Pořad pro všechny kutily, který můžeme vidět na TV NOVA sedmý den v týdnu ve večerních hodinách. Když např. stavíte dům, nebo si chcete něco vyrobit pro potěšení, či vypěstovat nějakou nezvyklou květinu. Loskuták vám vždy poradí a nabídne tu správnou inspiraci, nápad, nebo radu. Každý díl obsahuje sedm reportáží. Moderují sourozenci Gondíkovi. (duklak2)

Mr.Mimi

Nelepším moderátorem na place byl asi ten plyšovej loskuták. Občas i nějakej dobrej nápad, ale to si raděj přečtu nějakej časopis pro kutily. ()

rozbris

Hvězdička jen za sourozence Gondíkovi, ale i nad tím jsem váhal....Rozhodně mi nevadí, že to v televizi propásnu. ()

Lukoboss odpad!

To je podobný jako s Receptářem. Nic mně to neříká, Gondíci vtípkují jako v GoGo Show a rady, jak si vyrobit topůrko jsou ještě lepší. ()

wosho

Nemám nic proti Gondíkovým-jsou mě u prdele a pokud zůstanou ve svých pořadech a nebudou mě lést do pořadů, které rád sleduji,tak jim přeji mnoho štěstí do života. Nemám ani nic proti Radám ptáka Loskutáka a nechápu tak nízké hodnocení-k dnešku 16,02,2010 je to 18%. Normální pořad tohodle druhu informativní zábavy, něco jako Receptář, jen bez Přemka :-). ()

I.AM.NOT

Pu...pu....pu...publicistický? Ani to nemohu vyslovit. Pod tímto pojmem jsem si až do teď představoval něco jiného (i když jen o píď:) ()

Tessie odpad!

Dva trapní sourozenci učící český národ jak malovat na okna a sadit kytičky. Nechápu, jak tohle mohlo tak dlouho běžet a zavazet v programu. ()

Paity odpad!

Rady ptáka Loskutáka býval pořad, který měl konkurovat Přemkovým Kozlíkům šikulům a možná, že se to ze začátku i řadilo. Dnes je to ale přehlídka teleshopingových nabídek nic jiného. Jednoduše hnus. ()

Prochy38

Ano, je to slabá kopie Receptáře, ale není to špatný pořad. Gondíci sice nejsou vždycky tak ok. Na ně je potřeba mít náladu... Ale pořad funguje, je to zajímavé, nechápu, proč by to někomu tak vadilo.... ()

Oyer

Už jsem od pár lidí slyšel, že si díky pár radám z tohoto pořadu něco zvelebili, vylepšili či zmodernizovali. Tudíž přímo jako odpad bych tento jinak nudný a né zrovna nejlépe zvládnutý pořad také nehodnotil. ()