Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

m4xp4yn3

Vcelku zábavná přeřvávačka, ve které se obě strany málokdy doberou nějakého konsenzu. Naopak, jejich vzájemná nevraživost se spíše ještě vyostří. ()

HonzaMag

Zase Jílková? V kotli se nám holt neuvařila. Hoďte na ní někdo deku, přelepte jí pusu izolepou a já na oplátku přidám jednu hvězdičku ... :-) ()

sisimiut

přesně ten typ pořadu,kam si lidi chodí zanadávat. To by ještě nebyl problém nebýt Michaely Jílkové,která absolutně nedokáže udržet v pořadu jakýkoli řád a posloupnou strukturu. Pořad by vlastně vypadal úplně stejně,i kdyby tam nebyla. 30% ()

Khamsin

No jednička.. čistá.. myšleno samozřejmě hvězda.. :) A to především díky Jílkové - není to dobrá moderátorka. Nikoho nenechá domluvit a když se hosté rozpovídají konečně o něčem, co může být zajímavé, utne to s tím, že "touhle dobou se už mělo mluvit o něčem jiném". Samotný pořad není špatný, akorát by to měl moderovat někdo schopný vést a správně a citlivě usměrňovat diskuzi. ()

sehe

Dnešná téma:Rušenie nemocnicnych lôžok.Najlepšia hlaska bola vraj rusenie nemocnicnych lôžok zvýši zamestnanosť hrobarov a zníži náklady na dôchodky.Áno,je to tak.Pani Jilkova je typ ženy,ktorá sa nerozpakuje revat na ministra,občana,odborara.Druha vec je,že tieto vykriky na obrazovke,kde sa každý prekrikuje a hudie si svoje,nerieši vôbec nič. ()

ZnalecH odpad!

Původně mi to připadalo jako kvalitní a nápaditý televizní pořad, ale stačilo mi pár dílů, abych došel k jistému zjištění. Nemůžu na to koukat. A není to hlavně z důvodu Tv pořadu, ale z důvodu Michaela Jílková. Tak jsem tak koukal, jak si tam stojí s rukama v bok a ječí nějaké neustálé: "Ale promiňte pane ..., to je přece vaše vina..." Úplně jsem ty diskutující litoval. ()

denbrough

Michaela Jílková na to už OPRAVDU nemá. Je trapná, a její přítomnost na place zazdí i zajímavá témata.. A ty SMSky od diváků, co běží vždy dole na obrazovce, by se snad měly třídit, než je tam vypustí. Kolikrát jsou tam k přečtení takové paskvily, až se za ty dopisovatele stydím... ()

Astrebleue

Naprosto zbytečný pořad, kde si každý mele tu svou a ostatní neposlouchá. jako novinka přibyla skuhrající osoba, která aniž to tuší, sama sobě dělá ostudu. A to hlavní; kdo probůh oblíká Jílkovou? Když vidim ty její kreace, mám chuť jí přispět na stylistu. ()

TetherSaw odpad!

Tento pořad by se správně měl jmenovat Chaos je naše druhé Já! Už jenom nápad pozvat "obyčejné" lidi vs "profesionály" do pořadu ,aby mezi sebou svádeli verbální boje o věcech, které už jsou stejně dávno dané usměrněné a u ,kterých se už mluvením nic nezmění je šílený , a když k tomu připočtu jeeště Jílkovou, která absolutně není schopná udržet nějakou pozornost/řád/strukturu má tento pořad asi tak stejně velký význam jako kdyby byli vysílány v televizi natočené domácí hádky o malicherných věcech a Jílková by to celé režírovala! Jak řekl sisimut, Jílková je tam zbytečná... a já jen dodávám-i hosti jsou tam zbyteční i témata jsou tam zbytečná ,celý tento pořad je zbytečný!!!!! ()

seeba10

Bohužel řízení diskuze paní Jílkové nic neříká. Moderátorkou tedy rozhodně není. V pořadu si musí být schopna udělat pořádek i když tam má bandu zvířat. ()

PB2

Pořad adresuje aktuální témata, bohužel k nim přistupuje formou uřvané diskuze, kdy p. Jílková někomu skočí do řeči a začne ho vyzývat, aby to dořekl. ()

adekcz odpad!

Chce se mi mlátit hlavou do stolu pozvaným obyčejným lidem, když v televizi veřejně vysloví svoji naprosto ničím nepodloženou, laickou a nepravdivou domněnku na probírané téma. Ti obyčejní lidé tam nejsou ani schopni poznat, že tématu nerozumí, natož že by se k němu neměli vyjadřovat... Tento pořad slouží jen k rozeštvávání populace a vytváří blbou náladu, protože s do řeči skákající Jílkovou prostě průměrný rétor, který má pravdu, nemůže ustát nápor blábolů přesvědčivě a opakovaně vycházejících z úst ostatních účastníku hádky v přímém přenosu.. ()

Tamdydam

Jenom doufám, že příchod Michaely Jílkové do České televize nepředznamenává nějaký masovější úpadek ČT. Buranství, neobjektivita, dryáčnictví, neprofesionalita,... na to všechno jsem v komerčních stanicích zvyklý. Ovšem vidím-li spolu s paní Jílkovou to samé ve veřejnoprávní televizi, tak už mě z toho trochu mrazí. Má tohle snad být norma, na kterou si musím zvykat? ()

MFloyd

Těžko říct, to jakou mají úroveň rozhovory, je dost různorodé. Někdy vcelku poklidná debata, kde se opravdu řeší zajímavé otázky, někdy pouze urážení, řvaní a nekonečně opakování paní Jílkové: "Tak už dost!" Ale jedno tomuhle pořadu musím přiznat, u některých dílů se opravdu dobře bavím. Proto i když ta úroveň není kdovíjaká, nemohu dát hůř než 3*, to bych si sám sobě lhal, že se na to nedá koukat. ()

milwaukee odpad!

To už je fakt lepší Kotel (pytel) s Plačkovou. Ta tomu dala ty správný grády a aspoň jsem se zasmál. Jílková je opravdu jen k pláči ()