VOD (1)

Oblíbený pořad Jak se staví sen – zajímavé, často i nečekané bytové proměny a lidské osudy, které nejsou jako z románů se šťastným koncem. Diváci mohou sledovat zajímavé proměny bydlení. Nejde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, nebo dokonce o změnu životních postojů. V každé epizodě se seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů. Ti pak musejí během pouhých několika dnů proměnit staré a nefunkční bydlení v domov snů. Ale když k tomu rodině leckdy nestačily celé roky, budou to vůbec designéři schopni zvládnout za tak krátkou dobu? Pojďte stavět sny! (TV Prima)

igi B. odpad!

Původně jsem téhle nepůvodní - našinci formou lacině a obsahem draze podbízivé - libo-lido matérii dal tolerantní aligistickou jednu hvězdičku, protože soudím, že i každý stádní bezduchý zoufalec má přece právo na své sny a je jeho tragédií, že si je nedokáže naplnit se svou rodinou sám a raději si nechá vnutit takovéto všelijaké instantní hnusy, ale... ALE! . . . Po náhodném zhlédnutí (ranní >fíhahůůl< tv 9.10.11) tohoto archivního dílu - http://prima.stream.cz/jak-se-stavi-sen/118547-jak-se-stavi-sen-klokanek - jsem své hodnocení přehodnotil. . . . Víc už tuhle sračku komentovat nebudu - nakonec PODÍVEJTE SE SAMI a pochopíte, ale jedno slůvko ještě přidám: SVINĚ!!! Tenhle díl je kvintesencí me(r)diálně-(ne)lidského sráčství - a za ten závěr - jednou JIM všem včetně prodejné pí šéfové a hlavně TÉ (nejmenované) zrůdě ty děti doufám(!) >za ty dary< naserou do úst! - - - - - (Vídáno občas nahodile na >primeroidní trdlovizi< , hodnocení kdysi mnohé, naprosto znechucený komentář po detailním nahlédnutí do >principů< zde jako šestasedmdesátý - 9.10.2011) ()

Slartibarkfast

Nápady jsou tam občas vesele nepraktické a kýčovitě otřesné, nicméně věřím, že každý si na tom najde trochu té inspirace a za dvě stovky papírových Palackých si předělá hajzl na luxusní kadiboudu s vyhřívaným prkýnkem, koberečkem se vzorem leopardí kůže, plochou televizí a šikovnou plastovou poličkou ve tvaru kosočtverce. Kdyby navíc producenti našli alespoň trochu sympatického moderátora, určitě by se pořad těšil větší oblibě, jelikož infantilní Cejnar je příjemný jako autonehoda a nebojím se říci, že právě kvůli němu se většině lidí chce zvracet, když přepnou na tento kutilský pořad o předělávkách interiéru. Doby Přemeta "Prkenné" Podlahy jsou ty tam a mně nezbývá, než se těmto zajímavým pořadům vyhnout, jelikož se nám je snaží vnutit moderní formou, která je prošpikována kulantními vtípky a osobitým přístupem dementních moderátorů. Amen. 35% ()

wosho

Úplně obyčejný, nic neříkající a neoriginálně udělaný pořad, které Prima vyrábí jak na běžícím pásu. Jen ten potrhlý moderátor mě občas jebal mé smysly potřebné ke koukání se na bednu. Co se týká obsahu, mé vzdělání se tímto tématem hodně prolíná ( jsem nábytkář se specializací na čoulounictví), tak to alespoň trošičku můžu brát i z profesionálnějšího hlediska. No, ta banda architektů své práci rozumí, jenže všichni jsou zcela většinou bez fantazie. Řídí se jen tím co je dnes in a moderní, nehledají svou vlastí cestu k novým možnostem. Jen chodí vyšlapanou cestičkou jiných architektů a návrhářů. Jsou zcela neoriginální, ale mnohokrát praktičtí k prostoru-avšak né na peněženku. Příklad sam za sebe: V JEDNOM DÍLE DOSTALI ZA ÚKOL PŘEDĚLAT POKOJ 15LETÉ LOLITCE UJÍŽDĚJÍCÍ NA TANEČNÍ HUDBU. TO CO STVOŘILI BYLO....DĚSNÉ. PŘÍŠERNÝ MIX 60, 70 80 LET NÁBYTKÁŘSKÉHP DESIGNU, ZE KTERÉHO SE TA HOLČINA MÁLEM POSRALA BLAHEM. JASNĚ, KAŽDÉMU SE LÍBÍ NĚCO JINÉHO A JÍ POTĚŠILI. JENŽE ZAPOMĚLI NA PRAKTICKOU STÁNKU VĚCI, V TAKOVÉM ŠÍLENÉM MIXU BAREV A TVARŮ SE STOBOSKOPEM NA STROPĚ SE ASI MOC SOUSTŘEDIT NA UČENÍ NEDÁ. A JEDNALO SE O MALÝ BYT. PROSTĚ TOTÁLNĚ SELHALI DLE MĚ V POMĚRU STYLU A PRAKTIČNOSTI. A NESMÍM POZAPOMENOUT KOLIK TO VŠE MUSELO STÁT-KDO SI TO Z NORMÁLNĚ VYDĚLÁVAJÍCÍCH LIDÍ BUDE MOCI DOVOLIT.??? ()

zuzza11 odpad!

Nevím už co to bylo za díl, jak bába "no konečně jste tady, potřebovala bych přesně tuto kuchyň, jádro a tuto ložnici jo? Díky". Strašně mě tento pořad začal rozčilovat, je tolik maminek v tísni bez střechy nad hlavou, néé oni vyberou zazobané důchodce nebo lidi co maj doma pouze nevymalované, ale dva syny s funkčními končetinami... Už jen začněte zvelebovat rozbité domy v Chánově a je to. Hnus velebnosti. (hlavně ty díly s Kubelkovou) ()

Hidan

Ze sledovatelného pořadu o přestavbě domu se postupem let stala další komerční sračka, kde jde hlavně o to, dozvědět se během půl hodiny smutný a velmi citově založený příběh Janičky z Vidlákova, které v osmi letech umřeli oba rodiče, od devíti musela pracovat na banánových plantážích a v šestnácti jí znásilnila banda výtržníků. Na Primě Love se později téhož dne v Soudní síni staneme svědky soudního procesu s výtržníky a majitelem plantáže. Příšerný. ()

• Nejdražší proměna stála 850 000 Kč. (M.B)
  • Na pořadu se podílelo 52 designérů. (M.B)
  • Na proměnu bývá většinou jen velmi málo času. V rámci „bleskové proměny“ má DECO tým od začátku do bytu jen 36 hodin! (TheMaker)