Kirk (Jay Baruchel) je obyčejný kluk, ale s neobyčejným štěstím. Při své práci v letištní ochrance se seznámí až s hříšně krásnou Molly (Alice Eve), která světe div se, do něj zamiluje. Okamžitě si získá nejen Kirka, ale všechny jeho přátele, rodinu a bývalou přítelkyni. Vztah mezi atraktivní Molly a průměrným Kirkem však současně budí údiv i pochybnosti u ostatních a časem se projeví také u Kirka. I on si totiž uvědomí, že mezi ním a Molly je velký rozdíl a ona je úplně mimo jeho možnosti. (oficiální text distributora)

Euchrid

Přijemný nadprůměr, což v romcomech znamená předčit stovky a stovky filmů. Parádní vedlejší postavy a i ta zápletka - ač zní hrozně - je v důsledku i docela chytrá. ()

Dantte..

Formulka - zamilují se, stráví spolu nějaký ten čas, vyskytne se velká překážka, překážka se odstraní a milují se až do skonání věků. Naštěstí míra trapnosti je v této romantické komedii v rozmezí únosnosti, takže dávám 2* za film a 1* přihazuji za Jaye Baruchela, který svůj charakter zahrál famózně. ()

john.h

Přijemná komedie ve stylu Sexbomba od vedle. Neurazí. Celkem nadchne. Zasmál jsem se vícekrát, než je u komedií tohoto ražení zvykem. ()

BaronX

Tak tohle fakt těsně lízalo odpad!!! Furt dokola, obehraná deska, ani špetka po originalitě a dokonce ani ta hlavní hrdinka není desítka!!! Spíš těsná sedma, to její kámoška, fíha. Ztráta času... ()

zmates

Boha Jeho to byla ale chůjovina! :) Nutno uznat, že tak hroznýho lempla, jakýho ztvárnil Baruchel, jsem snad ještě v dějinách filmu neviděl...a stejně tak partička jeho nohsledů, to byla fakt lůza na n-tou, klobouk dolů! Takže zahrát 5ku by jim šlo, horší je to s tou 10kou v podání Alice Eve, nějak jsem jí tu alfa-samici nežral, nevím proč. Všechno ostatní, co se na plátně odehrávalo, je zřejmě mimo všechny stupnice. Od nesmyslných dialogů, přes hyperabsurdní situace, po poněkud mimozemsky působící vedlejší postavy (bejvalka, rodiče, kámoška Molly...). Ok, budu to tedy brát s humorem, obrovským kýblem nadsázky, nazvu to uměleckým úletem, dám tomu 50% a už to nechci nikdy vidět. :) ()

RajCZitko

Super filmík. :) Alepoň jsem poznal tvář dabéra hlavní postavičky z filmu How to train your dragon. Docela vyžloid :D ()

Bezmenny

Zbite ma, upáľte ma, zlynčujte ma, mne sa to páčilo. Smial som sa ako šialený. Smial som sa často. Bavil som sa. Svoj účel to u mňa splnilo. ()

Zajija

Výborně obsazená role hlavního hrdiny ! Panu Smithovi se tohle opravdu povedlo Baruchel v roli naprostého zoufalce tak opravdu vypadá. Klasické prvky romantické komedie nechybí, především trapné scény ( např,letadlo nebo předčasnej výstřik do kalhot ).. Pro mě 65% ()

RedRose

nejdriv jsem opravdu nechtel... obsazeni ani popis me nijak nelakaly a opravdu dobrou americkou komedii posledni dobou je fakt tezke najit... nakonec jsem byl jen zvedavy na Krysten Ritter ale ta se zase tak moc nepredvedla coz ve vysledku vubec nevadilo a velice dobre jsem se pobavil !! ()

liberita

Prekvapivo slušná romantická komédia z pomerne netradičného prostredia letiska je dobre vyvážená a nemá potrebu skĺznuť k nechutným vtipom alebo prehnanej romantike. Jay Baruchel mi bol vždy sympatický a ani tu svojím vložením sa do postavy chovajúcej sa výnimočne reálne, nesklamal. Záver sa dá predvídať, ale aj tak nič nemení na tom, že počas celého filmu sa divák výborne baví, či už na obede u Kirkovej bláznivej a stupídnej famílie alebo v lietadle po veľkom preslove plnom známeho prostredného gesta, čo bola pre mňa najzábavnejšia časť celého filmu. ()

Snathoras

Film, který dává všem z nás, kteří nejsou tak krásní, naději...ale ne vlastně je to docela hloupost...ale však co je na tom? Co by byl život bez hloupostí! ()

Judy24

Prapodivné, nerdovské, ale nějakým zvláštním způsobem i hrozně roztomilé. Je pravda, že nejsem nadšená z toho všeho číslování (You're a five but Molly is a clear ten...) a škatulkování, ale tvůrcům se podařilo to nakonec hezky zakončit a na to, že jsem si ten film pouštěla především kvůli Miku Vogelovi, jsem byla nadprůměrně spokojená. ()

Bezda22

Podle mýho pozorování to tak může bejt. Pěkná buchta a s ní ňákej vocas. Pohádka o tom co se fakt může stát. Ovšem film je to zábavnej jen chvilkama. Příběh je klasickej, nic zajímavýho. Vtipný sou jen některý situace a scény. Což mi teda na kvalitní film příde málo. Takže takovej fakt průměr. Ale za těch pár scén co mě rozesmály, dám aspoň dvě hvězdy. ()

Pulper

Silně nerealistická romantická komedie s překrásnou micinkou a nechutným slizounem. Taková dvojka může vzniknout jen ve filmu. Na místě toho blba bych, sebekriticky přiznávám, taky pochyboval, ale ne tak dlouho a užil bych si to o víc, krucinál! Některé scény strašně vtipné (holení, skvrna, letadlo) a výsledný dojem více než kladný. ()

DoubleJo

Nadpriemerna komedia so sympatickym obsadenim. Momentov na zasmiatie je tam naozaj dost, dobrý namet a neokukani vedlajsi herci. Ja som sa bavil velmi dobre, urcite odporucam. P.S. Alice Eve je fakt stabilna 10. ()

vieriX

Řeknu to jen jednou větou závidím Kirkovi jeho Molly. Celkově příjemná svěží komedie bavil jsem se hodně. Ps: Alice Eve je opravdu desítka dal bych cokoliv ji mít. ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?