• LencaN
  ***

  Super nápady, hezká inspirace, ale cenově dost na vysoké úrovni, kuchyň s obývákem za půl milionu... ne děkuji. Strašně mi tu chybí větší popisování toho, co tam ti designéři vůbec dělají, proč to tak dělají, jak by to bylo špatný, kdyby to udělali jinak, rady, vychytávky, srovnání půdorysů měněných místností... to by bylo tím přínosem, který bych tady potřebovala. Jinak je to bohužel jen bulvární reality show, což mě moc mrzí. Ale pokud je to záměr celého tohoto pořadu, tak nemůžu nic namítat a označim ho za průměr, nikoli podprůměr, jak bych to hodnotila u "kutilského" pořadu.(3.5.2015)

 • fmash
  ***

  Často zajímavá sonda do „bytových návyků“ našich spoluobčanů. Poměrně různorodý náhled jednotlivých skupin bytových architektů na to, co je nebo může v bytě být praktické nebo alespoň zajímavě vypadat. Původně docela milá bezprostřednost Pavla Cejnara coby moderátora, která se však postupně přehoupla spíš do drzosti a manýry. Po prvních sériích, jež považuji za výborné, hodnotím kvalitu (asi je to přirozené) jako upadající.(12.7.2010)

 • antragus
  *

  Jediný přínos, který Primácká varianta tohoto formátu o bydlení pro mě měla byl ten okamžik, kdy jsem slyšel jednoho z pánů designérů říkat, že on je vlastně od toho, aby jako jediný posoudil, co je krásné a co ne. A že normální člověk není vůbec schopný tohle rozlišit a pokud jo, tak to bude stejně blbě. OK, díky za seznámení s tímhle živočišným druhem. Nadále se budu snažit doufat, že designéři nejsou namyšlení tupci, kterým jejich samolibost a sociální vakuum běžného světa, v němž se vyskytují vy**baly mozek z hlavy. Ale bude to zase o něco větší fuška...(29.6.2016)

 • jane1106
  *

  Obvyklá koncepce pořadu, kdy se pod rukama zkušených designérů staré a nevzhledné mění na moderní a vkusné (jak pro koho). Na tom by nebylo nic špatného, kdyby mě však tolik neodrazovalo obsazení a zpracování vůbec. Moderátor Pavel Cejnar mě svým hulákáním do ampliónu začal okamžitě iritovat a když jsem zjistila, že tuto metodu bude aplikovat každý díl, antipatie vzrostly. Navíc většina z designerského ansámblu je mi vrcholně nesympatická a jejich vyjadřovací schopnosti mnohdy vyvolávají skepsi ohledně inteligenční úrovně. Nelíbí se mi ani způsoby, jakými se zbavují nepotřebných věcí. Jejich rozkopání, rozmlácení a shazování z balkonu sice možná je atraktivní pro kameru, ale jen posilují celkově "buranský" dojem z pořadu. Žoviální, vzájemně se popichující mužský a ženský voiceover už raději ani nezmiňuji...(18.3.2009)

 • Sesitka
  odpad!

  Kdo tohle vymyslel musel být cvok. Nejdřív sem myslela, že by to mohlo být docela dobré, ale jak jsem to viděla málem sem se vyvrátila. Takovou kravinu jsem dlouho neviděla. V jednom dílu chtěli rodiče nějak upravit pokoj synovi a on tam měl plakát Shreka a rodiče nechtěli aby ho sundávali. Tam ti hejhulové ho doslova strhli ze zdi, protože to není dobré pro výchovu!!!!!!!(5.4.2009)

 • - Na pořadu se podílelo 52 designérů. (M.B)

 • - Za 10 let vysílání bylo natočeno celkem 15 sérií s 217 díly. (M.B)

 • - Jedné z proměn se jako mladý účastnil Milan Peroutka ml. se svou přítelkyní v domě rodičů. (DJMaroko)