Tři úhly pohledu na jedno téma, tři strany diskutujících, tři čtvrtě hodiny živého vysílání. Neřešíme problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řešíme je přímo s nimi!
Na každé ze tří stran trojúhelníkového studia, v němž povede moderátorka debatu, jsou připraveni zastánci různých názorů na vybrané aktuální téma: dvě dvojice odborníků a tři občané. Nejde o to, aby se jeden host dostal do pozice "otloukánka", na kterého by útočili ostatní, každý bude mít šanci říct svůj názor na daný problém a obhájit ho. Navíc si všichni diskutující do studia mohou přivést své stoupence. Publikum tak bude dotvářet atmosféru živé debaty. (oficiální text distributora)

Zix.

Záleží na tématu jaký je, ale občas je to docela sranda díky těm hádkám a jak po sobě hosté, diváci a dokonce i moderátorka jdou. Jenom se divím že, to povolí na veřejnoprávní televizi, čekal bych to spíš u soukromé. ()

Peddro odpad!

Pořad by byl dobrý, pokud by paní Jílková byla profesionálka a nechala hosty mluvit. Skáče do řeči všem a nic se kvůli tomu nedovíme. Pavlačová drbna je proti ní Larry King :-D ()

oskiii odpad!

Ukázka toho, jak nemá televizní diskuze vypadat. Jílková není nestranná a až příliš okatě dává najevo své sympatie k jedné nebo druhé straně. Hosté se překřikují a kdo řve více, tak vyhrává. Nějaké sdělení názoru je nemožné. Buď je odseknuto Jílkovou, nebo se ztratí v křiku oponentů.Moderátorka mívá hysterické výlevy, některé až v osobní rovině.  Kdyby hosté dostali půllitry, tak je to regulérní hospodská diskuze. Tohle opravdu nemá úroveň. ()

argus123 odpad!

Prehodnocujem pôvodnu recenziu. Jílkova je silno zaujata a vždy sa postavi na stranu tích, s ktorími suhlasi, o problematike nema často ani tušenia, zavádza, podporuje šírenie lží, skáče druhým do rečí, a jačí jako slepice. Nikdy viac. ()

jizvoun

Nechápu, že za tohle (stejně jako za spoustu jiných věcí) musím platit poplatek české televizi. Pořad, kde na sebe nekultivovaně řvou hosté, Jílková jej nijak nemoderuje, nesnaží se držet diskuzi na úrovni, ale naopak přilévá do ohně a sama často vůbec nemá ani elementární znalosti dané problematiky, skáče každému do řeči tak, že si sledující ani nemůže poslechnout, co kdo chce vlastně říct.  Bizár a vlastně zrcadlo ČT. ()

FuLister odpad!

Jílková je neuvěřitelně zaujatá, to je peklo. Zejména ve světle dvou aktuálních dílů o zbraních a drogách. ()

C.A.T.

Je tu hodně komentářů ohledně toho,že paní Jílková neumí pořádně vést diskuzi apod. Jen by mě zajímalo,kolik z těchto kritiků by to umělo lépe, protože udržet diskuzi s kolikrát tak idiotskými lidmi je často výkon. Tohle jsem si prostě nemohla odpustit. Podle mě to paní Jílková umí a já se na tento pořad vždycky ráda podívám. ()

kalan26 odpad!

Jílková podruhé s podporou "hlasu lidu"? Tentokrát veřejnoprávně? Proboha proč?? Tohle mě štve mnohem více než Kotel. ()