sskrblik

S politky netančím, ale Václav Moravec je kvalitní moderátor a dokáže zaujmout svými otázky jak diváka, tak i politiky. ()

Castrator odpad!

Dříve, circa před deseti lety, se na Otázky dalo i dívat, teď je to nezáživná na dvě hodiny natáhlá nuda, která nezaujme ničím, naprosto ničím. Měním hodnocení z hvězdy na odpad. Stará dobrá Sedmička a konfrontace za každou cenu. Vávro, vrať se! ()

baroko odpad!

Již naprosto nesnesitelný pořad, jehož jediným účelem je od první až po poslední vteřinu dehonestace Zemana. Chápu, že někdo nemá stávajícího prezidenta v lásce a řekne to, ale veřejnoprávní televize, kterou nuceně financují všichni občané se tímto pořadem vlastně zcela záměrně vysmívá všem Zemanovým voličům a tedy větší části národa. A o moderátoru pořadu se raději ani vyjadřovat nebudu... ()

mcleod

Václava Moravce čím dál tím víc nemohu vystát... to jeho neustálé skákání do řeči a snaha o dynamiku pořadu, která absolutně znemožňuje jakoukoli hloubku diskuzí, snaha být za každou cenu vtipný, neobjektivita přístupu k jednotlivým debatujícím (byl jsem bohužel svědkem, kdy naprosto neprofesionálním způsobem zesměšňoval odboráře Pražského dopravního podniku, zřejmě jen proto, aby byl považován za vtipného... pravda, odborář sice nebyl moc obratný, ale politiky se stejnými odpověďmi nechává moderátor většinou být) a v neposlední řadě naprosto neodpustitelné zapojování se do diskuze svými vlastními názory. Píšu o tom tady mnohokrát, tak se mi to ani nechce zase opakovat, ale tohle je typický příklad průniku zábavního průmyslu i do oblastí, kde nemá co dělat... jak píše Neil Postman. Potom to vede k tomu, že tento moderátor je považován za nejlepšího moderátora v Česku a ta pravá kvalita v podobě Martina Veselovského je zapadlá v Událostech, komentářích. To je jediný kvalitní diskuzní pořad v Česku, OVM jsou opravdu, jak je uvedeno v záhlaví ČSFD, spíše talk-show než publistický pořad. ()

Ravi

Nebojím se dáty ty 4*. Proč? Protože tohle je jeden z nejlepších publicistických debatních politických pořadů, který kdy u nás vznikl (přičemž "jeden z" znamená asi tak jeden ze dvou, tří). Kvalitní a nevlezlý moderátor, který si skoro vždy dovede udělat pořádek při handrkování politiků o slovíčka a při tom ještě dokáže vnést do debat i trochu toho fundovaného humoru a nadsázky. Pokud v televizi v neděli nic nedávají a já nemám zrovna co na práci, pustím si Otázky Václava Moravce a nestydím se za to :) 85% = 4/5 ()

Kosmik 1

Ono je to jedno, politici se nám občanům vysmívají neustále a nemá cenu tu hodnotit jejich projevy. Faktem ale je, že ikdyž se o politiku nezajímám, tak některé otázky jsou pokládány opravdu dobře a pro diváka zajímajícího se o politiku to musí být slast. Za sebe dávám 30% snaha se má přeci ocenit... ()

Masrii

Podle mého nejlepší politický pořad co v televizi můžeme vidět, ale mě politika vážně moc nebere. Václav Moravec je na debaty perfektně připravený a vždy ví o čem mluví. Navíc je na vše dostatek času, takže se nemusí ani příliš skákat do řeči. 80% ()

Maynard.

Tyto 4 * patří pouhopouze Moravcovi. Chce to mít pořádně pevné nervy, jen co je pravda. Je to jediný politický pořad, na který se alespoň jednou za rok podívám. V porovnání s např. neskutečně trapnou a povrchní Jílkovou je to paráda. ()

lskala

Téměř dvacet let trvalo, než u nás vznikl pořad této úrovně. Pan Moravec je neskutečně pohotový a inteligentní moderátor. 75% - 4**** ()

insurgentes odpad!

Když dělal interview BBC, poslouchal jsem ho, po vstupu do ČT zmalignizoval. Mě nezajímá názor Václava Moravce, pro mě je on NIKDO, ale bohužel pro řadu lidí je to dnes už kult. ()

Ferinka

Koukám, že tu mám 4*. Ale ruku na srdce - forma pana Moravce dost upadá a občas mi přijde, že v debatách jde proti všem, včetně proti sobě. V jedné chvíli to byl nejlepší diskuzní politický pořad u nás, ale dneska mi přijde, že ty politiky lynčuje sám redaktor, který skáče do řeči jako skokan hnědý do rybníka. ()

rozbris

Tak to je docela hodně zábavné a poučné, jací jsou politici. Ani si tam neumím představit někoho jiného než Václava Moravce, ten jim dává. Jen tak dál chlape. ()