Kirk (Jay Baruchel) je obyčejný kluk, ale s neobyčejným štěstím. Při své práci v letištní ochrance se seznámí až s hříšně krásnou Molly (Alice Eve), která světe div se, do něj zamiluje. Okamžitě si získá nejen Kirka, ale všechny jeho přátele, rodinu a bývalou přítelkyni. Vztah mezi atraktivní Molly a průměrným Kirkem však současně budí údiv i pochybnosti u ostatních a časem se projeví také u Kirka. I on si totiž uvědomí, že mezi ním a Molly je velký rozdíl a ona je úplně mimo jeho možnosti. (oficiální text distributora)

jancaD21

Podle plakátu a popisu jsem už trochu čekala že to bude kravina. Ale překvapivě to bylo dobrý. Ničim to neurazilo, nekdy tam byly docela dobré scénky (viz holení, předčasné vyvrcholení a trapas s rodiči). Sice hlavní hrdina fakt nebyl fešák, ale právě proto to bylo zajímavejší. ()

Zakarija

Velmi pohodová komedie a to hlavně díky Jayovi. Toho kluka mám v oblíbených od dob "Undeclared" a on snad nikdy nezestárne. Tady sice moc kecal, ale pořád je kouzelnej. Co jsem nepochopila je naprosto "úžasná" Molly a "neúžasná" bejvalka...? Molly je pěkná ženská, ale ztratí se vdavu, takových potkám za den v Brně spoustu, její kámoška byla výraznější. A ta bejvalka? Tak byla možná praštěná, ale určitě vypadala stejně dobře. Ale co už, jsem holka a mám na to jiný pohled. ()

Minoka

Kterak kluk (pětka), sbalil holku (desítka - dodávám - prý desítka). Absolutní loser, který je ten nejhodnější filmový hrdina, se mění v chlapa vedle krásné blondýnky, která samozřejmě také není potvora a je velmi hodná a milá. Komediální účel to splnilo, i když. ten konec byl příliš ,,halyvúd stájl,, Těžko uvěřitelných situací, které vyvolaly reflex ťukání si na čelo...jo..těch tam bylo dost, ale i tak ..Když člověk od toho filmu moc nečeká, chce si odpočinout a vypne mozek, možná se u tohohle filmu i pobaví... Nicméně, na tenhle film bych se podívala znovu jedině za předpokladu, že zapomenu o co tam go. ()

Dr.Kepler

Z mýho pohledu jedna z nejlepších romantických komedii v poslední době. Vážně mě příběh zaujal. Humor zde vážně nechybý a né jednou jsem se u filmu pěkně zasmál. Herecky si stěžovat také nemůžu, Alice Eve je vážně krásná ženská a roztomilost ve filmu jsem jí také věřil. Výborně zvolený soundtrack. Pro mě tento film jedno velké překvapení. Doporučují pro zpříjemnění dne. (9/10) ()

Hektor.Troy

slabo zahrate a nic originalne,ale aspon sa to nesnazi umelo tlacit na city ako slavnejsie filmy a niektore scenky su fakt vyborne vtipne,len skoda tej nehereckosti ()

sun.eagle

Na jedno použití. Sled skečů zoufale nezábavných. Navíc postava bohyně je akorát dokonalá tuctovka bez špetky čehokoliv na rozdíl od její emo kamošky, to je opravdu "desítka." Jeden z těch filmů na které už se dobrovolně nikdy nepodívám. ()

pouzivana

Většinou mě filmy, které se snaží zoufale škaredým a neúspěšným lidem dát naději, že i oni, mají šanci získat ve všech směrech dokonale protějšky dost serou. Vždy je to zoufale trapné a tyto lidi to jen nutí si ubližovat a oddálit dobu, kdy si najdou sobě rovného partnera a začnou žít svůj reálný život. Tento film byl výjimka. Bylo to příjemné, zábavné a dokonce bez ztrapňování, takže jsem si to opravdu užil. Mé hodnocení je ovšem ovlivněno slintáním nad Alice Eve, takže sem zcela určitě přehlédl zjevné nedostatky a dávám za čtyři. ()

lebrond

Klasická americká pohádka o tom, jak hloupý Honza dostal princeznu, k tomu půl království a společně si žijí americký sen a jejich čistá láska je chrání před názory ostatních. Takový filmový koncept není nijak špatný, když nevíte co s časem, ovšem někdo musí tento koncept správně uchopit, správně sepsat a správně obsadit. Nějak bych přežil to, že herecké obsazení nebylo nikterak valné, ale dost mi vadí, že se člověk u komedie ani jednou nezasměje. Pár momentů je rozhodně úsměvných, ale rozhodně ne vtipných..20% ()

wvwrayman

Dvě hvězdy za ten hepáč. Jinak děsně neuvěřitelný, teda až na toho "předčasnýho" Kirka (taky bych se neudržel). ()

Konev

Proč jsem měl celý film pocit, že se jedná o něco, co se nikdy nemůže stát? Ani ten konec to nezachránil. Takže za ujetou rádoby komedii dávám 1* jen kvůli Alice. ()

Foltest

Velmi povedená a příjemná romantická komedie, jejímž úhelným kamenem je přirozeně vztah protagonisty s jeho vyvolenou. A ten je zpracovaný dokonale. Je mu věnován dostatek času, vše se vyvíjí přirozeně, a je prostě obecně radost film sledovat. Navíc poselství filmu je jednoduše perfektní. Příběh o tom, že každý může v lásce dosáhnout kohokoli, má význam a film tak splňuje to, na co mnoho dnešních snímků už rezignovalo, tedy předat jakousi hlubší myšlenku. Protagonistova vyvolená je zároveň moc pěkná. Film jsem viděl bohužel s dabingem, se kterým protagonista působil přímo příšerně. To věčné eee, v naprosto bizarní, obskurní a nenormální míře mě přímo ubíjelo. Přesto ale film Na tuhle nemám rozhodně doporučuji, nejlépe v originále, ke zhlédnutí. ()

mistr97

Docela příjemné překvapení. Ve filmu panuje pohodová, uvolněná atmosféra, pár vtipů je povedených. Objeví se sice i několik trapných situací, které nemusím, ale nějak jsem to zvládl... Závěr byl už trochu moc přehnaný, což ovšem v tomto žánru není nic výjimečného. Celkově jde o slušnou romantickou komedii, na kterou se dá dívat. 55 % ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?