• MM_Ramone

Televízna zábavná relácia, ktorú má na svedomí známy český hudobný recesista Ivan Mládek. Jeho skladby sú minimálne česko-slovenským unikátom. Nenáročné, ľahko countryové, hudobné koncepcie, hrané na netradičných nástrojoch s obratne napísanými vtipnými textami. Podobnými slovami by som mohol charakterizovať aj "Čundrcountry show". Bola to jednoduchá estrádna show, v ktorej všetci zúčastnení zo seba robili čo najväčších kreténov a dobre sa im to darilo. V ich podaní to bolo dokonca aj vtipné. **(7.3.2009)

aj neinteligentný humor môže byť zábavný. Preto tu nemienim hrať žiadneho inťoša, geeka (či ako sa tomu hovorí?, predsalen už starnem) a vôbec sa nehanbím za to, že napríklad na Pešákovej vete "Tamhle plave hovno!" som sa výborne zasmial. No a samozrejme Ivan Mládek je majster hovoreného slova (haxen, mit chlupen). Pozerám na tie percentá (55), a niečo mi hovorí, že by som sa mal hanbiť, že ma mládekovský humor baví, ale pravdou je, že ma naozaj dokáže pobaviť, a preto sa za nič nehanbím. Skôr by som sa hanbil, keby som sa snažil klamať sám seba a do hodnotenia premietať svoje intelektuálne poňatie vlastného ega :)(12.4.2015)

jak tomu již u TV show bývá, někdy se vyvedou a někdy ne... zde tomu nebylo jinak, nejvíc mi vadily tradičně písničky na playback, opakované fórky a neobjektivní posuzování soutěžících... ale když už veškerá snaha najít v bedně něco lepšího ztroskotala, bylo to lepší, než čučet do zdi. a některé mládkovy songy a anekdoty jsou prostě nezapomenutelné. :-) 50%(20.1.2009)

Mládkův osobitý humor se za jeho dlouhé působení v české zábavě proměnil v klasiku. A pokud si dnes pustíme některé z jeho starších projektů, což je vlastně dnes i tahle show, zjistíme, že je jeho humor také úžasně nadčasový. Vedle Mládka pak excelují také Ivo Pešák, Lenka Plačková, Jan Mrázek nebo Zdeněk Srstka. Projev ostatních aktérů mi přijde příliš kýčovitý a za to strhávám tu jednu hvězdu.(21.10.2012)

TV-pořad. A já tenhle humor mám rád. Je tu spousta skvělého vtipu, který rozhodně není zcela pro všechny. Celý zábavný pořad je navíc okořeněn i vtipnou hudební vložkou a spousty skvělými gagy. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 75% (4*) |(13.10.2014)