Epizody(25)

Vypadá děsivě, ale je to dobrák od kosti. Ryūji se nečekaně spřátelí s Taigou, drobnou dívenkou s ostrým jazykem a drsnými způsoby. (Netflix)

JohnyTrava

Hej, bolo to často plné klišé i jasné ako sa to bude asi končiť, aj keď sa autori chvíľu snažili tvrdiť opak. To naťahovanie na konci si fakt mohli odpustiť. No napriek tomu sa mi to páčilo. Azda som sa rabukomov ešte nepresítil, či skôr ich toľko nevidel. Možno i preto mi to neprišlo tak podpriemerné ako iným "fajnšmekrom". Síce za plnú to nebude, na isté perly to naozaj nemá, ale ešte neskazený preplnením mainstreamom si dovolím hodnotiť za 8. Ach beda tým, čo budú nasledovať... ()

Zombiepod

Tento žáner anime som nikdy nemusel, no Toradora ma viac než len prekvapila. Príbeh je milý a zábavný, občas fantasticky dojímavý a úprimný, postavy bezchybne spracované a chémia medzi nimi, tá je v žánri jednoducho bezkonkurenčná. Toradora je krásnym vzťahovým anime, od ktorého som sa jednoducho nedokázal odtrhnúť, a so smiechom, či napätím hltal jednu epizódu za druhou. Hviezda dole však ide za záverečné diely, ktoré prevrátili dokonalú dejovú kostru naruby, a to úplne zbytočne, a bez akejkoľvek logiky. Finále síce pekné, ale tie nezmysly, ktoré k nemu viedli, neodpustím. ()

Chinese Ashio

To už naozaj neexistujú anime v ktorých by hlavné predstaviteľky boli jemné? Ja len že v každom anime, v kazdom sú všetky hl. predstavitelky samostatné, nepotrebujú pomoc, po škole su známe ako bitkárky....odkopávajú chlapcov o 10 metrov - vy viete na čo narážam a to na prvú epizodu... narazí na Ryujiho a hned ho potrebuje zmlátit? Omg, co je toto za reakciu? Dalsia vec ktora mi vadila je, že tí hlavní predstavitelia prišli na to, čo k sebe cítia až na konci..... no nemôžem na tom hladat iba negatívne vlastnosti.... Ako spomenul/a T2 romantika je celkom fajn uletena... Davam priemerné 3* ()

sajagi

Toradora! je patrně další ze seriálů, který bude své publikum polarizovat. Stejně jako v Elfen Lied zde nehraje roli zábavnost čí brilantní animace, ale zda věříte tomu, co se vám předkládá, nebo zda to považujete za samoúčelné a iritující. V případě Elfen Liedu bych patrně měl sympatizovat s roztomilou žvatlající Lucy, nebo alespoň hltat krvavé scény. V mém případě se nekoná ani jedno, jsou mi naprosto lhostejné, a tak Elfen Lied pro mne představuje pouze ztracený čas. Stejný přístup budou mít mnozí k seriálu Toradora!. Pokud Taize uvěří, že se jedná o citlivou dívku vyznávající motto "nejlepší obranou je útok", nikoliv zakomplexovanou "samici na ocet", jak píše Subjektiv, pak si Toradoru nejspíš zamilují. Mimochodem, když už chcete škatulkovat Toradoru jako komedii, přidejte si k tomu aspoň "hořkosladká". Tohle nemá třeba s Love Hinou opravdu nic společného. ()

Rediik

Ryuji a Taiga. Dva spolužáci, kteří jsou zamilovaní do svých přátel, ale nedaří se jim je získat. Ani, když si pomáhají navzájem. Mají spolu zvláštní vztah (spíše ho Taiga využívá a vyžírá:D). Šíleně (snad ani nemůže existovat takový člověk) aktivní Minori, která se raději obětuje, než aby zranila kamarádku. Skoro vždy nad věcí, to je Kitamura a Kawashima Ami, která byla snad sympatičtější než Taiga. Kdyby to bylo kratší, vůbec by to tomu neuškodilo. Ale celkem jsem se bavila:) ()

Víteček

Rozhodně to má své světlé chvilky, ale jako celek nic moc a příliš se to topí ve svém milostném troj- až více-úhelníku. Vím, že je to v anime docela standard, ale tohle rádoby humorné násilí děvčat, vůči chlapcům, mi za prvé nepřijde vhodné, ale hlavně ani humorné. Chvílemi jsem váhal nad třemi hvězdičkami, když to předvedlo něco lepšího, ale s postupujícím časem se to usadilo pevně v dvojce a neuspokojivý závěrečný díl to jenom potvrdil. ()

dudo24

V prvom rade, humor v seriály je skvelý. Snáď každú epizódu som sa nahlas smial. Ľahko som si obľúbil svojské sympatické postavy. Romantika fungovala dobre tiež. Na úrovni mi prišli aj vzťahové problémy, ktoré neboli predramatizované, aj keď občas len tak tak, a boli za nimi vcelku rozumné dôvody. Moja výhrada sú jedine posledné epizódy, ktoré boli pomalšie, s málo humorom, a pre mňa osobne, menej zábavné a zaujímavé ako tie predošlé. Bolo aj divné, že v poslednej epizóde chýba jedna z postáv. Narušilo mi to celkovú harmóniu ich skupiny a nemal som až taký hrejivý pocit na duši na konci seriálu aký by som chcel. Jedny z najobľúbenejších scén sú jednoznačne prvé stretnutie Ryuuji a Taiga na chodbe školy, a neskutočne intenzívna sekvencia bitky a priamo na to naviazané doznania v 16tej epizóde. ()

Sakikura

Něco dobrého by se na tom našlo, ale ať dělám co dělám nestačí mi to k tomu abych přidala na hodnocení. Ohraná školní klasika s neskutečně táhnoucím se dějem. Při každé nové epizodě jsem si říkala kdy už to proboha skončí. A když jsem čekala, že budu odměněna za tu strašnou nudu, kterou jsem si vytrpěla, zajímavým koncem, byla jsem zklamaná. Pokud máte rádi anime kde se něco pořádného děje tak Toradora! opravdu není pro vás. ()

Teelus

Celý seriál se veze na normální komediální školní vlně, která je velmi pěkně zvládnutá. Je to vtipné, hezky nakreslené a příjemně se na to kouká. Taiga je rozhodně z tsundere hrdinek má favoritka a je nehorázně sladká, Ryuji je zas takový dobrák, že by ho snad opravdu musela hned milovat každá, a člověk si říká, proč to tygříkovi trvalo tak dlouho. Ale ten konec... ten byl opravdu divný a vůbec neseděl ke zbytku seriálu. Pokud už chtěli přeřadit výhybku do vážnějších témat, tak to nemělo být tak najednou a vyznít do prázdna. Koneckonců seriál je to dost dlouhý (na to, že se v jeho 3/4 v podstatě nic krom běžných zážitků neděje). Čtyřku si to u mne ale udrží za krásnou animaci a za některé originální a emotivní scény, přičemž vyzdvihnout musím tu se "Santou", protože na to, že již nějakou dobu věkově nepatřím k cílové skupině diváků, pro kterou se tyhle seriály točí, jsem byla pěkně naměkko, a to se počítá. ()

Vlado.

Tak tento serial mi nedaval velmi zmysel. Postavy tam konali zvlastne, prilis aj na anime. A Taiga je tak strasne sebecka a hnusna vecsinu casu, ze by nikto s nou nevydrzal, ne prave naopak. Serial ma na niektorych miestach celkom slusne pobavil a take kludnejsie tempo mam rad, takze za lepsie ***. ()

Harroc

Taková seriály mám rád. Jsou ideální na odreagování. Navíc je zde spousta emocí. Někdy se smějete, jindy zase brečíte. A takové by měli být seriály. Nic složitého, ale přesto zajímavého. Toradora! je zajímavá od začátku až do konce. A jenom ledová královna by nedokázali tomuto seriálu otevřít své srdce. ()

poleno

Toradora! se mi líbila o něco více, než podobně laděné anime Golden Time, které jsem viděl o něco dřív. Postavy jsou velice dobře napsané, sympatické a během 25ti epizod si k ním dokážete vytvořit vztah. Příběh je o klasickém milostném několikamnohoúhelníku, kde když nepochopíte základní vztahy mezi postavami, tak budete po zbytek tohoto úžasného anime dosti zmateni, což by byla škoda. /90%/5* ()

RoyBatty444

Anime na dobrý pocit. Postavy sú síce zaškatuľkované a zvrat je predvídateľný. Napriek tomu tvorcovia vedia rozohrať zaujímavý niekoľko uhoľník so zaujímavými charaktermi. ()

Tenzen12

Souhlasím s sajagim. Tohle není tak úchvatné anime aby chytlo každého, nesrší originalitou, ale na druhou stranu se tvůrcům podařilo vytvořit věrohodné charaktery, které ne vždy jednají podle našeho očekávání a vymykají se svým archetypům. Kromě toho prvky dramatu výrazně mění vyznění celé serie. Možná lze najít lepší, ale v dnešním návalu průměrných a podprůměrných rabukome to chvíly potrvá a Toradora! může hledání velmi zpříjemnit. ()

Bassko

Toradora je ten typ anime, ktorý ako keby ste rozdelili na dve polovice, každá zobrazuje niečo iné. Tá prvá je príjemné bláznivá a vtipná, druhá sa však zmení na romantickú drámu. Som rád, že som na tento seriál narazil, ale možno keby že naňho nenarazím v čase, kedy som mal náladu na čistú romantiku (áno, som heterosexuál), tak by som nedal takéto hodnotenie. Žiadna postava nebola jednotvárna a vyslovene neiritovala, teda počkať, zabudol som na Minorin, toto bola osoba tak neskutočne otravná, že som mal sto chutí ju vymazať perom, afektovaná, blbá a nezáživná. A aj kvôli nej dávam tomuto seriálu slabé 4* ()

Raichu.Cz

Toradora je vcelku slušný v romantice ale zase přehnaně přecpaný chováním. Zase na druhou stranu se na to dá zvyknout, člověk si prostě musí zvyknout na všechno :). Slušný příběh s romantikou. Taiga ta to drtí vcelku šíleně... ale někdy mi to její chování přišlo až moc... Hudba by ještě taktéž potřebovala trochu věcí změnit, ale i tak postačí. Za mě 73% ()

Stepi10

Sice se jedná o anime ze středoškolského prostředí, ale to mu neubírá na vážnosti a kvalitě. Moc se mi líbí změna openingu, kdy celý příběh “zvážní”. Určitě mohu doporučit. ()