniální háv. Nádhera poslouchat! ()

Stanley619

Když hodím logiku za hlavu, tak je to celkem dost zajímavý film. Hlavně po vizuální stránce. K tomu ještě ty nebezpečný mladý holky. Co je ale fakt bomba, je soundtrack k filmu, ten je fakt vynikající. Kvůli němu jsem dal o hvězdu navíc. 75% ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)