• hermiona
  *

  Absolutní trapárna. Výsměch původnímu formátu, kde umělci skutečně uměli. Nepovedená travesty šou v podání Vladimíra Hrona, který si zjevně myslí, že všechny hvězdy světa jsou zbytečné, když se narodil on. Jako baviče na firemní večírek bych ho klidně zavolala – když už budou všichni napůl sjetý a bude jim putna, co se to hemží na jevišti. Doufám, že to už nikdy CT nebude reprízovat.(10.2.2013)

 • hippyman
  **

  klobouk dolů před Hronem, to jako jo... ale udělat z toho šedesátiminutový pořad v hlavním vysílacím čase, to mi přijde trochu příliš... 40%(5.4.2009)

 • majky19
  ***

  V podstatě pořad na stejné brdo jako relace "Jsou hvězdy, které nehasnou". Rozhodně to nebylo špatné, ale těchto pořadů i napříč různými soukromými televizními stanicemi vznikla na počátku nového milénia opravdu nepřeberná řada. V každém případě produkce České televize z toho podle mého názoru vyšla ze všech stanic nejlépe, zejména pak po kvalitativní stránce věci.(17.7.2018)

 • kingik
  odpad!

  Nechápu, jak mu někdo může za to platit, aby si pak prdel vozil v luxusních bourácích. Ten člověk se jen cpal do televize, aby ukázal své ego národu. Dneska smrdí někde na Barrandově. Klady: nejsou, nebudou a nevedeme. Zápory: celý pořad je podělaný + jméno Vladimír Hron + vypadá jak Ježibaba + katastrofa poslouchat staré fláky v Hronově obsedantním podání + nejhorší revival Queen, co jsem měl možnost vidět. 0%(7.2.2013)

 • Iggy
  *****

  Ta dvě původní vystoupení Vládi Hrona v Šanci byla naprosto geniální! Jeho pozdější samostatný pořad už byl bohužel o dost slabší...(11.12.2008)