Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

Radek.SCH odpad!

Stydím se, ale díval jsem se na to. Možná to bylo tím, že se v té době na to dívala většina národa, nebo (spíš) proto, že mi bylo "tehdy" patnáct (tzn. že jsem ještě neznal ČSFD, MovieZone a jim podobné). Sice mě to vůbec nebavilo, ale stejně jsem u toho sedával. ()

ivamka

První řada díky Emilovi, Jindrovi a Regíně a Vendy byla přesvědčivá a živá. Taky to bylo neočekávané zpestření, když se odstěhovali na Slovensko. Prostě úlet. Líbí se mi komentář Kulmon a Mysicka. ()

misakurt

První realityšou tohoto typu u nás, takže než jsem stihla zjistit, že realityšou namám ráda, tak sem na to koukala bez přestání...nojo..kdo nesledoval vyvolené bal prostě aut ()

alambert

Ze začátku to nebylo až tak strašné a aspoň jednu hvězdičku si to zaslouží. Horší byly pak ty další série, to už jako fakt NE. ()

Luk Skywalker

Hodnotím jen první sérii, kde byli ještě "normální" lidé, pak jsem už na ten odpad společnosti nesledoval a novou sérii po x letech taky sledovat nebudu. ()

loki5

Vlastně to byla z počátku docela zábava než se začalo emotivně řešit kdo vypadne a proč . Postupně to ale ztrácelo hodně na kvalitě. Koukal jsem jen na první část a to velmi nepravidelně. Ostatně kdo nekoukal že. Bylo to nové,svěží a zajímavé sledovat bandu lidí v podstatě na dovolené (takoví účastníci zájezdu). Bohužel to změnilo žánr a byla to jen přehlídka hádek. Navíc ještě uměle vyvolaných a to mě upřímně moc nebaví. 40% ()

NightPorter

"Dnešní palec bych chtěla dát člověku, kterému jsem otevřela své srdce, a on mě moc zklamal. Jsi to ty, El Ňíňo." :-D Já prostě jakože nevim, ale tyjo tohle je prostě geniální věc, tyhlety palcovačky, výzva a duel. Málokde se takhle pobavim u vylízanosti největší spodiny republiky, posbíraný někde v lepším případě na pracáku, v horším někde po léčebnách... snad jen ještě u Událostí komentářů, když je tam Mareček Benda, Polčák nebo Langšádlová. ()

vera27

1.řadu jsem sledovala ještě na základce, to se musí nechat byl to hit. Ostatní díly vyvolených nestojí moc za řeč. Nejlepším soutěžícím, bez kterýho by to ani taková šou nebyla, byl Vladko. 3* ()

cerbygerby

Já nevím, ale mě to prostě baví, vím že je to magorárna, ale kdo je tak trochu švihlej, tak to musí sledovat a zžívat se s každou osobou, nenávidět, přát, no prostě to sleduji a fandím Vladkovi :) ()